Albanci i autonimija u CG

Ne... Slobo ih je redjao u hladnjace :neutral:

Manipulisanje leševima i brojem mrtvih,Nato je govorio o 100 000 ubijenih albanskih civila i slične gluposti,donekle opravdava njihovo uklanjanje i na spomenuti način.To naravno ne znači da su konkretni civili ubijeni u ratnim zločinima.Moguće je da se radi o nehotičnim žrtvama granatiranja ili sl.Da se radilo o uklanjanju tragova zločina,bila bi primijenjena druga sredstva ,što ćeš imati priliku da vidiš u ratu u Crnoj Gori,ako ga bude.
 
Neverovatno koliko ste glupi i nasedate na ovakvo glupe teme.Ako vaš nivo inteligencije doseže dotle da se vredjate i prepucavate dali je nečije koleno ***** turšin ili italijan a onog ko bih trebao da ti je najbliži ( jer smo najviše povezani ) najviše mrziš i iskreno mu želiš da ostane i bez toga malo što ima onda vama nije mesto za bilo kakvu raspravu po ovoj temi.Još jedan prikaz da smo isti divljaci jer vam je diskusija dabogda komšiji crkla krava bez obzira što ja ništa nemam od toga a ko ima?Pa naravno ŠIPTARI koji su najveće ***** u svemu ovome .A vi Crnogorci poštovanje ali ako vam je cilj da ovde provocirate odjebi..
 
Koji su to srpski djelovi??? :dontunderstand: Andrijevicu u komadu prodajete Albancima a ostale sredine su bas homogene i nidje ne preovladava srpska vecina... :sad2:

Herceg novi.
Ako je samo u tome problem,mislim da se pravljenje homogene sredine iz mesta u mesto moze lako resiti.

Pa da, a kasnije kad dobiju po njonji i budu procerani "a kuku mi ugozeni, niko nas ne voli"!!! :evil:

Nego najgore sto ovakvi uvijek povuku sa sobom i onaj posten i neduzan narod a oni iz svega toga izvuku samo korist...

Mi od nikoga nismo dobili po njonji jos od turaka.

Drugo......kako smo mi dobili po njonji,kada smi po vasoj prici mi vas okupirali.......

Koji ste vi nesrecnici pa to meru nema.........ej vas 200 iljada nekom kaze da je dobilo po njonji......

Ti sinovac kao da nisi svestan da Srbija moze crnu goru vojno da pregazi za jedno popodne ili.........:roll:

BTW.......a kad se govori o srpskim teritorijama(Kosmetu)?
 
Herceg novi.
Ako je samo u tome problem,mislim da se pravljenje homogene sredine iz mesta u mesto moze lako resiti.



Mi od nikoga nismo dobili po njonji jos od turaka.

Drugo......kako smo mi dobili po njonji,kada smi po vasoj prici mi vas okupirali.......

Koji ste vi nesrecnici pa to meru nema.........ej vas 200 iljada nekom kaze da je dobilo po njonji......

Ti sinovac kao da nisi svestan da Srbija moze crnu goru vojno da pregazi za jedno popodne ili.........:roll:

BTW.......a kad se govori o srpskim teritorijama(Kosmetu)?


500 godina batinanja od Turaka, najurili vas Hrvati iz Krajine, najurili vas siptari sa Kosova a vi slavite "pobjede" pa slavite. :hahaha:
 
500 godina batinanja od Turaka, najurili vas Hrvati iz Krajine, najurili vas siptari sa Kosova a vi slavite "pobjede" pa slavite. :hahaha:

Mi smo izginuli casno protiv turaka,i ne znam sto to spominjes u negativnom kontekstu,kao sto su i va turci batinali.

krvati su proterali seljake,kao sto i mi svakog trena mozemo nac.manjine.

Shiptari nas najurili s' Kosmeta?lazes.

Usput,ne razumem kad ste svo vreme vi bili s' nama,i sve se to vama dogadjalo.:dontunderstand:

Normalno da slavimo pebede kada smo sve ratove dobijali :rtfm:

Pljevljake uzmi jos zaboga!!! Izgleda da nijesi cuo za onu: "sve sto ne valja dolazi iz Pljevalja"... a sto se teritorije tice ti imperijalisticki snovi ti se NIKAD nece ostvarit'.

Kao 1 to nema veze sa imperijalizmom,crna gora je srpska zemlja,a sa tim se slaze vecina srba(crnogoraca) u crnoj gori.

Drugo ne znam sta pricas,vec sam ti rekao,mozemo da vas sve proteramo za jedno popodne.....dakle,ako bi nekom palo na pamet,nestali bi ste,zato uvci rogove ;)

Trece.....da li ce se nesto ostvariti ili nece to mi ne znamo,i naravno da ce se ostvariti a to da se ne lazemo znamo i ja i ti,na ovaj ili na onaj nacin...

BTW,to nema nikakve veze sa imperijalizmom,pa cak i da crna gora nikad nije imala nikakve veze sa Srbijom,podrzali ste otimanje nase teritorije koja je velicine skoro ko cela crna gora,tako da nemoj glumiti neku ugrozenost.
 
Poslednja izmena:
Mi smo izginuli casno protiv turaka,i ne znam sto to spominjes u negativnom kontekstu,kao sto su i va turci batinali.

krvati su proterali seljake,kao sto i mi svakog trena mozemo nac.manjine.

Shiptari nas najurili s' Kosmeta?lazes.

Usput,ne razumem kad ste svo vreme vi bili s' nama,i sve se to vama dogadjalo.:dontunderstand:

Normalno da slavimo pebede kada smo sve ratove dobijali :rtfm:

Ja nijesam bio, niko od moje uze familije nije bio a da je bilo mojih zemljaka bilo je...
Kako te nije sramota da nazivas svoje napacene "zemljake" seljacima? I okle seljacima tenkovi i topovi??? Trebaju im za obradjivanje zemljista ili sto???
Koji ste to rat dobili?
 
Ja nijesam bio, niko od moje uze familije nije bio a da je bilo mojih zemljaka bilo je...
Kako te nije sramota da nazivas svoje napacene "zemljake" seljacima? I okle seljacima tenkovi i topovi??? Trebaju im za obradjivanje zemljista ili sto???
Koji ste to rat dobili?

Nije ni niko od mojih,a po toj logici ako je neko proterao 100 000 goraca od nekud,to nema veze ako nije bio neko tvoj :roll:

A bilo je zemljaka.....ovako,meni prebacujes sto ih nazivam seljacima a ti im se u postu gore rugas i nazivas "traktordzijama".........dzabe.........moralna skola ne postoji,dzaba ti sto si pismen kada te o moralu nisu ucili.

Naravno da me nije sramota da ih nazivam seljacima,jer su to i pretezno bili,a sta si ti sve govorio smrtna bi ti bilo malo :roll:

Dala im vojska,verovatno.......sto ga ne pretvara u vojnika obucenog da se sa par 10-ina hiljada suprotstavi armiji od preko 300 000 natovaca,placenika i krvata,ali to je neka druga prica.

Kako koji rat smo dobili?Pa sve i jedine,kao sto rekoh od turaka,dakle 1 i 2 svetski.......ovaj zadnju(Jugoslavija),se ne moze i ne sme gledati kao pobeda,nego kao najbolja i najhrabrija odbrana zemlje u istoriji ratovanja,u stvari druga po redu,prvi su naravno spartanci ;)....doduse i vi tu svuda imate ulog kao i u tim "proterivanjima"
 
Alo Crnogorac zaista počinješ da preteruješ.Likuješ nad svim što se dešavalo na ovom području još od turaka.Pa gde ste vi bili .A pa da! Vi niste odavde , niste ni bili ovde vi ste samo bili ulizice koji su se okretali kako vetar duva,a sad perete ruke od svega.E čojstvo je zaista nešto sa čime vi novi Crnogorci nemožete da se pohvalite.
 
Nije ni niko od mojih,a po toj logici ako je neko proterao 100 000 goraca od nekud,to nema veze ako nije bio neko tvoj :roll:

A bilo je zemljaka.....ovako,meni prebacujes sto ih nazivam seljacima a ti im se u postu gore rugas i nazivas "traktordzijama".........dzabe.........moralna skola ne postoji,dzaba ti sto si pismen kada te o moralu nisu ucili.

Naravno da me nije sramota da ih nazivam seljacima,jer su to i pretezno bili,a sta si ti sve govorio smrtna bi ti bilo malo :roll:

Dala im vojska,verovatno.......sto ga ne pretvara u vojnika obucenog da se sa par 10-ina hiljada suprotstavi armiji od preko 300 000 natovaca,placenika i krvata,ali to je neka druga prica.

Kako koji rat smo dobili?Pa sve i jedine,kao sto rekoh od turaka,dakle 1 i 2 svetski.......ovaj zadnju(Jugoslavija),se ne moze i ne sme gledati kao pobeda,nego kao najbolja i najhrabrija odbrana zemlje u istoriji ratovanja,u stvari druga po redu,prvi su naravno spartanci ;)....doduse i vi tu svuda imate ulog kao i u tim "proterivanjima"

E bas si smijesan!!! JNA i pijana horda paravojnih formacija je isla samo na goloruko stanovnistvo nebi li sebi obezbijedilo kakvu materijalnu korist, toj stoci nije bilo stalo da brani nikoga!!! Dje su ti uspjesi od '94-te kada su se i Hrvati i muslimani organizovali i dobro naoruzali, onda kad su bili ravnopravan protivnik "nasoj vojsci"???

O prvom svjetskom ratu nebih mnogo jer nijesam upucen, u drugom svjetskom vas je Tito razbucao ka svinjce slanu vrecu a '99-te ste odbranili zemlju tako da ste ostali bez 15% teritorije.

Sve ti ovo dobro znas nego ne zelis da priznas sebi, najlakse je bit' 'ladovina i vjerovat u kojekakve Beckoviceve mitove i legende...

Aj zivio mi, idem ja polako, sjutra je novi radni dan. :bye:
 
Alo Crnogorac zaista počinješ da preteruješ.Likuješ nad svim što se dešavalo na ovom području još od turaka.Pa gde ste vi bili .A pa da! Vi niste odavde , niste ni bili ovde vi ste samo bili ulizice koji su se okretali kako vetar duva,a sad perete ruke od svega.E čojstvo je zaista nešto sa čime vi novi Crnogorci nemožete da se pohvalite.

Jel mi verujes da pre kapiram ustashe nego milogorce.......kao rodis se sa nekim,zivis,jedes,ke*as,pravis krivicna dela,delis i negde na samrti.......e pa ja tebe ne poznajem :roll:

To su neki kompleski koji nemaju veze sa nacionalnoshcu,mislim jedino logicno objasnjenje je kompleks selendre.......ne znam da li postoji neko drugo?

E bas si smijesan!!! JNA i pijana horda paravojnih formacija je isla samo na goloruko stanovnistvo nebi li sebi obezbijedilo kakvu materijalnu korist, toj stoci nije bilo stalo da brani nikoga!!! Dje su ti uspjesi od '94-te kada su se i Hrvati i muslimani organizovali i dobro naoruzali, onda kad su bili ravnopravan protivnik "nasoj vojsci"???

O prvom svjetskom ratu nebih mnogo jer nijesam upucen, u drugom svjetskom vas je Tito razbucao ka svinjce slanu vrecu a '99-te ste odbranili zemlju tako da ste ostali bez 15% teritorije.

Sve ti ovo dobro znas nego ne zelis da priznas sebi, najlakse je bit' 'ladovina i vjerovat u kojekakve Beckoviceve mitove i legende...

Aj zivio mi, idem ja polako, sjutra je novi radni dan. :bye:

Pa ovo je sam dokaz onome o cemu ja pricam :roll:
E pa uputi se,tu smo pobedili,i te kako.
Nas nije tito razbucao nit' smo ratovali protiv tita,koliko vidim o 2 svestom si jos manje upucen,tu smo isto izasli kao pobednici.

Uspesi su tu,ime im je REPUBLIKA SRPSKA,drugo hrvati i muslimani nikada nama ne mogu biti dostojan protivnik,to je jasno kao dan,ti mesni kazes da sam smesan.......

Uopste pricati o nekim porazima srba,kada I JA I TI veoma dobro znamo da se republika Srbija umesala u rat,Hrvatske,Bosne,makedonije,Slovenije ne bi bilo pod tim imenom za 5 dana......to i ti i ja dobro znamo.....uostalom i ceo svet,i o cemu ti sad meni ovde drvis?

Nismo ostali bez teritorije,tu je i dalje,a da je najbolja odbrana jeste,ili hoces da kazes da odbrana 99' nije bila herojska?

Pazi ti likujes nad nekim ko se od 300 puta jaceg neprijatelja branio 72,a kad bi mi vama slicno ucinili,kukao bi kako to radimo jer smo jaci........:roll:

I kakve veze ima kada su muslimani i hrvati bili naoruzani a kada ne?srpske uspehe si u startu omalovazio jer su navodno bili naoruzaniji,ali ovamo oficijalno non stop predstavljas kako je Srbija izgubila 15% teritorije,a ne seti se da pomenes odnos snaga NATO i SRJ.......a razlika je astonomska u ondnosu na onu iz Bosne.....

Ima toga jos brda nepravilnog u tvojoj glavi,iz svake situacije izvlacis samo ono lose o srbima a dobro podmeces pod tepih.

Sve ja to znam,ali naravno da ne zelim da priznam sebi tvoje vadjenje iz konteksta ama bas svakog dogadjaja ;)

Otprilike.........srbi su pravedno proterani iz Krajine jer su se digli na oruzje,kao sto su i pravedno proterani sa Kosmeta jer su se analbananci digli na oruzje........srbi su kukavice jes su neznatno bili naoruzaniji od muslimana iako su ,ali su takodje kukavice i kada ratuju sa 300 puta jacim protivnikom....srbi,iako su pobednici u 2 svetskom njih je opet neko naguzio tj. tito razbucao kao masan dzak,samo ne znam kako :roll:.........okreni,obrni......

Sve u svemu ti si bolestan covek i jedan antisrbin,prosto receno.
 
Poslednja izmena:
Alo Crnogorac zaista počinješ da preteruješ.Likuješ nad svim što se dešavalo na ovom području još od turaka.Pa gde ste vi bili .A pa da! Vi niste odavde , niste ni bili ovde vi ste samo bili ulizice koji su se okretali kako vetar duva,a sad perete ruke od svega.E čojstvo je zaista nešto sa čime vi novi Crnogorci nemožete da se pohvalite.

Rekoh ja bilo i mojih zemljaka, bilo ih je na svim frontovima protiv golorukog stanovnistva. :)
 
Jel mi verujes da pre kapiram ustashe nego milogorce.......kao rodis se sa nekim,zivis,jedes,ke*as,pravis krivicna dela,delis i negde na samrti.......e pa ja tebe ne poznajem :roll:

To su neki kompleski koji nemaju veze sa nacionalnoshcu,mislim jedino logicno objasnjenje je kompleks selendre.......ne znam da li postoji neko drugo?

Pa vidiš da lepo piče "TAMO DE OGNJIŠTA DIME I GUSLE SE ČUJU" Šta reći
 

Back
Top