Autonomaši "ratuju" za Vojvodinu - plakatima i grafitima !

Dobro jutro Novi Sade, dobro jutro Vojvodino:)
Juče je pobedio Novi Sad i Vojvodina, i na tu činjenicu smo izuzetno ponosni.
Naša procena je da na tom njihovom mitingu nije bilo više od 5000-7000 ljudi, sa tim da je više od polovine te cifre došlo sa strane u naš grad.
Dobro je što smo juče videli na gomili sve te Fašiste (Obraz, Dveri, Naši, Treća Srbija...) zajedno sa SNS, DSS, SPS, SPO, NS, nekakvu drinu, dunav, dravu ili što god već to bilo i trebalo predstavljati, i ostale nekakve ljude...Svi oni zajedno ne znaju šta su Novi Sad i Vojvodina, i to je njihov najveći problem. Zato im i nije uspeo miting, i nikada i neće, bez obzira što neargumentovano prete, viču i pokušavaju sebe predstaviti Vojvodinom.
Još jednom se pokazalo, da se Novi Sad i Vojvodina žive, da imaju svoju tradiciju, kulturu, istoriju i da niko nema prava da je nasilno urušava ili ukida.
Mnogo je zla naneto Vojvodini u poslednjih nekoliko decenija, ali će Vojvođani dostojanstveno i pametno, baš kao i juče, pobediti sve te koji sa zlom namerom dolaze u naš grad! Živeo Novi Sad, Živela Vojvodina!
Samo jedna od mnogih razmisljanja Vojvodjana.
 
Blajbingeru grafite su pisali Pajticevi ljudi tj aktivisti DS-a da bi sprecili pad Bojana Pajtica, i mobilisali stanovnistvo .

Smes li se zakleti u tO? :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Dobro jutro Novi Sade, dobro jutro Vojvodino:)
Juče je pobedio Novi Sad i Vojvodina, i na tu činjenicu smo izuzetno ponosni.
Naša procena je da na tom njihovom mitingu nije bilo više od 5000-7000 ljudi, sa tim da je više od polovine te cifre došlo sa strane u naš grad.
Dobro je što smo juče videli na gomili sve te Fašiste (Obraz, Dveri, Naši, Treća Srbija...) zajedno sa SNS, DSS, SPS, SPO, NS, nekakvu drinu, dunav, dravu ili što god već to bilo i trebalo predstavljati, i ostale nekakve ljude...Svi oni zajedno ne znaju šta su Novi Sad i Vojvodina, i to je njihov najveći problem. Zato im i nije uspeo miting, i nikada i neće, bez obzira što neargumentovano prete, viču i pokušavaju sebe predstaviti Vojvodinom.
Još jednom se pokazalo, da se Novi Sad i Vojvodina žive, da imaju svoju tradiciju, kulturu, istoriju i da niko nema prava da je nasilno urušava ili ukida.
Mnogo je zla naneto Vojvodini u poslednjih nekoliko decenija, ali će Vojvođani dostojanstveno i pametno, baš kao i juče, pobediti sve te koji sa zlom namerom dolaze u naš grad! Živeo Novi Sad, Živela Vojvodina!
Samo jedna od mnogih razmisljanja Vojvodjana.

Link? :mrgreen:
 
Ok, ne znam tacno koliko procenata Srba zivi u Vojvodini, ali ne kapiram zasto bi Srbi zeleli autonomiju od Srbije (stoji to da BG i centralizacija zezaju celu Srbiju), a jos mi je cudnije da Srbi zele "Smrt Srbima" i "Mars iz Vojvodine".

Te natpise su pisali oni sa mitinga juce, to nemoj da te uzbudjuje, stara taktika, vec vidjena u Krajini uoci rata.

U Vojvodini je oko 65% Srba, ali Srba koji ZELE NAPREDAK, a Srbija im to ne omogucava svojom politikom.

Istorijske i kulturoloske razlike su NEPREMOSTIVE.

I Crna Gora je otisla iz slicnih razloga.
 
Dobro jutro Novi Sade, dobro jutro Vojvodino:)
Juče je pobedio Novi Sad i Vojvodina, i na tu činjenicu smo izuzetno ponosni.
Naša procena je da na tom njihovom mitingu nije bilo više od 5000-7000 ljudi, sa tim da je više od polovine te cifre došlo sa strane u naš grad.
Dobro je što smo juče videli na gomili sve te Fašiste (Obraz, Dveri, Naši, Treća Srbija...) zajedno sa SNS, DSS, SPS, SPO, NS, nekakvu drinu, dunav, dravu ili što god već to bilo i trebalo predstavljati, i ostale nekakve ljude...Svi oni zajedno ne znaju šta su Novi Sad i Vojvodina, i to je njihov najveći problem. Zato im i nije uspeo miting, i nikada i neće, bez obzira što neargumentovano prete, viču i pokušavaju sebe predstaviti Vojvodinom.
Još jednom se pokazalo, da se Novi Sad i Vojvodina žive, da imaju svoju tradiciju, kulturu, istoriju i da niko nema prava da je nasilno urušava ili ukida.
Mnogo je zla naneto Vojvodini u poslednjih nekoliko decenija, ali će Vojvođani dostojanstveno i pametno, baš kao i juče, pobediti sve te koji sa zlom namerom dolaze u naš grad! Živeo Novi Sad, Živela Vojvodina!
Samo jedna od mnogih razmisljanja Vojvodjana.

Sa 30.000 spustili na 5000 :D

Evo znate sta, nemojte ni 5000, spustite na JEDNOG JEDINOG koji je izasao na miting

Opet, to je vise nego autonomasa koji su izasli u javnost :D Pricam o obicnom narodu

Braco slobodni Vojvodjani, dosao je istorijski trenutak, zato uzmite svi TASTATURE U RUKE da odbranimo nasu autonomiju !
 
Sa 30.000 spustili na 5000 :D

Evo znate sta, nemojte ni 5000, spustite na JEDNOG JEDINOG koji je izasao na miting

Opet, to je vise nego autonomasa koji su izasli u javnost :D Pricam o obicnom narodu

Braco slobodni Vojvodjani, dosao je istorijski trenutak, zato uzmite svi TASTATURE U RUKE da odbranimo nasu autonomiju !

Pogledajte prilog 281431
Hvala na podstrekivanju:hahaha:

- - - - - - - - - -

I ja sam iz Vojvodine, samo zivim u Beogradu, i sta sa tim ?

I ti si gastarbajter, mozda i nisi ako zivis u Vojvodjanskom delu Beograda.
 
Huškačko novinarstvo u Srbiji i posledice takvog izveštavanja u pripremi i tokom ratova devedesetih predmet je ozbiljnih analiza u međunarodnim okvirima i mi odista strahujemo da se takvo novinarstvo ponovo uvodi na velika vrata u Srbiju.
Takvo novinarstvo je odavno vec uslo na velika vrata i deluje punom parom. Tu prednjace „Vecernje Novosti“, „Pressonline“, „Kurir“, i ostali. Svi su upregnuti u rezim i sire mrznju prema svemu sto nije srpsko.
 
Huškačko novinarstvo u Srbiji i posledice takvog izveštavanja u pripremi i tokom ratova devedesetih predmet je ozbiljnih analiza u međunarodnim okvirima i mi odista strahujemo da se takvo novinarstvo ponovo uvodi na velika vrata u Srbiju.
Takvo novinarstvo je odavno vec uslo na velika vrata i deluje punom parom. Tu prednjace „Vecernje Novosti“, „Pressonline“, „Kurir“, i ostali. Svi su upregnuti u rezim i sire mrznju prema svemu sto nije srpsko.

Mislim da se i Vucic srami ulizivackog novinarstva Kurira. To i nisu novine,nego stranacki fanzin....a tek komentari ispod tekstova....dno dna.
 
Ovo SMRT VUČIĆU je, kao i onomad za veličanje Pavličića i proterivanje Srba, odgovorna SNS. Unapređen, apdejtovan pristup radikalskim metodama. Tako je i Hitler čak i pored vlasti koju je dobio, morao da zapali rajhstag i optuži Jevreje i ostale "strane plaćenike" i "domaće izdajnike" ne bi li nahuškao nacionalistički već nastrojenu javnost koja je iz nekog samo njima poznatog razloga mislila da je bolja i ispravnija od ostalih. Na sličan način je i Amerika ušla u Drugi rat slanjem putničkog broda u ralje nemačkih vojnih brodova, a uporedo sa prestankom isporuke nafte Japanu. Dakle, naprednjaci su evidentno napredovali po pitanju politike i manipulacije, sva sreća što nisu na intelektualnom nivou ni fizički snažni kao navedene sile onomad. Ne znam da li se sećate da je neko vreme pre izbora negde javljeno da SNS plaća neku firmu da im daje uputstva kako se šta radi. Predispozicija je tu, dakle halavost i prokletost, ali najveća snaga je u prostom stadu koje će da izede sve što Vučić i Nikolić...poseju.
 
neobicna-parola-u-novom-sadu-dole-vojvodina-video-214947-velika.jpg




Sta je ovo ... Ovaj cirkus slobinin isprdaka izgleda da ce doprineti da i Vojvodina ode iz Srbije :bye:
 
a sebe ,od ta dva,gde pronalaziš
Mene zaboli za unutarnje stvari kod vas,ali moras biti glup da ne vidis matricu istog samounistavajuceg djelovanja srpske intelektualne elite.....zapravo zelim vam dobro kritikujuci lose stvari kod vas.

Jos od vremena bozura,mitinga istine i tumaranja po ex yugi sa mostima Lazara,i od mitinga sirom yuge gdje je Seki prodavao "veliku Srbiju" znao sam da ce na kraju krajeva Srbi platiti najvise cijenu svoje imperijalisticke politike,da ce biti osiromaseni i rastureni u svakom obliku,kulturnom,nacionalnom i vjerskom.

Kao sto vidis i u vjerskom i u nacionalnom,kao i u teritorijalnom,a bogami i u ljudskom ( nedavni masakr pocinio je covjek koji je napadao Vukovar) Srbija je rasturena.

Vecina Srba nije prosla katarzu,i vecina ni dan danas ne zeli zbog osvajackih ratova nego zali sto ratovi nisu uspjeli,i sto granica karlobag-virovitica-karlovac nije ostvarena.

To je teska sudbina Srbije,i iskreno nisam optimistican kada je u pitanju Srbija,nesto je definitivno pogresno u duhovno-crkvenoj i intelektualnoj eliti vaseg naroda.
 
Ovo je biser nad biserima

Subotički „naprednjaci“ izdali su danas saopštenje za javnost, na kojem bi mu, po pesničkim uzletima, pozavideli Matja Bećković i Dobrica Erić zajedno, dok bi Emir Kusturica isekao vene kada bi ga mogao iskoristiti za predložak za svoj novi film. Ne usuđujući se da interveniše, Autonomija prenosi saopštenje u celini:
Alo, bre DS, pa nije valjda da još uvek imate nešto od obraza i da se oglašavate!?
Počistite prvo vaše kriminogeno dvorište i na nivou grada i na nivou države i posebno na nivou Vojvodine. Vi najbolje znate da ste krađom glasova građana došli na vlast. Kolima vlade Vojvodine raznosili ste pakete i delili sirotinji koju ste Vi proizveli za samo jedan glas. Da li da Vam pošaljemo slike iz „Tržnice“ gde su bili uskladišteni paketi? Vaša gramzivost nema premca u istoriji grada, države i Vojvodine. Gde su tri miliona evra koliko ste najmanje „preplatili“ bazen na Prozivci? Znate li koliko građana Subotice nema vodu, kanalizaciju, put? Nije moguće da se povampirite. Polako, jedan po jedan završavate u buvari. Znate li da je od Vašeg dolaska 5. oktobra u Srbiju ušlo preko 76 milijardi dolara od kojih se za 50 milijardi ne zna gde su?!
Dragi lažni dušebrižnici, zar ne shvatate da smo mi nešto novo, neiskvareno na političkoj sceni Srbije, Vojvodine i Grada? Zar ne vidite da nam se cela mladost Srbije, grada i Vojvodine pridružila? Studenti, đaci a i profesori ne mogu biti na drugoj strani osim na strani svojih vaspitanika.
Mi naprednjaci smo dlan Srbije. Na dlanu se nalaze naša očekivanja za budućnost koju mi kreiramo. Na dlanu sve piše, potrebna je samo odgovarajuća pismenost i zato treba da bude sve otvoreno kao dlan, sve jasno i javno i ništa ne sme da bude skrivano, to su pretpostavke sutrašnjeg uspeha. Ni skrivalice Vam više ne pomažu. Tresete se iz temelja. Ukupno Vaše lažno biće DS je poremećeno.
Vi ste DS-DRŽAVNI I NARODNI STRES.
Mi smo podigli ustanak na zaveru protiv Srbije, na zaveru protiv duha, na zaveru protiv poniženja države i njenih građana. Sva vrata su otvorena, sve opcije su na stolu, nema iznenađenja prema narodu. Predodređeni smo za pobednika. U nama se nalazi objedinjeni napor Srbije pred izazovima sutrašnjice, u nama su sjedinjena očekivanja građana. Sve oči Srbije ali i razumnog sveta uprte su u nas. Pretvorićemo dlan u pesnicu, savićemo ruke da više i bolje radimo, uzdignimo se na pijedestal moći i trajanja, ispunićemo očekivanja građana.
Pretvarajući dlan u pesnicu, nećemo kao Vi nastupati rušilački i demonstrirati jačinu udarca obezvređujući sve što je naše, već ćemo nastojati da stvaralačkim udarima, kreativnošću i inovativnošću ostvarujemo nameravanu budućnost za koju želimo da bude kontrolisana i bez iznenađenja po Srbiju i njene građane.
SNS nosi sa sobom ideološki, politički, stvaralački progres i dobročinstvo. Mi ćemo biti stvaraoci činjenica budućnosti u svim sverama društvenog i privrednog života. Narod, država, čovek, građanin naša su osnovna preokupacija. Mi ćemo biti i čuvari i stvaraoci vrednosti.
Srbiji za spas, dajte i vi Srpskoj naprednoj stranci svoj glas!
Gradski odbor Srpske napredne stranke
 

Back
Top