Amerika grca u dugovima kao nikad dosad!!

Amerika grca u dugovima kao nikad dosad!!!​


Američki javni dug prvi put je dostigao 34 biliona dolara, objavilo je ministarstvo finansija.



Američki državni dug je prvi put u istoriji premašio 34 biliona dolara pošto je Ministarstvo finansija Sjedinjenih Američkih Država objavilo da je "ukupni neizmireni javni dug" SAD porastao na 34,001 biliona dolara.

Predsednica američkog Komiteta za odgovorni federalni budžet Maja Makginis je ovu sumu nazvala "zaista depresivnom", prenosi CNN.

"Amerika jednostavno ne može da prestane da se zadužuje, iako je nivo duga opasan kako za našu privredu, tako i za našu nacionalnu bezbednost", izjavila je Maja Makginis.


Rast državnog duga u Sjedinjenim Američkim Državama i drugim zemljama izaziva sve veću zabrinutost zbog naglog rasta kamatnih stopa koji povećava cene servisiranja duga.

Fondacija Piter Dži Piterson tvrdi da američka vlada troši dve milijarde dolara dnevno samo na otplatu kamata na dugove.

Vlada Sjedinjenih Američkih Država će u roku od 10 godina potrošiti više novca na otplatu kamata nego što tradicionalno ukupno troši na istraživanje, razvoj, infrastrukturu i obrazovanje, navodi pomenuta fondacija.

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/amerika-grca-u-dugovima-kao-nikad-dosad-2459784


Prdnuli su u cabar

Sve ce im biti teze i teze i na kraju ce povuci vojsku iz veceg dela sveta

Amerika je dekintirana

Americko carstvo zla se urusava pred nasim ocima....
Tito kriv! :rtfm:
 
U mrtvoj Americi se glasa bez licne karte a moze i postom z:D

To znaci da se moze glasati i 10.000 puta akonikas kod kuce odstampane glasacke listice

I ovo "demokratija"?

serem se ja na lične karte
to je samo da obeleže robove
i da banke lakše pelješe

677z381_LEGIJA.jpg
 
U mrtvoj Americi se glasa bez licne karte a moze i postom z:D

To znaci da se moze glasati i 10.000 puta akonikas kod kuce odstampane glasacke listice

I ovo "demokratija"?

Mogu da glasaju bez ID-ja u izuzetnim okolnostima, ali moraju da budu na glasačkom mestu i da se potpišu na svoju liniju u listi glasača (isto kao i kod nas), kao i da potpišu afidavit da su to zaista oni, znači kako god okreneš samo jednom mogu da glasaju.
Bilo kakvo muvanje u tom smislu u Americi je krivično delo, a zatvorske kazne su malo ozbiljnije nego kod nas, pa se ne isplati.
 
Mogu da glasaju bez ID-ja u izuzetnim okolnostima, ali moraju da budu na glasačkom mestu i da se potpišu na svoju liniju u listi glasača (isto kao i kod nas), kao i da potpišu afidavit da su to zaista oni, znači kako god okreneš samo jednom mogu da glasaju.
Bilo kakvo muvanje u tom smislu u Americi je krivično delo, a zatvorske kazne su malo ozbiljnije nego kod nas, pa se ne isplati.
info iz prve ruke

pa jel ti misliš da se mi zakopčavano na ledja?
jel zaista misliš da je SNS prvi izmislio netačnu adresu sa 208 glasača?

dakle da vidimo šta si rekao...

svako potpiše "svoju liniju"

a onda Demokrate stave 208 linija pa ti rokaj...
 

Amerika grca u dugovima kao nikad dosad!!!​


Američki javni dug prvi put je dostigao 34 biliona dolara, objavilo je ministarstvo finansija.



Američki državni dug je prvi put u istoriji premašio 34 biliona dolara pošto je Ministarstvo finansija Sjedinjenih Američkih Država objavilo da je "ukupni neizmireni javni dug" SAD porastao na 34,001 biliona dolara.

Predsednica američkog Komiteta za odgovorni federalni budžet Maja Makginis je ovu sumu nazvala "zaista depresivnom", prenosi CNN.

"Amerika jednostavno ne može da prestane da se zadužuje, iako je nivo duga opasan kako za našu privredu, tako i za našu nacionalnu bezbednost", izjavila je Maja Makginis.


Rast državnog duga u Sjedinjenim Američkim Državama i drugim zemljama izaziva sve veću zabrinutost zbog naglog rasta kamatnih stopa koji povećava cene servisiranja duga.

Fondacija Piter Dži Piterson tvrdi da američka vlada troši dve milijarde dolara dnevno samo na otplatu kamata na dugove.

Vlada Sjedinjenih Američkih Država će u roku od 10 godina potrošiti više novca na otplatu kamata nego što tradicionalno ukupno troši na istraživanje, razvoj, infrastrukturu i obrazovanje, navodi pomenuta fondacija.

https://www.b92.net/biz/vesti/svet/amerika-grca-u-dugovima-kao-nikad-dosad-2459784


Prdnuli su u cabar

Sve ce im biti teze i teze i na kraju ce povuci vojsku iz veceg dela sveta

Amerika je dekintirana

Americko carstvo zla se urusava pred nasim ocima....
E, gle, Amerika se zadužuje ko nikad do sad, đubre jedno. Dug im skočio na 34 biliona dolara, čak je i predsednica za budžet rekla da je to "zaista depresivno". A taj dug im je postao ozbiljan problem za privredu i bezbednost. Fino prdnuli u taj cabar. Čuj, Amerika dekintirana, carstvo zla se raspada. Videćemo kako će povlačiti vojsku, sve će biti teže i teže za njih. Đubre neko!
 
Sad vidim da pise na nasem tecnije...vjv je neki Srbin na arbajt tamo....
Nece se ni tu leba najesti ako tako formira recenice. :D

Uglavnom, posto sam naucio da ovde da sve oko mene grca, resio sam da se demonstrativno iselim odavde.
U toku priprema, moracu jos nekog vreme da provedem u ovoj odvratnoj kapitalistickoj krvopiji, pa posle, srece moje, pravac kod velikog vodje na otvaranje EXPO.
 

Prilozi

  • IMG_6785.jpg
    IMG_6785.jpg
    135,3 KB · Pregleda: 2
  • IMG_6786.jpg
    IMG_6786.jpg
    113,7 KB · Pregleda: 2
  • IMG_6787.jpg
    IMG_6787.jpg
    136,5 KB · Pregleda: 2
A tek kako nehumani uslovi za zivot. Molim vas, pogledajte vi ove odvratne zgrade (rendering za nove zgrade, koje su pocele da se grade u BC, Vancouver), ko u nekoj dzungli da zivis, sve neko bzv zelenilo a nigde shopping mall.
Umesto da su dosli na edukaciju na Beograd na vodi...
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-01-26 at 12.13.37 PM.png
    Screenshot 2024-01-26 at 12.13.37 PM.png
    657,9 KB · Pregleda: 2
  • Screenshot 2024-01-26 at 12.13.47 PM.png
    Screenshot 2024-01-26 at 12.13.47 PM.png
    633,5 KB · Pregleda: 2
  • Screenshot 2024-01-26 at 12.13.59 PM.png
    Screenshot 2024-01-26 at 12.13.59 PM.png
    660 KB · Pregleda: 2
  • Screenshot 2024-01-26 at 12.14.11 PM.png
    Screenshot 2024-01-26 at 12.14.11 PM.png
    630,6 KB · Pregleda: 2

Back
Top