Antievropska politika

@Ved_Ran

HAha... kao nije bila drzava bankrot. I kao nasledili dugove za staru deviznu stednju i penzije i plate i ostalo od komunizma. Ajd ne blebetaj u prazno. Pojma ti nemas. I privrednici mogli posteno da radei zaradjuju :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ej, vecu glupoist nisam cuo. Dobices orden za glupost.

Ne, posle ovoga dalje tvoj post niti postove necu komentarisati. U bunilu i decace.
 
@ Tema: Savrseno sam indiferentan prema EU. Izuzetno me nerviraju i oni koji je predstavljaju kao ideal (da ne kazem sistem vrednosti), i oni koji je bezuslovno satanizuju. Ni jedni ni drugi naravno nemaju pojma sta je to EU.
 
@Ved_Ran

HAha... kao nije bila drzava bankrot. I kao nasledili dugove za staru deviznu stednju i penzije i plate i ostalo od komunizma. Ajd ne blebetaj u prazno. Pojma ti nemas. I privrednici mogli posteno da radei zaradjuju :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ej, vecu glupoist nisam cuo. Dobices orden za glupost.

Ne, posle ovoga dalje tvoj post niti postove necu komentarisati. U bunilu i decace.

Sta cu ja tebi kad verovatno u zivotu nisi nista radio pa pojama nemas kako je bilo i kako je sad. Bili su ti dugovi koje ti spominejs ali to je nista u odnosu na dupliran spoljni dug koji su tvoji zuti napravili i koji neces da kometarises, pravis se lud. Naravnod a neces komentarisati jer su ti argumenti nistavni pa samo ispadas glup u prici.

Orden definitivno ide tebi. :lol:
 
LDP? Ko je to? Jel to neko ozbiljan? :lol:
Kako nisu, pa imaju celih 5,5% biračkog tela iza sebe, malo manje od Mrkonjićevog SPS-a :lol::lol::lol::lol::lol:
Ljudima očigledno smeta što neki političari iz naše zemlje neće da priznaju Kosovo, mislim, Albanci su se baš trudili, prpoterali 300.000 Srba, pobili oko 2.000, spalili na stotine srpskih kuća i crkava, a ovi naši recidivi prošlosti neće da ih nagrade priznanjem, samo je Čeda spreman da bude uz one dobre i poštene ljude kao što su Tači i kompanija, ko zna, možda se ogrebe za malo horsa. :lol::lol::lol:
 
Kako nisu, pa imaju celih 5,5% biračkog tela iza sebe, malo manje od Mrkonjićevog SPS-a :lol::lol::lol::lol::lol:
Ljudima očigledno smeta što neki političari iz naše zemlje neće da priznaju Kosovo, mislim, Albanci su se baš trudili, prpoterali 300.000 Srba, pobili oko 2.000, spalili na stotine srpskih kuća i crkava, a ovi naši recidivi prošlosti neće da ih nagrade priznanjem, samo je Čeda spreman da bude uz one dobre i poštene ljude kao što su Tači i kompanija, ko zna, možda se ogrebe za malo horsa. :lol::lol::lol:

Nemoj tako. Kvalitet ispred kvantiteta! Za njih glasaju samo prosvetljeni ljudi sirokih shvatanja, cije ideje uveliko prevazilaze poimanja vecine tog prostog balkanskog sveta. :cool:

Da smo pametni, pa da ih izglasamo, procvetala bi nam ekonomija. Legalizujemo vutru, uspostavimo dobre diplomatske odnose sa Agimom i postanemo najjaci izvoznici konopljanih preradjevina. :D
 

Back
Top