Autonomaši "ratuju" za Vojvodinu - plakatima i grafitima !

Koga briga za politicki rat DS i SNS..Najavjen kao gradjanski skup, na kraju se pretvorio u politicki cirkus..Bas me briga ko ce biti na vlasti DS ili SNS isti su ionako..Na protestu bili SPS i URS a do juce bili u svim koalicijama sa DS..Kreteni i jedni i drugi.Zabole me za Vucica i Pajtica i njihovu borbu za fotelje!

Lepo čovek sastavio.
 
Čini se da su naprednjaci, nakon debakla u Briselu, odustali od "evropskog puta" i pokazuju staro, svima dobro poznato lice... Najlakše se vlada dok imaš "neprijatelja" a pošto ih je ponestalo, treba napraviti nove. U svakom slučaju, i jedni i drugi grafiti mirišu na istu kuhinju...

Da bre... na tebe i tvoje saborce... sto bi rekli - malo nas je, al' smo zato gofna :D
 
Čini se da su naprednjaci, nakon debakla u Briselu, odustali od "evropskog puta" i pokazuju staro, svima dobro poznato lice... Najlakše se vlada dok imaš "neprijatelja" a pošto ih je ponestalo, treba napraviti nove. U svakom slučaju, i jedni i drugi grafiti mirišu na istu kuhinju...

Koji je četvrti kanton u Švajcarskoj? :kafa:

- - - - - - - - - -

Čini se da su naprednjaci, nakon debakla u Briselu, odustali od "evropskog puta" i pokazuju staro, svima dobro poznato lice... Najlakše se vlada dok imaš "neprijatelja" a pošto ih je ponestalo, treba napraviti nove. U svakom slučaju, i jedni i drugi grafiti mirišu na istu kuhinju...

Čija kuhinja?:roll:
 
Ti ne pričaš o problemima Vojvodine, već o otcepljenju.Nisam čula nijednog građanina Vojvodine da priča kao ti, bilo koje da je nacionalnosti.

Нисам ни ја. У питању је екстремиста. Постоји и екстремистичка партија за такве - Војвођанска партија. Они се залажу за Војводину републику. Подсећају ме на Шиптаре који су осамдесетих имали исту паролу, само за Косово.
 

baš gledam ovaj grafit i sve si mislim


dobro je da ste nas 90ih onako mlatili... možda bi danas i po Istri, Slavoniji i Dalmaciji pisalo "Hrvati marš iz..."

ovako ste nas ratom ujedinli barem za 2-3 generacije unapred...:idea:

a onda ako će biti pameti Hrvatska kao članica u EU da napreduje i dođe do ranga neke Austrije...nama dovoljno :mrgreen:
:lol:

pa da niste zaratili isto bismo bili tako "razjedinjeni" ko vi

ipak smo mi isti mentalni sklop :lol:
 
... i onda ce pederbal da se odzi u Cakovec gradu... i onda .. ce biti - sreca, sreca, radost ...

Šojiću ... pa de si ti bre :lol:

jel si se oladio od onog lika neki dan :hahaha:

i tebe svašta izbaci iz koloseka :mrgreen:

nebrini ti ni za Cakovec, nit za pederbal nit za EU... imate vi dosta svojih briga... mi nit Kosovo nemamo, nit Preševsku dolinu, nit Sever Vojvodine, nit Sandžak....


a vama puna usta kako ćemo mi opstat u EU...

čoveče a vi neznate nit površinu svoje zemlje kolika je a kamolli šta drugo :rotf:

toliko



:bye:
 

Back
Top