ajde vi savremeni muskarci recite da nisam u pravu

sinoc usred ljubavne idile koju ima naravno svaki par koji se slaze i voli, dodje ti mom dilberu sms u kome mu izvesna Daca zeli da lepo pajki i daga ona ljubi za laku noc...pritom mu tepa andjele i sl.
............................
pa nisam ja provincijalka da ga serpom gadjam ako je seo sa starom frendicom da se isprica...Ja njemu kazem uvek koga sam srela i kako sam se pohvalila da imam dobrog tipa i upoznam ga kad za to imam prilike a on podelio dasa brojeve tel, nijednoj nije rekao da postojim (mozda bi me kao tetku predstavio sta znam), i gospodjice koje ne mogu da krivim pisu zovu nadaju se...Na sve to on odmahuje rukom i tretira me da sam jadna senula...to mu je kaze hvala sto mi svaku zelju ispunjava...ja samo jednu trazim: da bude iskren...a to je svakoj pametnoj dovoljno da gradi srecu i poverenje.

delujes mi dziberossi i ti i tvoj "dilber" i daca mu.
"andjele"... povrac-povrac.
varanje i laganje je ovde (ako ga ima), najmanji problem...
 
Da ne duzim: sinoc usred ljubavne idile koju ima naravno svaki par koji se slaze i voli, dodje ti mom dilberu sms u kome mu izvesna Daca zeli da lepo pajki i daga ona ljubi za laku noc...pritom mu tepa andjele i sl. Nasmejem se bezveze mi sve to pa ga pitam ko to jos moze da ga ljubi umesto mene a on ce ti naravno da je to nj drugarica koja mu dodje nesto ko dobar ortak jos iz vremena kad je ziveo u zavicaju...Dobro velim pa sigurno ste se negde sad kad si bio tamo lepo proveli, zenskoj drago sto te videla pa pise...ne osecam bogzna sta osim da mi u svemu tome nesto ne stima. Narocito kad mi kaze da ovaj put kad je bio kod svojih uopste nije video doticnu, vec neke njene rodjake i da mu je sve to nebitno...Nisam ljubomorna kucka kakvom cete me vi nestrpljivi mozda smatrati ali ga opet lepo pitam kako to da ga se sad setila a kao videli se pre sest meseci i sl...i tako mic po mic on iznervirano meni Pa jeste videli smo se sad...popoli smo pice i sta? odmah sam je po tebi i kresnuo a? Bila sam zatecena...ne zato sto je dobio prokletu poruku valjda kapirate vec zato sto me je do malopre gledao u oci i mrtav ladan rekao da je uopste nije sreo...Pa pitam ja vas ko sto sam i njega...Mislite li vi da se mi zakopcavamo na ledjima? Mozda je to sitnica ali kroz to se nesto moze i otkriti...ebo cvece poklone putovanja i sve slatko kad se sve to za tren oka srusi...Zasto bre laze? pa nisam ja provincijalka da ga serpom gadjam ako je seo sa starom frendicom da se isprica...Ja njemu kazem uvek koga sam srela i kako sam se pohvalila da imam dobrog tipa i upoznam ga kad za to imam prilike a on podelio dasa brojeve tel, nijednoj nije rekao da postojim (mozda bi me kao tetku predstavio sta znam), i gospodjice koje ne mogu da krivim pisu zovu nadaju se...Na sve to on odmahuje rukom i tretira me da sam jadna senula...to mu je kaze hvala sto mi svaku zelju ispunjava...ja samo jednu trazim: da bude iskren...a to je svakoj pametnoj dovoljno da gradi srecu i poverenje.
Dobro mislim mogla bi zgranutoj forumskoj javnosti da pojasniš kako je došlo do čitanja famozne poruke :lol: yel ti je on pročitao, yesi li mu ti deknula telefon na oči i pročitala je? (na šta bih se ja okrenula i otišla, misleći - gle seljačine), yesi li ga pitala da ti pročita :lol:
Meni deluje kao da jadan želi da te napravi ljubomornom. Režira sutiacije da bi iscedio neku reakciju iz tebe ili tako nešto..... al' to zavisi od tvog odgovora na gornja pitanja.
 
Poslednja izmena:
Pa onda lepo, shodno seviljinom receptu, zveknes lozinku na mobilne da kojim slucajem relanost ne bi procurela do svesti. E, onda mozes da uzivas u stabilnoj i iskrenoj vezi do u nedogled (dok ti ne dosadi npr.).
За мене се преваре тј. прељубе међусобно разликују.

Друго, не желим да негирам природу и чињеницу да је човек полигамно биће и да се мом драгом, поред мене засигурно допада још много жена.

Што бих се оптерећивала тим стварима, а као што видиш изразити сам реална особа- прихватам реалност да нисам једина њему привлачна...а није ни он једини мени привлачан...не могу ни за себе да гарантујем, а како бих за њега.
Зато, функционишемо по принципу- вако има право на приватност и не мислим да ћу постићи било шта смарајући га ко му је та или ова...некад се деси да му стигне порука и да га питам ко му је послао , каже'' бивша девојка''...па шаљу и мени моји бивши поруке, па се не виђам с њима у слободно време...али што не бих понекад флертовала, шта има лоше у томе? После се само још више волимо, кад схватимо колику слободу дајемо једно другом.

Мене нико није задржао ко је покушао да ми узме приватност.
Па ни ја то не радим другима.
Исти критеријум за све.
 
Ovo tvoje objasnjenje mi se cini sasvim ok i na mestu. Ja imam osecaj da si stvarno rekla pravo stanje stvari.
Samo jedna sugestija: Nema razloga za lozinkama kad ste vec oboje dovoljno svesni sebe i osnovnih ljudskih potreba. Na taj nacin cete biti odgovorniji i prema sebi i prema (slobodi) drugo-m(g).
Ja (u nekom svom odnosu) otvoreno kazem da je stepen poverenja nizak u odnosu na ono kako smatram da treba da bude ali niti imam lozinku niti citam tudji telefon (i ako mi stoji "na raspolaganju" za tako sta).
Ako mi bilo sta nije jasno - ja otvoreno pitam. Ako zelim da znam sadrzaj poruke - trazim da mi se procita (i onda dobijem odgovor "Necu da ti kazem, celavi...) pa posle nista i ne pitam.....'eb'ga.........:-(........:roll:........:wink:
 
Gde nestade nesvesna? @tema: ja mislim:) da bi za tebe bilo najbolje da ga sestro odjebes, uz svo duzno postovanje forumasha koji smatraju takve savete lakomislenim i brzopletim; s druge strane, takvo resenje ce opet za tebe biti i najteze i najbolnije, te ako ne saznas jel kresn'o ili nije kresn'o uvek ces se pitati "a sta ako sam se zajebala?". Ukratko, tamni vilajet, jbga...
 
Ovo tvoje objasnjenje mi se cini sasvim ok i na mestu. Ja imam osecaj da si stvarno rekla pravo stanje stvari.
Samo jedna sugestija: Nema razloga za lozinkama kad ste vec oboje dovoljno svesni sebe i osnovnih ljudskih potreba. Na taj nacin cete biti odgovorniji i prema sebi i prema (slobodi) drugo-m(g).
Ja (u nekom svom odnosu) otvoreno kazem da je stepen poverenja nizak u odnosu na ono kako smatram da treba da bude ali niti imam lozinku niti citam tudji telefon (i ako mi stoji "na raspolaganju" za tako sta).
Ako mi bilo sta nije jasno - ja otvoreno pitam. Ako zelim da znam sadrzaj poruke - trazim da mi se procita (i onda dobijem odgovor "Necu da ti kazem, celavi...) pa posle nista i ne pitam.....'eb'ga.........:-(........:roll:........:wink:
Лозинке датирају из ранијих периода и не због порука са другим момцима или девојкама, него, једноставно осип добијем кад неко почне да ми преврће по телефону без мог питања.
А такав је и мој дечко.
Имали смо ситуације у ранијим везама, обоје, тог типа.
А да има лозинку на телефону, као и ја , сазнала сам поле више месеци забављања и то тако што је испричао свом другу предамном...тачније, препричао је раније негативно искуство...мислим да он чак ни не зна да и ја имам лозинку.
Једноставно имамо крајње отворен однос, од првог дана- ако ти се допадне друга жена, толико да би хтео везу с њом- реци, не мораш бити самном, али је искреност начин да останемо пријатељи. И обрнуто.

А и људи различито функционишу. Имам пријатеља који редовно вара своју жену, а она има и машту и очи, дакле зна, али он се искрено нада да ће и она наћи неког себи, па да зна да је најбољи, јер сваки пут ипак изабере њега.

Ја тако не бих могла, али има људи који могу.
Ето.
 
Poslednja izmena:
Ako bolje pogledas moju sugestiju ona ne glasi odjebi ga.....

Vec ako hoces idilu rezervisi svoje, a visak neka udomljuje......
Ostalo je posesivnost koja je moderna kod zena, ali nije pozitiva kod veze....

Gledajuci statistiku kod mojih poznanica putanja je sledeca....

Izaberu odgovarajuceg (obicno po izgledu i mangupluku i/ili kesu, da je dzek), udaju se, naprave onoliko dece koliko planiraju i onda godinu dve posle toga razvedu se....
Zatim uglavnom uvale decu roditeljima i bejbi siterkama, daju ambiciju po karijeri, imaju zestoko opravdanje da im novac treba i plus imaju "renesansnu mladost".
Slobodno udruzene sa nekom drugaricom "po muci" krstare gradom , daju sebi oduska, postaju iskusne i "nacitane" , a istovremeno su svoju psihu osigurale od tuzne starosti bez igde ikoga, jer garantovano ce imati decu koju ce emotivno oblikovati onako kako im odgovara upravo za starost....

Egoizam koji je toliko nesvesno upleten u ovu strategiju nijedna ne primecuje, brojnost ovakvog metoda je sve veca i veca, te je ozbiljno potrebno preispitivanje uloge muskarca u celom toku.....

Sa druge strane izolovanost i zatrovanost sugestijama upravo iz ovakvih modela i ovakvih zverki stvara antipod u devojkama koje totalno ignorisu licnost osobe sa kojom su , gledajuci i nadajuci se u normalnost poriva i motiva i kasnije iznesu sav teret na sebi......uglavnom zbog toga sto padaju u narucje upravo najagresivnijima (ne u smislu agresivnosti vec azurnog postavljanja i napadanja).

I zato sugestija , budi sa njim , kad ti je idealno , SMS ti je samo info da imas suparnicu, a kao faca znaces kako da doakas doticnoj.....

Ma, doakaj ti njemu, nije tebi dotična ništa potpisala kod matičara, nego on! Osim ako voliš da patiš, pa ti treba povod.
 
Једноставно имамо крајње отворен однос, од првог дана- ако ти се допадне друга жена, толико да би хтео везу с њом- реци, не мораш бити самном, али је искреност начин да останемо пријатељи. И обрнуто.

Otvoreno sa sifrom....:tick:
 
da nisi virkala u telefon to nebi ni videla, a sto cackas tamo gde ce da te boli
nije mi jasno...nego ako je prevara onda je prevara, pa i kad razmisljas o
nekom drugom...a vec si u vezi meni je to vec prevara, e sad ce ovi savremeni
da skoce...i da pricaju tralalala, ali cek dok dodju u takvu situaciju....onda
okrecu plocu...da se ne lazemo niko nevoli da bude prevaren........:mad::mad:
 

Back
Top