"ANGAŽOVALI SU AGENTURNU MREŽU KAKO BI SRBI BILI ZA SVE KRIVI" Vučić: Prištinske vlasti ostavile 150 malih kamera po šumama, misle da smo GLUPI (VIDEO


Verovatno te razumeju

Vide ljudi, evo samo ovde imaš tako divnih ljudi Srba koji bi dali Šiptaru komad srpske zemlji, pa više veruju Šiptaru nego Srbinu , sve što Šiptari uradi nije strašno, pa se smeju i pogrdno nazivaju Srbe ... ko ne bi hteo da deli pripdanje sa takvim dušama od ljudi

..
 
Ja se nadam da će hrabri patriota AV da se obračuna sa agenturnom mrežom,pa ću moći opet da svraćam u šumu
Хех - како "да се обрачуна" када је све те агенте ПУСТИО ДИРЕКТНО ДА СЕДЕ И ДА СЕ ШЕЋКАЈУ И ЊУШКАЈУ ПО ДРЖАВНИМ ИНСТИТУЦИЈАМА тј.МИНИСТАРСТВИМА -
 
Хех - како "да се обрачуна" када је све те агенте ПУСТИО ДИРЕКТНО ДА СЕДЕ И ДА СЕ ШЕЋКАЈУ И ЊУШКАЈУ ПО ДРЖАВНИМ ИНСТИТУЦИЈАМА тј.МИНИСТАРСТВИМА -
Presudi sebi ili emigrira i odsekao im je glavni izvor informacija
 
koji je fazon sa tim agenturnim mrežema koji u poslednje vreme AV i vidjeniji glanovi SH stalno spominju , totalno gejhipsterski i sranje izraz :confused:
Šta bi sa dobrim starim stranim plaćenicima , domaćim izdajnicama kao i najlegendarnijim domicilnim ništarijama ,zašto SH mora da usere sve čega se dotakne , pa i bogatstva našeg narodnog jezika. :roll:

Лепо си то приметио, то како страни плаћеници и домаћи издајници избегавају да користе те изразе.
 
AV se stalno ponaša ili kao baba-Simana ili kao klinac kome je neko uzeo loptu. U stvari, ponaša se kao neko sa ozbiljnom dijagnozom.
to je jedini nacin da ga polusvet koga je u Srbiji u izobilju ozbljno shvati.Kada bi na celu drzave bio neki razuman nacionalno posvecen lik,bez kriminalnih karakteirstika,takav bi vecini Srba bio nezanimljiv.Za koga bi u tom slucaju glasili ovih nepunih dva miliona vucicevih sendvicara,koji traze dinamiku,neprekidnu borbu izmedju Vucica i zla ?
 
U stvari je glup samo Aleksandar Vučić.

Najglulji, ako ćemo pravo.

Да ли је Србија у историји имала већег идиота за председника државе од Вучића?
2. јула 2019. Србија Коментара


Директан повод за питање из наслова је такозвана „хуманитарна катастрофа“ која се у овом тренутку наводно дешава на северу Косова и Метохије. Како тврде режимски медији у Србији та хуманитарна катастрофа се дешава због шиптарских тарифа које су уведене прошле године. Срби на северу Косова због тих тарифа немају данас ни хлеба да једу. Ако је веровати режимским медијима под контролом Вучићеве напредне секте. Међутим тамошњи житељи са којима смо разговарали кажу да има несташице појединих производа и да је до јединих производа теже доћи и да су цене скочиле али да нема ни речи о било каквој хуманитарној катастрофи.

Седам година преговора које води Александра Вучић и екипа његових безмогаћа довели су дотле да су бар по њиховим тврдњама Срби на Косову и Метохији доведени до глади! Вучић и његова екипа безмогаћа осмислила је ову дебилну акцију „хуманитарна катастрофа“ како би шиптарске терористе у Приштини прислила на укидање такси на робу из Србије. А те таксе су главна препрека за наставак тзв. преговора за шиптарском терористичком бандом и брана тоталној и комплетној предаји Косова и Метохије у руке терориста и нарко дилера. И њих би сада Вучић да укине исценирајући некакву хуманитарну катастрофу на северу Космета! За кога и чије интересе тај човек уопште ради? Зна ли ико то? Зна ли тај несрећник уопште више за кога и шта ради?!
Шта мислите каква је реакција терориста у Приштини на идиотске шеме Вучића? Па спрдају се и зајебавају га отворено! Терориста и убица Рамуш Харадинај се на Твитеру буквално спрда са Вућићем и успут му још прети!
Највећу цену идиотизама Александра Вучића и његових идиотских планова и шема плаћају управо Срби са Косова и Метохије јер поред свакодневног шипатрског терора и окупационе чизме НАТО пакта сада морају да трпе и хирове једног тотално неспособног и полуделог човека који уопште више не зна шта ради! И све што ради ради на штету српског народа и српске државе! Па докле бре?!

Зато вам и постављамо питање. Да ли је Србија у историји имала већег идиота за председника државе од Вучића?


Милинко Милинчић, Србија данас
 

Back
Top