Australijski sud: Izručiti kapetana Dragana Hrvatskoj

Ma iskreno zabole me za tog Darlinga.....taj nista nije ni radio nego se samo slikao....ko sto onaj Seselj nista nije radio nego samo baljezgao...

A ti si bio na licu mesta pa znas sta je on radio.
Ako je iko ratovao i to casno, ljudski, onda je to bio Kep.
Njih smradove boli to sto ih je posteno odvalio svaki put kad su se sreli s njegovim momcima.
 
mislim da će kapetan dragan u hrvatskoj imat pošteno suđenje.
BTW u australiji zbog ulaganja žalbi na žalbe već je dužan 200-tinjak tisuća dolara

Искрено мислим да у *рватској фер суђење ни један Србин не може да
има,
па се надам да овај јунак
3573578584a5800357133l.jpg


*рватску може да гледа само преко "прецизне црвене тачке",
04-05%20v.jpg


.
 
ИДЕА није, али Ивица Тодорић јесте, куповао је оружје за ЗНГ!

Normalno da ce covek da kupuje za svoje, pa nije on Srbin da svercuje sa Hrvatima i Muslimanima dok mu vojnici ginu, a o naoruzavanju Siptara da ne pricam :evil:
Kao sto sam rekao, nije se predsednik Tadic dzaba izvinjavao, zato se kapetanu i sudi, mora nekome.

p.s. Smesno mi samo kako svi odjednom brane kapetana (demokratsko "krilo" Srbije) za kojeg niko nista nije ponudio, a general je na prodaji jer uz njega ide dobra provizija. Prodane duse i narod bez morala, danasnja Srbija.
:thumbdown:
 
Пуцајте ја и даље држим час!
Само ти дијете ради свој посао!
Рватићи има те ли ви неког ко је и у часу смрти био велики?
Кеп је постао велики када је у Хагу рекао не и није поклекао уценама и лажима,а знао је да ће после тога бити разапет.

Србске жртве као да су говориле исте речи које су давних дана забележене у једној књизи:"Опрости им Оче јер не знају шта чине!"
 

Back
Top