Astralna projekcija

OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:

Ау... Каква патња...
Ево, ја признајем. Спадам у 1% људи који овакве муке немају.
Дешава ми се хиљаду чуда, али нису овако непријатна.
Мислим да ћу сачекати са овим путовањима...
 
Ау... Каква патња...
Ево, ја признајем. Спадам у 1% људи који овакве муке немају.
Дешава ми се хиљаду чуда, али нису овако непријатна.
Мислим да ћу сачекати са овим путовањима...

Ma pusti more vidiš da se čovek zeza jer puče od smeha.
 
znam dosta o ovoj temi, ali nije baš da se mogu pohvaliti svojim iskustvima..

često imam lucidne snove i sve one napisane simptome (paraliza, teško disanje, drhtanje tijela..) ali i dalje ništa uzbudljivo i zanimljivo, bar meni ne :-S..valjda zato jer mi ne uspjeva opustiti se...
 
Da bi se uopste doslo do astralne projekcije prvo covek treba da nauci da bude oslobodnjen od misli...
Nesto najteze na svetu je ne razmisljati...
Svako trenutka prolaze misli... veoma tesko ih je kontrolisati...
Ovo zapravo dodje vise kao samo-kontrola... a ustvari se zove meditacija... :D
 
OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:

ovo je lepo uradjeno u filmu Exorcism:Emily Rose, ako je ko gledao
samo sto su nju opsedali demoni
 
Да ли сте размишљали о брзини мисли?

Читала сам нека нагађања да је далеко већа од брзине светлости...
 

Back
Top