Quantcast

Anksioznost

Fly08

Zainteresovan član
Poruka
125
Meni prija odlazak u nabavku,naravno stavim masku i rukavice
taman malo prosetam,ali ne idem u velike markete nego imam prodavnicu u kraju
karantin i meni prija taman imam izgovor da ne vidjam neke ljude
samo bice cirkus kada se ovo zavrsi pa sve obaveze koje nas cekaju skoce odjednom
Meni nikad nije trebao izgovor da ne vidjam neke ljude 😂 vrlo sam direktna. Jednom prilikom mi je psiholog rekla da bih mozda mogla da probam da budem malo blaza, da probam da ulepsam kada razgovaram sa ljudima ili iznosim svoje misljenje. Ne vidim zasto bih to radila. Ja volim kada su ljudi direktni i potpuno iskreni.

Vlad Dragulija

Aktivan član
Poruka
1.581
Meni nikad nije trebao izgovor da ne vidjam neke ljude 😂 vrlo sam direktna. Jednom prilikom mi je psiholog rekla da bih mozda mogla da probam da budem malo blaza, da probam da ulepsam kada razgovaram sa ljudima ili iznosim svoje misljenje. Ne vidim zasto bih to radila. Ja volim kada su ljudi direktni i potpuno iskreni.
I ja sam uglavnom direktna , nekada i gruba bez potrebe , pa se posle preispitujem jesam li morala bas tako .Ali uglavnom mnooogo lazem i izmisljam da bih izbegla neka okupljanja i druzenja .

lupas

Obećava
Poruka
77
Ja ne volim guzvu i tracarenje uz kafu ( a i ne pijem kafu)
drzim se po strani i smara me taj mentalitet krda,ne idem na firmine proslave i privatna druzenja sa kolegama
pa kolege misle da sam uobrazen,iako znaju da od mene uvek mogu da ocekuju neku pomoc
dobijem i ja napad panike na poslu ali se nekako fokusiram na rad pa nekako izguram

Fly08

Zainteresovan član
Poruka
125
Ja ne volim guzvu i tracarenje uz kafu ( a i ne pijem kafu)
drzim se po strani i smara me taj mentalitet krda,ne idem na firmine proslave i privatna druzenja sa kolegama
pa kolege misle da sam uobrazen,iako znaju da od mene uvek mogu da ocekuju neku pomoc
dobijem i ja napad panike na poslu ali se nekako fokusiram na rad pa nekako izguram
Da li te crpi fizicki kad, recimo, dobijes napad na poslu? I pomaze li ti lek koji si poceo da pijes? Osecas li neku promenu?

lupas

Obećava
Poruka
77
Da li te crpi fizicki kad, recimo, dobijes napad na poslu? I pomaze li ti lek koji si poceo da pijes? Osecas li neku promenu?
Ne bas toliko,imam dobar apetit i redovno treniram,ali mi je najgore sto mi utice na san,budim se nekoliko puta u toku noci i imam osecaj kao da se gusim
Sto se tice eloryqa otkalo sam poceo da ga pijem i da idem 2 puta mesecno kod psihologa nemam gusenja i lupanje srca nekako lakse sebe ubedim da se iskuliram ali zbog epidemije i onako sam ceo dan kuci tako da pravi test sledi kada se ovo sve zavrsi i krene ludnica

Vlad Dragulija

Aktivan član
Poruka
1.581
Ja ne volim guzvu i tracarenje uz kafu
pa kolege misle da sam uobrazen
Poznato.
Uobrazena , osobenjak , cudak , nadrndana....
Ranije me je to doticalo i bilo mi je krivo i tesko sto o meni tako misle , jer ja u sustini nisam losa osoba , samo uvek gledam svoja posla .Kao mladja sam se trudila da se prilagodim , glumim nesto sto nisam da bih bila prihvacena .Pa sam pocela da gubim sebe .I skontala da ljudi nisu toga vredni , da zbog njih ne treba da se menjam .Ovih par osoba sa kojima funkcionisem mi je dovoljno .
Sada me bas briga sta drugi misle o meni .Potpuno sam se ogradila.

lupas

Obećava
Poruka
77
Poznato.
Uobrazena , osobenjak , cudak , nadrndana....
Ranije me je to doticalo i bilo mi je krivo i tesko sto o meni tako misle , jer ja u sustini nisam losa osoba , samo uvek gledam svoja posla .Kao mladja sam se trudila da se prilagodim , glumim nesto sto nisam da bih bila prihvacena .Pa sam pocela da gubim sebe .I skontala da ljudi nisu toga vredni , da zbog njih ne treba da se menjam .Ovih par osoba sa kojima funkcionisem mi je dovoljno .
Sada me bas briga sta drugi misle o meni .Potpuno sam se ogradila.
Bas tako,ne mogu vise da se smejem na silu i glumim,
neka sam mislio da je problem u meni ali sam shvatio da smo svi razliciti i ko ne moze da te prihvati kao takvog i ne treba ti u tvojo blizini
na srecu moja porodica i bliski prijatelji me razumeju pa mi je lakse

Fly08

Zainteresovan član
Poruka
125
Ja nikad nisam pokusavala da se uklopim. Nikad se nisam smejala na silu i glumila. Ako sam nekad i mislila da nesto nije u redu sa mnom, to je bilo jako davno. I ja imam tu srecu da imam prijatelje koji me jednostavno prihvataju takvu kakva jesam. Tacno, nismo svi isti, zato i izbegavam ljude koji ne mogu da razumeju kad im kazes NE MOGU, NECU itd...
A to ubrazena, nadrndana, namcor... ah, pa takva sam oduvek za poznanike 😂 i super mi je to. Ako nista drugo, a ono bar me ne smaraju vise. Za prijatelje je vec druga prica. Znaju da sam vrlo lojalna, puna razumevanja i uvek tu za njih sta god da je u pitanju.

lupas

Obećava
Poruka
77
Lupas

Koja je tvoja dijagnoza .Imas GAP?
Ili samo anksioznost?
Psiholog je upotrebio termin panicni poremecaj,
nisam bas siguran sta je pod tim mislio
ali ja generalno umem da budem zabrinut bez velike potrebe i da ocekujem da ce nesto lose da se desi
to traje par meseci,onda godinu dve sve normalno,pa tako u krug
verovatno mi je okidac neki stresan dogadjaj sa kojim ne mogu da se izborim

Vlad Dragulija

Aktivan član
Poruka
1.581
Psiholog je upotrebio termin panicni poremecaj,
nisam bas siguran sta je pod tim mislio
ali ja generalno umem da budem zabrinut bez velike potrebe i da ocekujem da ce nesto lose da se desi
to traje par meseci,onda godinu dve sve normalno,pa tako u krug
verovatno mi je okidac neki stresan dogadjaj sa kojim ne mogu da se izborim
Pa panicni poremecaj nikada ne ide sam .Nije mi bas jasna dijagnoza .
Imas li fizicke senzacije?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.