Anđelina Džoli, ili Monika Beluči?

Meni je Monika lepsa,jer je prirodnija,bila i ostala,a Andjelina je stvarno bila lepa dok nije pocela da pravi zahvate na licu.Zasto je to radila ne znam,samo znam da je bila dosta lepsa nego sada..
Била је лепа док је била млада, а у међувремену је остарила, сада има скоро 50 година, и вероватно би без бројних естетских захвата изгледала много старије и ружније.
 
Meni je Monika bliža tom standardu lepe žene. ali je Anđa interesantnija... ima prelepe oči i senzualan izgled... nekako je "dublja".. dok je

Monika površna lepota... i jedna i druga imaju prelep stav dame (što ne znači da nisu aždaje, hahahah)
E baš to, nekako je unikatnija. Monika je vrhunac mediteranske lepote ali je samo fabrički proizvod. Anđelina nema kopiju.
 
monika

a zasto bas njih dve?
words-speaking.gif
 
Obe su objektivno veoma privlačne, iako me nijedna od njih dve ne privlači ni najmanje. Ali kapiram zašto se mnogi lože na njih, pogotovu na Moniku, često čujem od nekoga da bi voleo da bude sa njom. Dobro, sada je starija, ali se kao klinac sećam da je bilo baš mnogo takvih komentara. Znam naprimer da je onaj voditelj Letećeg starta Milan Kalinić to stalno ponavljao: Monika, Monika...

A Andjelina je u ono vreme važila za najveći seks-simbol, sećam se njenih postera iz časopisa Bravo, bila je predmet požude. I dobra je glumica, baš sam je skoro opet gledao u jednom od mojih omiljenih filmova Girl, interrupted, tu su ona i Vinona Rajder totalno izdominirale. S tim što je meni Vinona u tom filmu daleko privlačnija od Andjeline, ja i inače gotivim devojke sa kratkom kosom, mada i Andjelina (Lisa) ima taj neki ludački šarm...
 
Sve drugo je prepričavanje te lepote...
Ona je danas već starija dama koja čini mi se ni ne krije svoje bore...
Nikad je nisam videla nasmejanu... uvek izraz lica kao u filmu "Malena"
Meni je ona lijepa i kao starija,sto se za mnoge ljepotice iz mladosti ne bi moglo reci.
Jednostavno,zena ima lijepe crte lica,oci,zube,kosu...Naravno da ne moze izgledati kao sa dvadeset...ali jos uvijek je lijepa.
A djeluje mi i nekako dostojanstveno i ima taj neki aristokratski sarm.
 

Back
Top