Audioslave

ekstra su sound of a gun, shape of things to come i original fire, naravno...mada, i ostatak albuma je odličan...
definitivno su pri vrhu liste bendova koje bih hteo da čujem uživo, pogotovo što ubacuju i neke pesme soundgarden-a. na live albumu koji sam preslušao, sviraju black hole sun, outshined, spoonman...chris-u uopšte ne leže pesme ratm, koje pokušava da otpeva (ustvari, izrecituje...). ipak ni on nije svemoguć...
 
nadjoH CoRnellovy sTvaR-SeasonS na neKom soundtRacky... zeScJa, bRe.. ;)

on je taj magIC inGredient u obA koktelA, aKo meNe piTatE...

Summer nights and long warm days
Are stolen as the old moon falls
My mirror shows another face
Another place to hide it all
Another place to hide it all
And Im lost, behind
The words Ill never find
And Im left behind
As seasons roll on by...
 
da da....original fire je dobra pjesma...
RAGE AGAINST THE MACHINE je....pa nije sve u tekstu ...dosadile su socijalne teme, ali bi dobro doslo kao osvjezenje u mjesto ovih:
I rap,
I crap,
Crystal, man, bro, bitch(izvinjavam se)...
ili:
pJESMA Gnarles Barkleya:Smile
Druga pjesma Gnarles Barkleya:Smile
Pjesma druge pjevacice ne znam joj ime:Smile
 
Ja obozavam taj bend, zapravo sam veliki fan Chris Cornella, obozavam njegove solo stvari ma sve... Tako sam dosla do Ragea, i oni su mi super :) Novi album mi se bas dopada ( mada mislim da sam odavno prestala da budem objektivna po pitanju svega sto radi on, ili oni ), Jewel of the Summertime mi je bas super, Moth, Until we fall... you know my name je uf ( tema iz novog Bonda, koji mi je inace skroz bzvz, Pirs Brosnan je bio baja, ovaj lik mi je smesan )... Volim i Seasons, Sunshower... ma, imam previse reci za tog coveka, obozavam ga!
 
February 16, 2007 - Chris Cornell, frontman for Audioslave, the group that arose from the ashes of both Soundgarden and Rage Against The Machine, has announced his departure.

Cornell has stated publicly, "Due to irresolvable personality conflicts as well as musical differences, I am permanently leaving the band Audioslave. I wish the other three members nothing but the best in all of their future endeavors."


I? Steta ili ne? Napisite sami.
 
velika steta
sound garden je bio dobar bend,pozivjeli su desetak godina, ali mislim raspali se k'o svaka druga grupa.medjutim, rage je potrajao jedno cetiri godine, audioslave godinu dana,sto moze znaciti(izuzmimo ratm jer tu nema chrisa)da nijedan bend sa chrisom cornellom ne moze da prezivi.to vam se zove super group...
 
Audioslave je stvorio novi stil muzike niko im ne lici
Tom Morello i Chris Cornell su full kombinacija
Ze mene su oni ikona
Uostalom ko uspe da napravi tribute band koji svira audioslave a da ih svira kako treba je im skidam kapu... ko proba videce o cemu pricam...
 

Back
Top