Arkana je ubio neko iz stranke DOS po logici

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Arkan sa svojom strankom SSJ protiv članova DOS-a: Madjara Jožefa Kase, Nenada Čanka ultra-antisrbina laloša, Zorana Djindjića preteranog, Rasima Ljajića muslimana protiv kojih je Arkan ratovao, Vojislava Koštunice kojeg su Srbi tad na Kosovu gadjali jajima na mitingu na Kosovu...tu bi došlo do krvavog obračuna izmedju Arkana i članova DOS-a, to se moglo pretpostaviti iz navedenog.

Arkan je izjavljivao da kad je išao u školu da se tukao sam protiv svih u celom razredu i da je uvek pobedjivao. Sam protiv celog razreda i pobedi u tuči. Dosovaca je tad bilo više te godine kad je ubijen Arkan jer su dosovci znali da bilo koliko njih se okupilo - da bi ih Arkan sve pogazio i potukao sam. Pa su verovatno kukavički ga ubili 2000. godine. Arkan im je bio veća smetnja od Slobodana Miloševića jer jedino njega ne bi mogli da pobede bilo kakvu revoluciju isprobali. Kod Slobe je mogla da prodje neka bager revolucija, a Arkana je volela cela nacija i kad bi došao na vlast Arkan DOS bi brzo nestao i svi ti likovi iz DOS-a....
 

Back
Top