ATP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iako MNOGO volim Federera, nije mi palo isuvise tesko sto je izgubio. Zadnje dve nedelje se mucio, uopste nije izgledao kao da mu se igra vec da samo odradjuje posao na terenu. Bez motivacije. Bez zelje. Bez magije.
Beneto je ostavio dusu na terenu, igrao je svaki poen kao da je mec lopta, izgledao je kao da zivi za ovo. I uprkos preterivanju(suze, svetla...) zasluzio je pobedu.
 
Poslednja izmena:
Iako MNOGO volim Federera, nije mi palo isuvise tesko sto je izgubio. Zadnje dve nedelje se mucio, uopste nije izgledao kao da mu se igra vec da samo odradjuje posao na terenu. Bez motivacije. Bez zelje. Bez magije.
Beneto je ostavio dusu na terenu, igrao je svaki poen kao da je mec lopta, izgledao je ko da zivi za ovo. I uprkos preterivanju(suze, svetla...) zasluzio je pobedu.

Imas pravo bez magije.
Covjek postigao gotovo sve sto se u tenisu i zivotu moze.
Motivacija nije vise njegov drug pa ce tu da se doda jos po nesto u vidu mladjih ornijih.Beneto zaplaka sto je pobijedio.
Federer je plakao i kad je gubio.
 
Nole rutinski pobedio, chestitke:):super:
Ja ne bih volela da Rafa izgubi sve predstojece mecheve, prvi razlog je, "protiv uroka", ne zelim da na taj nachin Nole dodje do drugog mesta(kad ovaj nije u formi i josh oseca posledice povreda), a i navijam za Rafu uvek kad nashi ne igraju.
Takodje bih volela da se Rafa vrati u formu, mada realno teze i sporije ce to ici.
Nocas je malkice falilo da i Marej izgubi, ali bice danas interesantan njegov mech protiv Stepaneka, ko zna:think:
Rafu cu gledati, igra protiv Robreda, bice zanimljivo, nadam se da ce Rafa pobediti.
Zao mi Troickog, ali u ovom trenutku je Stepanek prejak za njega, i nadam se da ce Zimonic i Nestor pobediti:)
 
Ljudi ja sam vec prosle godine kada je Rafa bio u punoj snazi govorio o tome sta ce da bude i kakve ce ga pobjede snaci ako nastavi tako da igra.
Nadal mora da pauzira najmanje jednu sezonu da bi se oporavio...tj odmorio.
Njegovo tjelo nikada vise ne moze da se oporavi od tih povreda.

Kao sto je vec jednom receno...koljena su mu u stanju jednog 33-godisnjeg fudbalera...i cemu daljnja diskusija.
 
Sve je to tachno shto si napisao, znamo i mi da ce Rafi trebati puno vremena da se vrati u formu,ali mozemo da pishemo o tome, meni lichno je zao i fali onaj Rafa, nekako turniri imaju vecu draz.
Ja posebno volim da gledam nasheg Noleta i Rafu, to su uvek zanimljivi mechevi do poslednjeg minuta, i nekako mi se chini da obojica uzivaju kad igraju jedan protiv drugog:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top