Aleksandar Vučić: Sa ove 3 posledice odmah bi se suočili ako odbijemo plan

Знам једног седог са црном флеком у коси, тај Србију у црно завио.
Јел му се забелела и та флека у међувремену?
Hahahahahahaha evo i dalje je tema Tadic, nakon 11-godisnje apsolutne vlati tvog Vucica i njegovog kartela? U svakoj MZ imate vlast i dalje je problem neko ko je vladao pre 11 godina? Tragikomedija, a on vas je i doveo na vlast indirektno.
 
Tako se glasa u EU, to se zove bugarski voz, prvi ukrade prazan listić, iznese, organizator popuni i šalje sledećeg birača sa već popunjenim da ubaci i ponovo iznese prazan - kad iznesu prazan listić (za glasanje kako treba dobiju pare), da se ljudi ne zbune.
nezvanicni podatak...u mojoj mahali je to bilo 2 000 dinara
 
Hahahahahahaha evo i dalje je tema Tadic, nakon 11-godisnje apsolutne vlati tvog Vucica i njegovog kartela? U svakoj MZ imate vlast i dalje je problem neko ko je vladao pre 11 godina? Tragikomedija, a on vas je i doveo na vlast indirektno.
taj lopinger je bio u vlasti i pre 2000g...usrecio nas je za sto godina
 
Za razliku od situacije sada, na toj diplomi bi pisalo da se škola nema, i ne bi bila na prodaju na tržištu pa da kupiš preko portira, nego bi se platila taksa i dobio dokument koji kaže da država urgira da se primi gde se traži minimum osnovna.

Ok, verovatno postoje razne varijante. Ja samo branim princip da neki trud i znanje moraju biti vrednovani i zasticeni.

I stava sam da nismo svi isti - ne da ne treba da imamo ista opsta prava, to obavezno mora da se postuje, ali nismo svi isti ni po izgledu (lep, ruzan, visok, nizak, plav, crn...) ni po sposobnostima ni po znanju ni po mnogim drugim parametrima. I zato sam takodje stava da moramo biti vrednovani u skladu sa sposobnostima i zaslugama - znaci najbolji hirurg duplu platu od prosecnog hirurga, ali HIRURG GENERALNO 3 ili 5 PUTA VECU PLATU OD VOZACA BUSA ILI TAKSIJA! I tako dalje, i tako dalje - mora da se zna ko je ko. Ja mogu da polozim za voznju (B pa cak i neka teza kategorija) za mesec, dva, tri - neka proba neki vozac da nauci dva jezika, ono sto sam ja izucio za 5 godina faksa na tehnickom fakultetu i plus iskustvo sa radom na raznim sistemima i opremi pa da vidim koliko ce mu trebati i da li ce uopste to uspeti.
Ali nisam ja ispred njega kad se zove hitna pomoc, ili kad cekamo red u sudu - to su ta opsta prava ista za sve.

Zato mora da se postuje diploma i da se vrednuje znanje.
 
Ok, verovatno postoje razne varijante. Ja samo branim princip da neki trud i znanje moraju biti vrednovani i zasticeni.

I stava sam da nismo svi isti - ne da ne treba da imamo ista opsta prava, to obavezno mora da se postuje, ali nismo svi isti ni po izgledu (lep, ruzan, visok, nizak, plav, crn...) ni po sposobnostima ni po znanju ni po mnogim drugim parametrima. I zato sam takodje stava da moramo biti vrednovani u skladu sa sposobnostima i zaslugama - znaci najbolji hirurg duplu platu od prosecnog hirurga, ali HIRURG GENERALNO 3 ili 5 PUTA VECU PLATU OD VOZACA BUSA ILI TAKSIJA! I tako dalje, i tako dalje - mora da se zna ko je ko. Ja mogu da polozim za voznju (B pa cak i neka teza kategorija) za mesec, dva, tri - neka proba neki vozac da nauci dva jezika, ono sto sam ja izucio za 5 godina faksa na tehnickom fakultetu i plus iskustvo sa radom na raznim sistemima i opremi pa da vidim koliko ce mu trebati i da li ce uopste to uspeti.
Ali nisam ja ispred njega kad se zove hitna pomoc, ili kad cekamo red u sudu - to su ta opsta prava ista za sve.

Zato mora da se postuje diploma i da se vrednuje znanje.
To tržište odlučuje

Naime nevidljiva ruka A. Smitha na mlavi
 

Руски политиколог: Вучића чека тужна судбина Јануковича, политички је готов

Вучић плаши људе да неће бити плата и пензија! Санкције би увели само њему лично!


ljiga AV pada do proleca, a onda krece bezanija i potera za izdajnikom, 'ladno ce moci film da se sNimi, koliko ce biti avanturisticki

MI AMERI ***** NE PRIMAMO, NEKA GLEDA GDE CE

Tvin Konza I JA SE NALAZIMO NA PICU NA LETO DA PROSLAVIMO RUSENJE VUCICA U BGD-U, pa da vidis kome ne das plate smradu, siptarski!​

 
Poslednja izmena:
Da, prestala bi dikatatura i Bezumni kult ličnosti 1 ispodprosečne osobe, koji traju 11 godina

Ne mrziš ti Fato samo Vučića, mrziš i Srbiju, Rusiju, Putina ... Mrziš svaki kamen i svako seme ovog podneblja.

Nije ti lako !
Zar nikako ne možeš da odeš negde, truliš ovde, raspadaš se i truješ okolinu !?
 
Ne mrziš ti Fato samo Vučića, mrziš i Srbiju, Rusiju, Putina ... Mrziš svaki kamen i svako seme ovog podneblja.
А, да ли имам неке негативне особине?



Nije ti lako !
Zar nikako ne možeš da odeš negde, truliš ovde, raspadaš se i truješ okolinu !?
Па, могу да одем у смислу да имам 90/180 шенген визу.

Прошле године искористим око 30/90.

Мада већ сам у Републици Мојасоби, над којом Прдославија нема јурисдикцију.
 
Није шија него врат...

А та економска 'сарадња' са Западом, то је само маска да нам не плате одштету и да нам узму све што пожеле. Не знам на шта мислиш да те 'хватам'? Узгред, Запад није једини с ким можемо економски да сарађујемо, нама је отворен пут ка свима, за разлику од ЕУ 'баште' која је самој себи затворила многа врата. Да не говорим о овоме што нам отимају Косово. Зашто бисмо ми пристајали на тај пут суноврата, под изговором 'усклађивања' политике са ЕУ? И, мислим да је време да кажемо тој ЕУ да нас не занима ни чекање на улазак, као ни сам улазак (који је предвиђен да се не деси) у ту 'башту' хохштаплераја.

Ћутање и извињавање Ђури што нас туко дефинитивно није плодотворна стратегија ни у каквом смислу, она води само ка слепом повлађивању силеџији док ти отима све што пожели.
То је жешћа небулоза и ваљда сад, напокон, то увиђају и поборници такве стратегије.
Pa ne mozes ti od celog zapada tj. ekonomske saradnje s njima da se udaljjis zbog rata i bombardovanja...ratova je bilo i izmedju drugih i bice ih pa se niko nije 'posvadjao zauvek" u smislu da ne saradjuje na ekonomskom planu....ne znam kako ti to zamisljas?:dontunderstand:

Nisam rekla EU kao celina, vec zapadne zemlje (koje cine i EU, ali ne iskljucivo), saradjivati se mora sa svima ekonomski gde god se nadje interes. Sad, sto se ne traze i partneri na istoku, to je zato sto na istoku i nema mnogo bogatih da uloze ovde a ni mi nemamo robu za izvoz na ionako velika trzista, mada bismo mogli da se potrduimo oko domace proizvodnje i njenog povecanja umesto stranih "investicija".

Pa "hvatas" me na patetiku i bombardovanje, kao da zelis da zagovaras da sa zapadnim zemljama vise ne sme da se saradjuje zbog toga? Treca stvar je pitanje odstete iako licno mislim da za izgubljene zivote nema nikakve odstete i da bi to bilo sitno trgovanje i "kamcenje", ali to nema veze sa ekonomskom saradnjom, a ulazak u EU nigde nisma ni pomenula, te da bi nas neko toboz, "zavarao i potkusurio" time, kao sto kazes? Odsteta bi se trazila od NATO kao organizacije koja nas je bombardovala i to pitanje i dalje ostaje otvoreno za mozda neku pravedniju buducnost, samo opet ponavljam, za zivote, koji su i najvazniji jer oporavili smo se brzo privredno ( a nismo ni bili nesto mnogo razvijeni ionako), nema nikakvog novca koji bi mogao da nadoknadi taj gubitak.

O uskladjivanu politike sa EU sam pisala vec na drugoj temi i mislim da je moj stav jasan, sankcije Rusiji bi bile sramota iako ne smatram da
je sada Rusija mnogo u pravu, ali bi bile sramota bas zbog Kosova koje je i tema...i nemoj da brkas teme i zamenjujes teze.

Dalje, kakav Djura, kakav siledzija i izvinjavanje nejmu, to mi tek nije jasno jer to nisam ni spomenula. ali ti si puna gneva da nemas vise jasno rasudjivanje ni ko sta pise, nego ti je samo stalo da se "zapad" ne spomene, pa morace Surbel ekonomski, svidjalo se to tebi ili ne, ma koja da je vlast trenutno aktuelna a kamoli tvoja omiljena koja se i do dana danasnjeg manje vise sto je zasluzna za bombardovanje i predaju Kosova, i dan danas provlaci sa vlastima koje su evropske i prozapadne orjentacije. I saradjuje sa tim "zapadom" bez srama.
 
“Ako vam neko dođe sa pretnjama ekonomskim sankcijama, postavlja se pitanje kako bi to moglo institucionalno da se sprovede, da li SB UN može da nam uvede sankcije, da li EU u ovakvim odnosima snaga može da nam uvede sankcije, ne verujem”, rekao je Stojanović napominjujući da Srbija ne krši ljudska prava u ovom trenutku, nikog nije napala i makar deklarativno je na evropskom putu.

Stojanović smatra da je važno kako će Vučić svojim biračima objasniti prihvatanje evropskog predloga jer zna da 4/5 birača ne prihvata nezavisnost Kosova ali kada im stavite ekonomski standard kao alternativu onda se „malčice savijaju“, tako da treba videti da li takvim pretnjama može da promeni stav kod birača da je standard važniji od pitanja Kosova.

https://nova.rs/vesti/politika/stoj...ako-je-tacno-ono-sto-je-vucic-rekao/?ref=push
 
TI kazes mogu, to je pogodbeni nacin, ali za tvoj INFO rat je vec poceo. Rusija je u ratu, nisi video u tisku?

Sto se tice Balkana. Rusima bi najbolje bilo da udare na Balkan i dokopaju se zona gde bar postoji kakva takva naklonost njima. Ali, buduci da znam istoriju Rusi ce i dalje neodoljivo kidisati na centralnu Evropu gde ih mrze iz dna duse i u nekom dugom roku ce popusiti. Sto je bilo bice.

Na slican nacin se i Turci zahebu. Oni uvek kidisu na Balkan gde ih niko ne voli, a da su bili pametni sirili bi se ka centralnoj Aziji gde zive turkofoni narodi. Da su tako radili danas bi granicili sa Kinom i bilo bi ih 500 miliona. Na svu srecu to se nije desilo.

Ja bih ih pozvao da sam na vašem mjestu, šta fali recimo Bjelorusiji, ništa, tako možete i vi, tko vam brani? :klap:
 
Ja bih ih pozvao da sam na vašem mjestu, šta fali recimo Bjelorusiji, ništa, tako možete i vi, tko vam brani? :klap:

pa sad da vidis da Belorusiji i ne fali mnogo. Mislim to nije bogata zemlja, ali je sredjena i lepo se zivi.

Sto se tice Srbije, nama je jasno da smo mi sada sa Zapadom i da dobijamo mrvice sa stola sto rece Saric pa naravno da imamo najvecu razmenu sa EU jer uvek kolonija ima njavecu ramenu sa kolonizatorom.

Sve u svemu Rusija danas nije toliko siromasnija od Zapada kao za vreme hladnog rata tako da je Srbima sve prjemcivija ta ideja.

Sto se tice Hrvata, ne znam, ali vikiliks mi javlja da bi ziveli is a Mongolijom samo da se rese HDZ-a. Ali to se nece desiti.
 
pa sad da vidis da Belorusiji i ne fali mnogo. Mislim to nije bogata zemlja, ali je sredjena i lepo se zivi.

Sto se tice Srbije, nama je jasno da smo mi sada sa Zapadom i da dobijamo mrvice sa stola sto rece Saric pa naravno da imamo najvecu razmenu sa EU jer uvek kolonija ima njavecu ramenu sa kolonizatorom.

Sve u svemu Rusija danas nije toliko siromasnija od Zapada kao za vreme hladnog rata tako da je Srbima sve prjemcivija ta ideja.

Sto se tice Hrvata, ne znam, ali vikiliks mi javlja da bi ziveli is a Mongolijom samo da se rese HDZ-a. Ali to se nece desiti.

Nitko vam ne brani da vam Rusija bude glavni gospodarski partner, ono, izbacite zapadne tvrtke i pozovite ruske, nije to uopće nikakav problem, ja ne znam šta se uopće čeka?
 
Nitko vam ne brani da vam Rusija bude glavni gospodarski partner, ono, izbacite zapadne tvrtke i pozovite ruske, nije to uopće nikakav problem, ja ne znam šta se uopće čeka?

nemoramo mi da ibacujemo Zapadne firme otici ce one same.

Ali za razliku od vremena hladnog rata kad je samo Zapad imao lovu danas imas love svugde po svetu i mozes da radis. Ako odu Zapadne kompanije doci ce kineske ruske, argentinske. Svet se globalizovao.
 

Back
Top