Astralna projekcija

onisifor:
Pa, pazi, nisam paranoik, ali gledao sam par emisija o pesmama koje kad pustiš unazad daju određenu poruku. Ne znam. Da li je to tačno? Nego, ja inače ne volim tu vrstu muzike i pravo da ti kažem, ne znam kako neko može da uživa u takvoj muzici (mada o ukusima ne treba diskutovati).

jedno je ne voleti takvu muziku...ok to postujem...
ove poruke unazad sam pokusavao da slusam i premotavam i posmatram i - nista.
povremeno ti se ucini da tu neko nesto smisleno kaze, ali da ti neko unapred nije to sugerisao ne bi nista provalio.

u svakom slucaju, to nije tema, da ne sirimo dalje...
 
OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:
 
Talamasca:
OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:


Ja, vala, nikad nisam imao ovakve simptome.
 
Talamasca:
OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:
ovo se meni desavalo ali uglavnom kada spavam popodne :neutral:
samo bez teskog disanja.
prvi put sam se prestrasila jer sam mislila da sam ostala paralizovana....budan mi mozak hocu da se dignem,da se pomerim,bilo sta da uradim i ne mogu....i onda tek kada se jako skoncentrisem i pocnem da pomeram prste na ruci ili na nozi polako pocne da mi se vraca osecaj....ne znam koliko traje ali meni je ko cela jebena vecnost :( mislim da mi je to jedno od najgorih iskustava ikada....ok vec svaki sledeci put mi je bilo lakse jer sam znala sta se desava i da treba malo da sacekam i da se jako koncetrisem na neki deo tela :neutral:
al meni su rekli da je to poremecaj sna.
 
Talamasca:
...Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet...

Ako je u pitanju Out of Body Experience ne znam kako možeš osetiti lupanje srca, grčenje mišića i ostale telesne senzacije. Contradictio in adiecto ... ili si u telu, ili nisi :lol:

Ali znam o čemu pričaš. Mislim da je mnogo ljudi to doživelo.
 
Evo nekih odgovora koje znam primer zasto srce jako lupa, zasto se telo koci itd...
Najcesce u stanje (grcenje misica, lupanje srica itd....) dolazi se korz meditaciju ili dremanje :P fora je da telo spava a um da bude budan :). E sad zasto se telo paralizuje :) kada se to desi to je trenutak kada je vreme da se izadje iz tela. Fizicko telo je ukoceno ako bi se koncetrisao na astralno telo izasao bi :). Telo ostaje paralizovano sve dok si van njega i dok izlazis iz njega u slucaju da pomeris ruku ili nogu vracas se nazad u telo i sve propada. Zato telo postaje paralizovano da ne bi prekinuo proekciju. Zasto srce ubrzano lupa e sad to nije srce nego srcana cakra prilikom velikog protoka energije za vreme izlazenja srcana cakra se aktivira i okrece se velikom brzinom u tom momentu imas osecaj da ti srce lupa nenormalno brzo ali kad se to zavrsi i ti onako zbunjen ustanes iz kreveta provalis da ti srce normalno lupa ako si uplasen lupace malo brze ali ne onom brzinom koju si osetio pre toga :P. Zasto telo vibrira aka grcenje misica pa prilikom izlazenja iz tela prolazi ogromna kolicina energije kroja razbija razne blokade na astralnom telu i aktivira cakre, te vibracije se desavaju bas u toku izlazenja ako celo telo vibrira onda je pravi trenutak da se izadje obicno te vibracije prati zujanje u glavi :). Osecaj da se gusis da ne mozes da dise. Znaci kada se projektujes ne treba ti vazduh jer kada si u astralnom telu ne treba ti ni hrana ni voda ni vazduh ni vreme :) e sad u pocetnim proekcijama kada se projektujes nekoliko sanitmetara iznad fizickog tela, a nisi svestan plus svest ti je podeljena pola u fizicko a pola u astralno telo svest nije potpuno prebacena i kada hoces da udahnes ne mozes jer je deo svesti za disanje sta ja znam u astralnom telu, a druga polovina u fizickom telu i kada pokusavas da dises na silu svest iz fizickog tela te budi onda ide cimanje telo je paralizovano da se ne bi prekinula proekcija pola svesti je ovamo pola u fizickom ne moze da dises paraliza i sve se zavrsava strahom :P. E kako da se sve to izbegne znaci sve staviti na Ignore :P kada osetis vibracije skoncetrisi se na astralno telo i pokusaj da ustanes ili probaj da vidis sebe kako stojis van svog tela isto i za paralizu i za ubrzano lupanje srca. E sad za disanje obicno onaj ko hoce svesno da se projektuje ne oseti to, najvise se desava onima koji se spontano projektuju u toku sna ili dok dremaju itd.. :P ali se desi i ovima svesno sto se projektuju na primer koncetrises se da izadjes vec si izgubio svest da dises ne osecas da dises ne provaljujes nisi svestan cilj ti je da se projektujes i odjednom naidje bug :P e ja ne disem i onda krece opet cimanje :P:P:P.
 
Desavalo mi se par puta da se probudim posle nekog sna i da imam neki cudan osecaj, maltene ko da sam stvarno dozivela taj san i sva sam u nekim vibracijama, kao da me pecka celo telo i to traje par minuta dok se ne smirim, dodjem sebi od sna. Ali obicno su to neki ne bas prijatni snovi.
 
Elle_77:
Ako je u pitanju Out of Body Experience ne znam kako možeš osetiti lupanje srca, grčenje mišića i ostale telesne senzacije. Contradictio in adiecto ... ili si u telu, ili nisi :lol:

Ali znam o čemu pričaš. Mislim da je mnogo ljudi to doživelo.

To je proces ka OOBE...
Glavna stvar je u koncentraciji...
Telo ume da zebava... recimo kada se koncentrises na meditaciju...
I dok si u polazaju pogodnom, pocne na primer da te svrbi nos... mozak se igra sa tobom...
Po svaku cenu mora da se nastavi... inace koncentracija pada... i od tog pokusaja nema nista...
 
Talamasca:
OOBE i AP su realne stvari :) , a garantujem da 99% ljudi na forumu je imalo iskustvo i ako nije znalo sta se desava itd... navescu simptome :). Budis se u sred noci i ne mozes da se pomeris paralizovan si tesko dises (skoro i ne mozes da dises)imas osecaj da neko sedi na tebi. Budis se u sred noci osecas da ti telo vibrirao da se grce svi misici kao da protice struja, osecas da ti srce ubrzano lupa samo sto ne pukne imas osecaj da propadas kroz krevet, nekad se desi da cujes neke glasove koje ni sam ne razumes, desi se da otvoris oci i da stojis na 5 metara od svog kreveta i da gledas sebe kako lezis u krevetu :)... sigurno sam nesto zaboravio ali nema veze ovo su glavni simptomi :). A sto kaze Obersturmfuehrer kada se projektujes van tela osecaj je neopisivi znaci ne znam kako bih opisao Totalna Sloboda...ne postoji ni jedna droga ni jedno pice nista sto moze da napravi taj osecaj :shock:
postoji LSD
 

Back
Top