Anketa, samo za lepši pol !

Anonymous:
Pa bilo bi lepo od Milojka da napravi anketu za ruzniji pol pa cete videti kakve smo mi :wink:
A sta kazes na to Milojko :?: Jel hoces :!: :P
Plašim se da te nisam najbolje razumeo. Ne postoji ružniji pol. Žene su lepši pol a muškarci su jači pol. Zar ne ?
Elem, slobodno ti ovde postavi neku sličnu temu. Pa nije Milojko jedini ovlašćeni za nove teme i ankete.
 
Svaki muskarac koji zadovolji makar polovinu navedenih kriterijuma (mada nisu svi od iste vaznosti, postoje neki koji su presudni, a ima i manje vaznih, ali bitnih) moze se reci da se uklapa u savremene tokove danasnjeg zivota, a inace citajuci sva ova pitanja u svojoj glavi sam stvorila sliku idealnog muskarca, jer ne verujem da postoji osoba koja ispunjava sve ove kriterijume... To je samo savrsenstvo bez mane satkano od snova svake zene koja ume da sanja... :wink:

A ne postoji ni savrsena zena, tako da nije u redu da mi zudimo za savrsenim, a i mi smo tako daleko od savrsenstva...

Pristalica sam da se pronadje savrsen spoj dvoje ljudi, mada je i to u danasnje vreme veoma tesko...
 
Milojko Vasic:
Anonymous:
Pa bilo bi lepo od Milojka da napravi anketu za ruzniji pol pa cete videti kakve smo mi :wink:
A sta kazes na to Milojko :?: Jel hoces :!: :P
Plašim se da te nisam najbolje razumeo. Ne postoji ružniji pol. Žene su lepši pol a muškarci su jači pol. Zar ne ?
Elem, slobodno ti ovde postavi neku sličnu temu. Pa nije Milojko jedini ovlašćeni za nove teme i ankete.

DABOME DA NIJE.STIZE ANKETA.USKORO. :idea:
 
A gde ces naci savremenog muskarca u zemlji gde se najmanje para trosi na higijenu i propagira se "prirodni" miris i stil ( ispod pazuha miris po poslednjoj modi-oznojaz, stomacic iskljucivo, jer bez piva-pih, a i znas onu-ispod brda najbolji kukuruz raste, znanje stranog jezika-pa da li si ti normalan?! Govori Srpski da te ceo svet razume!!! Iskljucivo masna i visoko kaloricna hrana, jer mora da se nabaci salo da greje zimi, zubar je nas najveci neprijatelj, a pljuvanje i psovanje-nacionalna karakteristika, koje pare da zaradi i ustedi-jesi li ti skoro pogledao nacionalni dohodak koliki nam je?! Ima odlican odnos sa porodicom-narocito majkom-jer ona ipak sve najbolje zna, poslovi su podeljeni na "muske" i "zenske" i nece valjda jedna junacina da radi "zenske" poslove jado?!.....). Tako bih mogla nabrajati u nedogled, ali, mislim da si shvatio sustinu.
Nece Balkan jos u 21 vek!
 
devojka u krizi:
A gde ces naci savremenog muskarca u zemlji gde se najmanje para trosi na higijenu i propagira se "prirodni" miris i stil ( ispod pazuha miris po poslednjoj modi-oznojaz, stomacic iskljucivo, jer bez piva-pih, a i znas onu-ispod brda najbolji kukuruz raste, znanje stranog jezika-pa da li si ti normalan?! Govori Srpski da te ceo svet razume!!! Iskljucivo masna i visoko kaloricna hrana, jer mora da se nabaci salo da greje zimi, zubar je nas najveci neprijatelj, a pljuvanje i psovanje-nacionalna karakteristika, koje pare da zaradi i ustedi-jesi li ti skoro pogledao nacionalni dohodak koliki nam je?! Ima odlican odnos sa porodicom-narocito majkom-jer ona ipak sve najbolje zna, poslovi su podeljeni na "muske" i "zenske" i nece valjda jedna junacina da radi "zenske" poslove jado?!.....). Tako bih mogla nabrajati u nedogled, ali, mislim da si shvatio sustinu.
Nece Balkan jos u 21 vek!

...Miris ZNOJA pocinje da lici na "Biljana platno
beleshe".Ili ona chuvena starogradska"Trla baba lan...".Ali-kako je kojote od svog orodjenja i patriota FilmofilKojoterovic,nece se zbog svog patriotizma opredeliti ovog puta za "Tesna KOZA"... niti za Molojka.Svoj gas dajem kultnom stranom ostvarenju... "Miris zene" :idea:
 
devojka u krizi:
A gde ces naci savremenog muskarca u zemlji gde se najmanje para trosi na higijenu i propagira se "prirodni" miris i stil ( ispod pazuha miris po poslednjoj modi-oznojaz, stomacic iskljucivo, jer bez piva-pih, a i znas onu-ispod brda najbolji kukuruz raste, znanje stranog jezika-pa da li si ti normalan?! Govori Srpski da te ceo svet razume!!! Iskljucivo masna i visoko kaloricna hrana, jer mora da se nabaci salo da greje zimi, zubar je nas najveci neprijatelj, a pljuvanje i psovanje-nacionalna karakteristika, koje pare da zaradi i ustedi-jesi li ti skoro pogledao nacionalni dohodak koliki nam je?! Ima odlican odnos sa porodicom-narocito majkom-jer ona ipak sve najbolje zna, poslovi su podeljeni na "muske" i "zenske" i nece valjda jedna junacina da radi "zenske" poslove jado?!.....). Tako bih mogla nabrajati u nedogled, ali, mislim da si shvatio sustinu.
Nece Balkan jos u 21 vek!
Bas si me nasmejala!BRAVO! :lol: :lol: :lol:
 
...Miris ZNOJA pocinje da lici na "Biljana platno
beleshe".Ili ona chuvena starogradska"Trla baba lan...".Ali-kako je kojote od svog orodjenja i patriota FilmofilKojoterovic,nece se zbog svog patriotizma opredeliti ovog puta za "Tesna KOZA"... niti za Molojka.Svoj gas dajem kultnom stranom ostvarenju... "Miris zene" :idea:[/quote]

A neki pocese i da se prepoznaju!
A mislila sam da je moja pricica samo plod moje maste! AU! Situacija je gora nego sto sam pretpostavila!
 
AJD NEK SE JAVI MUSKARAC KOJI CE ISKRENO RECI DA SVE TO "POSEDUJE" I ZENA KOJA MOZE RECI DA JE NJEN (NARAVNO MUSKARAC) TAKAV!!!
JA LICNO SMATRAM DA OVO TREBA DA GLASI "SAVRSEN MUSKARAC" A NE SAVREMEN... I MISLIM DA SVI MI OVDE ZNAMO DA NIKO NE MOZE BITI SAVRSEN...

P.S. ISTO TAKO SMATRAM DA SE NI O JEDNOJ TEMI NI O JEDNOJ STVARI, OSOBI, MA BILO CEMU STO NA SVETU POSTOJI NE MOZE RECI "E TO JE TAKO I TAKO" JER SVI SMO MI RAZLICITI, SA RASLICITIM MISLJENJIMA, STAVOVIMA, ISKUSTVIMA...!

P.S. NE VICEM NEGO SAM HTELA OVO NAGLASITI!

VELIKI POZDRAV!
 
devojka u krizi:
A gde ces naci savremenog muskarca u zemlji gde se najmanje para trosi na higijenu i propagira se "prirodni" miris i stil ( ispod pazuha miris po poslednjoj modi-oznojaz, stomacic iskljucivo, jer bez piva-pih, a i znas onu-ispod brda najbolji kukuruz raste, znanje stranog jezika-pa da li si ti normalan?! Govori Srpski da te ceo svet razume!!! Iskljucivo masna i visoko kaloricna hrana, jer mora da se nabaci salo da greje zimi, zubar je nas najveci neprijatelj, a pljuvanje i psovanje-nacionalna karakteristika, koje pare da zaradi i ustedi-jesi li ti skoro pogledao nacionalni dohodak koliki nam je?! Ima odlican odnos sa porodicom-narocito majkom-jer ona ipak sve najbolje zna, poslovi su podeljeni na "muske" i "zenske" i nece valjda jedna junacina da radi "zenske" poslove jado?!.....). Tako bih mogla nabrajati u nedogled, ali, mislim da si shvatio sustinu.
Nece Balkan jos u 21 vek!


BAS SI CARICA!!! :wink:
 

Back
Top