Антисрпски јавни сервис БХТ

Monoteizam, jel to želiš da pobiješ naše teze o nenalaženju Srba u BHT time što ćeš nam ukazati na nenalaženje rijaseta IZ u istoj. Promeni taktiku. Jednio što postižeš je ukazivanje na činjenicu da se Srbi i rijaset slažu bar po jednom pitanju.

Ne,necu da pobijem tu tezu,nego cu da pobijem tezu koja je izneta na pocetku "БХТ је увек био и остао један потурички медиј који цело време покушава да се промовише као телевизија свих нација у БиХ"

Drago mi je da se slazu barem u jednoj stvari.
 
Ништа се хрт не разликује од бхт. Исти антисрпски пропагандни програм.

HRT je najbolja televizija u regionu,ima 3 satelitska kanala...ima 3 emisije verskog karaktera..."Duhovni izazovi" subotom,"Mir i dobro" nedeljom","Ekumena" sredom"....Subotom i sredom ucestvuju sve verske zajednice uglavnom...sto se tice nas muslimana HRT je mnogo bolja televizija za muslimane od BHT...
 
Gledao sam par puta izvestavanja ove novinarke Pekusic. Radi u magazinu Global koji se prikazuje na BHT. Izvjestava iz Beograda i uvijek tako izblati Srbe da to nije normalno. Uvijek je arogantna i cinicna i vidi se da joj malo fali da se odvali smijati dok pljuje po Srbima. Ovakve treba u zatvor! Razumijem ja slobodu medija, ali ne podrzavam tendenciozno izvestavanje i mislim da takve treba krivicno goniti zbog zloupotrebe svog polozaja.

Nemam mogucnost da gledam tu televiziju tako da ne mogu da sudim o novinarki Pekusic.Samo znam da je srpkinja ,da joj je devojacko prezime Stanojevic i da je rodjena u Knjazevcu.
 

Back
Top