akne i ljubav

E

enna_

Gost
Mislim da to nemora biti kocnica..meni se npr.svideo jedan tip koji je imao sl.problem al kad sam ga upoznala bolje na to nisam tako gledala i bili smo jedno vreme u vezi..ma bilo je superiska..samo napred nemora to da te brine!

Eliot je sreda

Obećava
Poruka
85
Mislim da akne najpre primete osobe koje su bolovale ili boluju od njih.
Znaci ne govorim o bubuljicama, vec o oboljenju kozhe.

E sada, sve zavisi u kakvom ti je stanju lice.
Oni bas bas bas pravi krateri i jake crvene upale mogu da budu prepreka ostvarivanju veze (ali takva akutna stanja su retka), sve ostalo je ok, i sve to prodje - ukoliko se leci naravno.

avesic

Domaćin
Poruka
3.006
Tuzni_patak:
Još da budu akne nejebice , da ti bude jasnije koliko je osoba sa aknama signal prednosti u nekim slučajevima.

Mada su akne odraz nepoznavanja svoje kože , kao i upala i oboljenja, pa mogu da budu vrlo nezgodan pokazatelj.

a da dodamo pubertet a ??? mada patku očigledno si zaboravio tu dob ,, beše nekad

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.