Audi q7 - 2006

aj linkuj oktaviju 5 god, za 8k ako ti nije problem.
Zaista ima jedna Oktavia 2019 za ispod 8000 ali on kao neko ko je prolupao odavno nije otvorio oglas i video da je ta havarisana i da je neisplativo kupiti taj auto. Takve nam i podmece a sve ostalo sto je naveo ne postoji na oglasu.
Kucate 2019 i ogranicite na 8000 i sve sam Clio,Fabia,208 i tako ta donja klasa automobila a koju treba porediti sa Q7?
Smesno.
tesko da takav ima sredstva da odrzava takav automobil.
ko ima te pare da baca na odrzavanje i potrosnju kupuje nov i posle par godina ga menja sa novim modelom a taj prodaje dalje.
Logika ti ocigledno bas i ne ide jer takav nov auto je preko 80k€ a ovaj je 10x jeftiniji i nemoj da mi pricas o odrzavanju kad poznajem ljude koji voze takva kola i odrzavaju ih sasvim najnormalnije i nije im zao dinara za registraciju jer mogu to sebi da priuste i da ga voze a da pritom nisu dali 80k.
I naravno jos nismo dobili odgovor od tebe koji su to automobili za 7000-8000 stari 4-5 godina.:hahaha:
 
jasno je meni da ti navlacis vodu na svoju vodenicu da nekome uvalis takve automobile ali je van pameti proseravati se i kako si lepo rekao "srbende" sa kolima koji su van tvog budzeta i onda kao resenje uzimas punoletan automobil jer za njega imas pa mozes po selu da se hvalis kako vozis Q7 a komsiluk da zavidi a ti rastes kao kvasac.
posle par godina vozenja ce taj auto pregurati drugu decenije..
mozes da kakis koliko hoces, automobil od 20+ godina nije bezbedan automobil i veliki je izvlakac para koji god da je u pitanju a to sto ti poznajes ljude koji voze takva kola, znaci samo da poznajes kompleksase i nista vise.
 
I naravno jos nismo dobili odgovor od tebe koji su to automobili za 7000-8000 stari 4-5 godina.:hahaha:
ni ti nisi odgvorio zasto si korisnike audia nazvao "srbendama" kad si sam hvalio male gradske automobile pre sest godina a odjednom sad srbende postale prijatelji koji uzivaju u takvim kolima :D
otkud taj zaokret?
:hahaha:
 
Zaista ima jedna Oktavia 2019 za ispod 8000 ali on kao neko ko je prolupao odavno nije otvorio oglas i video da je ta havarisana i da je neisplativo kupiti taj auto
ovo si lepo rekao pa sad da te pitam kao profesionalca iz te branse.
zasto se 90% q sedmica prodaje za 10 do 15 hiljada a samo par njih za 6 do 7
koja je realna cena tog Q7 i da li za 6.000 dobija losiji Q7 ili su ovi sa prosecnih 11 do 12 hiljada preterali i nikad ih nece prodati?

koliko kod tebe na placu kosta Q7?
 
koliko kod tebe na placu kosta Q7?
Nikad nisam ni imao Q7 jer ne radim sa automobilima tog ranga .
No hocemo li mi dobiti primer gde ces nam reci koji je to auto za 7000-8000 a star 4-5 godina?
I brkas babe i zabe kad sam hvalio C2 jer meni je sve dobro ali tvoja prica o autu koji je los jer ima 20 godina je truba za medalju.
Ja evo danas kupih Punto koji sam vozio do pre dve godine. Auto sad ima originalnih 60k km i u voznji je extra i nikad nije izdao nikoga otkad je u Srbiji i zato sam ga i kupio a nije da ih nema za ispod 1000€ ali ne ovakvog i u ovakvom stanju.
Evo da mi kazes da sad krenem s njim na more ,krecem bez ikakvog razmisljanja a sad zamisli Q7 koji je autina u svakom pogledu za Punto.
 
Ti sa višim cenama su na oglasu godinama i služe za neku zamenu i kombinaciju, menjaju ih za građevinski materijal ili drugi auto uz doplatu masnu. Što im nebi stajao na placu kada je pokupljen iz nekog reciklažnog dvorišta po ceni na kilogram a utegnut remontovan Kod gige u šupi?

U principu ako kupiš auto kao ja od drugog vlasnika, ja sam corrada uzeo kada je imao 10 godina i vozio 20 godina bez maltene ikakvih ulaganja. I uvek je bio ispravan popravke su bile sitnice najskuplja je bila jedna kugla i stabilizator plus šolje amortizera.

Auto ne čine godine toliko koliko km i neodržavanje. E na placevima su upravo sve krševi jer da valja kupio bi ga neko preko.
 
Ok, ali koja je tačno razlika da li je star 20 ili 10 godina?
Ja kad vozim više ljudi u autu, vozim izrazito oprezno. Ako voziš polako, imaš ispravan kocioni i upravljački sistem, ne bi trebalo biti problema.
i televizor menjas posle 10..15 godina koriscenja jer znas da polako crkava i da ces vise trositi na popravke nego da kupis novog a automobil od koga ti glava zavisi vozis 20 godina starog?
slobodno..ja nisam iz te price.
 
Sa staroscu automobila pouzdanost donekle opada, propadaju gumeni delovi i slicno, ali to ne znaci da 20 god star auto nije pouzdan. Konkretno, moj Megane za par meseci puni 20 god, a ja sam apsolutno siguran u njega. Odrzavan je redovno, kupovani su kvalitetni delovi, Motul ulje, Mann filteri, ATE, TRW ili OEM diskovi i plocice i slicno. Problem je sto nije veliki % tako starih automobila, a da su odrzavani kako treba.
 
Džabaka su svi hilfe gur gur nemački kvaritet:lol:
E to naši na šleper, ubace drugi motor pa br bloka namažu kiselinom pa pusuju. I hop eto ga na placu 15.000 evra može realna zamena :mrgreen:
Screenshot_2024-01-06-12-57-47-927_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
I naravno da ce mario da gleda samo najjeftinije jer mu je sve u zivotu tako.
Jeftin mobilni,jeftin auto i ko zna sta jos a ovde lupeta o ciframa samo takvim a lepo se vidi da je kod nas Q7 tog godista oko 7000.
Kad dodas troskove dovoza i carine eto slicne cene kao kod nas.
Kad bi uzeo onaj sa 150k km e tu je vec cifra drasticno ozbiljnija ali ko je jos budala da da te pare kad ih ima za 7000 kod nas jel tako? :per:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/...180ec-174a-785d-b358-f64559bfbe63&sb=p&vc=Car
 
Sve je to super ali otkud ih toliko pokvarenih i neispravnih a vamo se priča o kvalitetu nemačkih romobila :lol: a ono sve na kilo :lol:

Čuveni nemački somaši :lol: kupiš za soma, uložiš soma i prodaš za soma :lol:
 

Back
Top