Američki mediji masovno prate Srbiju da li će uvesti sankcije Rusiji i spremaju sankcije Srbiji ako ne uvedu

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Pogledajte danas sve američke medije koliko pažnje posvećuju posetu Srbije u Nemačkoj gde se vidi da im je jako stalo da Srbija uvede sankcije Rusiji.
Otvoreno pričaju o prekidu investicija ako Srbija ne uvede sankcije, dakle Aleksandar Vučić je optvorio pandorinu kutiju kada je prvi put lako pao na ucenu kada je izbaciju Rusiju iz UN za ljudska prava.
Pustite braćo Srbi Srpske medije oni vas drže u zabludi kako Vučić vuče pametne poteze a u stvari napravio je da su zapadnjaci namirisali Srpsku krv i da ucene daju rezultate i oni tu neće stati sa uslovljanjima..
 
AUTORSKA
Pogledajte danas sve američke medije koliko pažnje posvećuju posetu Srbije u Nemačkoj gde se vidi da im je jako stalo da Srbija uvede sankcije Rusiji.
Otvoreno pričaju o prekidu investicija ako Srbija ne uvede sankcije, dakle Aleksandar Vučić je optvorio pandorinu kutiju kada je prvi put lako pao na ucenu kada je izbaciju Rusiju iz UN za ljudska prava.
Pustite braćo Srbi Srpske medije oni vas drže u zabludi kako Vučić vuče pametne poteze a u stvari napravio je da su zapadnjaci namirisali Srpsku krv i da ucene daju rezultate i oni tu neće stati sa uslovljanjima..
Да ниси претерао са отварањем тих глупих ауторских тема?
Хајде дуни још који пут па за појас задени! Претерао си.
 
Nisam znao da si tolika budaletina života mi. :mazi:

Ја будалетина а ти гледаш извештача из Њујорка ТВ Хепи који каже "У Америци сви медији причају о Србији", и ти верујеш да у Америци сви медији причају о Србији?

Ко је од нас двојице већа будалетина, а?

Ја мислим онај који верује да Амерички медији масовно прате Србију да ли ће увест исанкције Русији, а извор информације му је извештач Хепи Телевизије.
 
Ја будалетина а ти гледаш извештача из Њујорка ТВ Хепи који каже "У Америци сви медији причају о Србији", и ти верујеш да у Америци сви медији причају о Србији?

Ко је од нас двојице већа будалетина, а?

Ја мислим онај који верује да Амерички медији масовно прате Србију да ли ће увест исанкције Русији, а извор информације му је извештач Хепи Телевизије.
Sada sam ubeđeniji da si još veća budaletina.
 
Alter_Ego_:
Шкене верује Хепи телевизији.
Nisam znao da si tolika budaletina života mi. :mazi:

al bundy:
Rićma prepada ruske uhode! :heart:
Koji je vama kulec ni sam Bog ne zna.

Зар не видиш да су те провалили да гледаш TV Happy па онда отвараш ауторске теме.
 
Alter_Ego_:
Шкене верује Хепи телевизији.
Nisam znao da si tolika budaletina života mi. :mazi:


al bundy:
Rićma prepada ruske uhode! :heart:


Зар не видиш да су те провалили да гледаш TV Happy па онда отвараш ауторске теме.
Za razliku od tebe ja pratim sve medije i filtriram u svom mozgu a vi ste odavno odabrali stranu i kao Bosanci hoćete glavom kroz zid.
 
Нисам приметио.

Ти изгледа само ЦНН гледаш, а?
ja kad sam u Njujork Tajms procito da su jutros ukrajinski tenkovi usli u Vladivostok, mislio sam da citam "Wochenschau" iz decembra 1941 di stoji da Wermacht pravi vojnu paradu na Crvenom Trgu u Moskvi.

Tad sam ukapirao da je ideolog i Wochenschau i Njujork Tajms ustvari ista osoba....................onaj iz srednje engleske.
 

Back
Top