Anketa, realno! Gej stop!

Znači jel bi ste ispalili ribu za snošku u zamenu za do jajni basket sa ortaćima, i pivskom završnicom?

Naravno da da. :mrgreen:

Za sve koji vole nemacki jezik, ima jedna pesma, himna pivu... izmedju ostalog lik kaze "Niemand spritzt mir ins Gesicht, ausser dir", sto u prevodu znai "Niko mi ne sprica u lice osim tebe", i onda scena kako se poliva pivom, ma extra. Tolika je ta ljubav prema pivu. Ko zna o cemu pricam, shvatice. Aj ziveli, drugari... :lol:
 
Haha, tako i moj skolski, jedno vece dodje sa posla kod mene i brata i fali se, zena mu otisla radi trecu smenu (inace prava bomba), uspavala dete , on kupio karton piva, sveps i cipsa, barsa i milan na eurosportu ,vecera u rerni , nalozio pec i planira da se razbaskari , a moj brat desetak godina mladji kaze , bem ti provod , kad si slobodan ima milion pametniih stvari da radis ,a on :e moj micko, jos si mlad , kasce ti se samo :D
 
Poslednja izmena:
Ma ribe ima ko salate, gde god da se okreneš, a dobrog basketa sve manje i manje. Ako sam joj bitan, čekaće me par sati. Ako ne može toliko da sačeka - koji će mi uopšte?
Samo kod mene je završnica u Coca-cola fazonu, sve s MetroGoldvinMajer podrigom na kraju.
 

Back
Top