Armani, podmarka: Armani Jeans

zenesuodlicne

Obećava
Banovan
Poruka
82
Na sajtu aramanije se ne vidi kako te stvari dobro stoje. Evo nekih mojih.
100 crno na crno
YswOBDk.png

244 na popust 50% 122, rijetko je naci ovakvu trenerku
XSWtblL.jpg

139 slikacu detaljnije
pnyfh2C.jpg

96 kao starinska da je izgleda
ZQCAX31.jpg
 
Potvrda da marka ne znaci i da proizvod lepo izgleda.
Lepse stvari se mogu kod kineza naci.
a važi... Armani je genije koji nema potrebe da pravi komercijalne stvari, to je besan čovjek.
Plava maica i one farmerke, da se vidi bolje, i kvalitet je očigledan, pa vi ovo nađite kod kineza... ove stvari traju godinama, po 6 godina stare maice imam koje su ko nove, i jeftinije je imati pet ovakvih stvari nego 20 loših i ružnih, i ljepše... Svako normalan vidi kvalitet ove plave maice, da ona može da traje godinama.
sSiPcAM.png
 
Poslednja izmena:
sad preterujes, Armani jeste komercijalan i to bas armani jeans je komercijala i serijska proizvodnja na veliko, a dodatno ako mislis da je on licno dizajnirao svaki komad odece, onda si smesan ko crtani film...

armani licno dizajnira iskljucivo komade visoke mode i ultra skupe unikatne primerke koji se proizvode u vrlo ogranicenom broju. sve ostalo od armanija je vrhunski kvalitet, ali je dizajn mnogobrojnih kreatora koji rade za kompaniju.
 
sad preterujes, Armani jeste komercijalan i to bas armani jeans je komercijala i serijska proizvodnja na veliko, a dodatno ako mislis da je on licno dizajnirao svaki komad odece, onda si smesan ko crtani film...

armani licno dizajnira iskljucivo komade visoke mode i ultra skupe unikatne primerke koji se proizvode u vrlo ogranicenom broju. sve ostalo od armanija je vrhunski kvalitet, ali je dizajn mnogobrojnih kreatora koji rade za kompaniju.
VERTIGON, sada ces da vidis da li je ova - kako Vitez Koja reče da se može naći kod kineza trenerka - komercijalna, jer piše na njoj da li je ili ne. A takođe i unikatnu Hugo Boss maicu kako se slaže sa njom.
This product represent the Armani Jeans Concept of Design & Quality prevod: Ovaj proizod predstavlja "Armani Džins Koncept" dizajna i kvaliteta.
W5dBKMj.png
 
Poslednja izmena:
sad preterujes, Armani jeste komercijalan i to bas armani jeans je komercijala i serijska proizvodnja na veliko, a dodatno ako mislis da je on licno dizajnirao svaki komad odece, onda si smesan ko crtani film...

armani licno dizajnira iskljucivo komade visoke mode i ultra skupe unikatne primerke koji se proizvode u vrlo ogranicenom broju. sve ostalo od armanija je vrhunski kvalitet, ali je dizajn mnogobrojnih kreatora koji rade za kompaniju.

Za velika imena modne industrije rade neafirmisani mladi kreatori koji potpišu ugovor da se njihovo ime neće spominjati i da će sve biti sa robnom markom onoga ko finansira. Svima dobro :)
 
Za velika imena modne industrije rade neafirmisani mladi kreatori koji potpišu ugovor da se njihovo ime neće spominjati i da će sve biti sa robnom markom onoga ko finansira. Svima dobro :)
Što tu ima loše ako neko napravi konkurs za maicu? Ja sam poslao jedan odličan logotip za bilo što koji može da posluži Giorgiju Armaniju na facebook, nije mi ni odgovorio... Htio da se obogatim, reko mu da je taj besplatan ali svaki sledeći mora da plati, ili tako nešto.
 
Nova kolekcija Giorgio Armani proleće - leto 2018 peva hvalu ženske elegancije i lepote.
Zasićene pastelne boje, šarene otiske i neverovatne materijale čine novu kolekciju poznatog brenda neverovatno elegantnim. Iznenađujuće suknje i haljine pružaju toplo raspoloženje, au modnim poslovnim odelima biće neverovatno udobno na poslu čak i u vrućinama.

uLomlU3.jpg
 

Back
Top