Al se Novi Sad promenioooooo!!!!!

underwater:
LePiaf:
Jeste, dobre su, ali je taj fazon koji Laza protura odavno provaljen. Mogao bi da proba nesto drugo. Njegov hotel Aleksandar i njegov konkursni predlog za Pariski Magazin su u potpuno istom duhu. E ne moze to tako, Lazo. Jedno je Liman a drugo je stari Centar...
Jel' tako? Tako je!

mislim da mi kao sredina trenutno nismo zreli (kako po pitanju kulture, tako ni po pitanju finansija) za neke vise arhitektonske domete... pa ovde se digla prasina zbog stakla i granita u centru grada (pariski magazin), zamislite kako bi novosadska javnost reagovala na neki avangardni objekat...nesto poput kunsthausa u gracu... recimo
single_blinking_eye_f.jpg


inace, sto se 'pariskog magazina' tice, prava je steta sto nije izveden prvonagradjeni objekat (mikitisin-kuzmanov), posto je zaista bio izuzetan projekat... ovako smo dobili jedno tradicionalno zdanje odeveno u moderno ruho... high-tech eklekticizam...

Molila bih tačan naziv ove "fantazije" i mesto gde ja "sletela"?
Kolegi na poslu (koji je arhitekta) se ni malo ne sviđa, a meni je vrlo interesantan ovaj "vodozemac"
:shock:
Živela savremena arhitektura :!:
 
MirjaMN:
Vidim da nisi zaposlen i da baš i ne znaš šta to znači.
A znači: brzo završi posao i uključi se u forum!
Svo slobodno vreme ( od 9 do 17h) provodim u forumu.
Mora se :D
Pozdrav i hvala!

Dve greške:
1.storm cloud je žensko :D
2.jesam zaposlena i baš znam šta to znači, jedino što sam ja ovde od 7 do 15h. :lol:

Moj post je trebalo shvatiti kao šalu, najviše na sopstveni račun. Šteta što nisi razumela. 8)
 
storm cloud:
MirjaMN:
Vidim da nisi zaposlen i da baš i ne znaš šta to znači.
A znači: brzo završi posao i uključi se u forum!
Svo slobodno vreme ( od 9 do 17h) provodim u forumu.
Mora se :D
Pozdrav i hvala!

Dve greške:
1.storm cloud je žensko :D
2.jesam zaposlena i baš znam šta to znači, jedino što sam ja ovde od 7 do 15h. :lol:

Moj post je trebalo shvatiti kao šalu, najviše na sopstveni račun. Šteta što nisi razumela. 8)

Izvini za greške. Grešim jer stalno žurim pa i ne pročitam svku poruku od početka do kraja. Pa i sama si rekla da radiš, znas kako je!
I ja sam se šalila, naravno!
Pozdrav svim zaposlenim koji se za vreme radnog vremena dopisuju :!:
 
underwater:
MirjaMN:
Gospodo LePiaf i underwater!
Čini mi se da smo kolege?
Da li vam je Laza bio asistent?
Meni jeste i tada mi se nije baš sviđao.
Veliki pozdrav za gospodu arhitekte! :wink:

nije mi bio asistent, bio sam u drugoj grupi...
ne znam kakav je pedagog ali mislim da dobro radi to sto radi (imajuci u vidu okolnosti i mogucnosti u ovom gradu/drzavi)...

Super je Laza!
Po nekad je znao da "glumi Ranka", ali sve u svemu je bio OK!
Jednom sam ga srela posle ponoći, na "nultom exit-u", a znaš da Ranko nije dozvoljavao kasno ostajanje u gradu i sl.Tad smo se super proveli, Laza je "lik" da ne kažem "car".
POZDRAV ZA LAZU!
Sad sam se setila: "Svetsko,a naše!"
Koja si generacija, sa kim si bio na godini?
 

Back
Top