Ako žene vole...

Stvar je u "maskama' koje nosimo.
Ima" loših " i muških i ženskih.. Ali nije tako da svi volimo da biramo" loše ".. šta god da to znači..

Mene su uvjek privlačila fakini.. Ono tipa joker a u stvari znaaam da nije takav, osjetim, vidim po razgovoru i ponašanju..
Eh ta maska, je bar meni, privlačna.
Većinom su to likovi koji su inteligentni i znaju da barataju sa inteligencijom...
Da se razumijemo, ima ih inteligentnih i ja ako loših.. Stvarno u svakom smislu~ti me nimalo ne privlače.
Mislim da se moze porediti sa šupljom pričom da muškarci i to svi, vole djevojke koe su površne, glupe itd.. A i sami znate da takva maska nije uvjek presudna, nego da ima žena koje ostavljaju takav dojam ali u stvari nisu takve.
Ne znam.. Ali mislim da je svima privlačno kada je osoba suprotnog pola (bolje rečeno, osoba koja provlači našu pažnju) duhovita, zna 'ko je, zna sta želi u životu, od sebe i od drugih..
Što se tiče inteligencije, izgleda i ostalih parametara svi instinktivno težimo nekom sličnim nama, valjda zato sto ostavlja dojam poznatog a osim toga je super kad imaš s nekim da popričaš,.. Na kraju krajeva o svemu što kažu švabe "o Bogu i svijetu"
I naravno mislim da je taj neki poseban koktel mirisa koji ne osjetimo svjesno, presudan.. to je biologija sredila jer je cilj ipak širenje ljudske rase..

I da, za kraj.. . Ako je lik "loš" kao Bogart u Casablanca.. Onda sam prva koja stoji u redu.. Ako je los u vidu da udara tjelesno, duševno i mentalno onda ćuskija jarane..

A Def. Ima i toga da se zatvaramo maskom, i tek nakon (dugog) vremena uspijemo da provodimo iza i razočaramo se.. Prvo u sebe, jer si moramo priznati da smo loše izabrali, možda jednostavno zbog povjerenja u iskrenost partnera..

Al et..već su me neki ovde čitali.. znaju da ja brbljam..ta ja znam.. da nemam poojma
... Ja samm kaem😌😌

Inače svako dobro svima vama daL mi bili loshe il dobbi..
 

Back
Top