ajde sad vi meni objasnite

ma zavisi...ima njih koji bolje uklapaju boje nego neke žene...tako da ti to ni sa šminkom nije pouzdano :lol:
..
a i nagledali su se valjda ovih razmrljanih od šminke i sad im je kritički sud već žestoko izgrađen
..
ne daju se prevariti tako lako...nema šanse
..
kao što rekoše gledaju oni ove našminkane, ali samo čekaju momenat kad se to sve razmontira, otpakuje i skine da vide šta su dobili :lol:
.
kao kad jedeš karamele...pa jedva čekaš da dobiješ neku sočnu, a ne neku tvrdu da slomiš zub na njoj :lol:
..
možda mi nije neko poređenje...ali nema veze :lol:
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

niko njoj ne brani da trosi svoje pare
a te koje kao fol ne ulazu da lice na nesto rade to jer nemaju u sta lol
 
Hehe, kakvo ćure :obozavam:

To je obrnuta psihologija o čemu pričaš. Muškarci gledaju kako žena izgleda, dakle ukupan opšti utisak a žene kad gledaju mušakraca, rastavljaju ga na atome, odnosno dugmiće, etikete, brendove.


Esteta sam po prirodi, imam oko za Lepo a da me ubiješ ne bih imao pojma da li ženska nosi neku fensi krpu šaniranu u ItalijU ili je talenat koji ume kod Kineza i u Zari da se skocka komplet za 50e ( + cipele ) i izgleda wooow.
Milion puta sam prisustvovao situaciji kad se ženska hvali "ulovom" i šokiram se a u sebi pomislim ( idi u p4,a deluješ kao da si protrčala kroz second hand).

Ima li boljeg primera od preodvratnih ugs čizmi, koje u originalu koštaju kao itaLJiajanske cipele a garantuju idiotsku pojavu i najlepšoj ženi na svetu ?


nisam odolela sorry :lol:

http://forum.krstarica.com/showthre...varaju-III?p=30409807&viewfull=1#post30409807
 
prvi sastanak zakazati na bazenu :deda2:
minimalno ulaganje, maksimalna dobit :lol:
..
ili možda ipak ne :eek: :lol:

To je opet mac sa dve ostrice. Moze da izgleda kao boginja ali ako posle obuce ovako nesto
004657-NafNaf-pantalone.jpg


:bljak:
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

evo da budem jednom ozbiljan .

U mom slučaju paznju će mi privući lepuškasta devojka , pa sve i da je u trenerci izašla u grad.
Nemam taj kompleks oko materijalnih stvari , na sebe trošim isključivo zato što volim , ebiga hedonizam neki ,šta znam .

Ženski šoping me smara , još ako devojka ima para ( ova moja ima ) pa nema ni meru baš u tome , sto štikli , suknji itd..gledam da izbegavam te dogadjaje kada god mogu .
Dakle , volim kada je lepo obučena , ali to nije presudno da li će mi privući pažnju .
 
prvi sastanak zakazati na bazenu :deda2:
minimalno ulaganje, maksimalna dobit :lol:
..
ili možda ipak ne :eek: :lol:

U stvari..odlična ideja. Nešto poput tehničkog pregleda pre registracije:lol:
Odma vidiš u kakvom je dotični stanju...ako ne može da preroni 25 metara, znači pluća..znači ne vadi cigaru....ako mu je malo žućkasta koža ili neki kapilarčići popucali.. znači jetra...znači alkos ili hepatitis...ako se depilira, a koža mu ko bebina guza, znači metro...znači troši više kozmetike od tebe...ako ima tetovažu, kakav je simbol u pitanju ...kakvo mu je dupe...noge, pileće ili jake..ako je suvonjav, znači besan (ovo je govorila moja baba za mršave ljude: ))...ako je debeo, znači holesterol, znači hipertenzija..itd.itd.

:rotf:
 
To je opet mac sa dve ostrice. Moze da izgleda kao boginja ali ako posle obuce ovako nesto
004657-NafNaf-pantalone.jpg


:bljak:

Injaaaaooo pa ovo sam zaboravio.
One duge gaće kad deluju kao da su se u$rale i to dobro...kao od duple porcije extra masnog svadbarskog kupusa :lol:

- - - - - - - - - -

U stvari..odlična ideja. Nešto poput tehničkog pregleda pre registracije:lol:
Odma vidiš u kakvom je dotični stanju...ako ne može da preroni 25 metara, znači pluća..znači ne vadi cigaru....ako mu je malo žućkasta koža ili neki kapilarčići popucali.. znači jetra...znači alkos ili hepatitis...ako se depilira, a koža mu ko bebina guza, znači metro...znači troši više kozmetike od tebe...ako ima tetovažu, kakav je simbol u pitanju ...kakvo mu je dupe...noge, pileće ili jake..ako je suvonjav, znači besan (ovo je govorila moja baba za mršave ljude: ))...ako je debeo, znači holesterol, znači hipertenzija..itd.itd.

:rotf:

Samo se zahebavaj ali ne znaš koliko si u pravu.
Koja dobro izgleda u kupaćem pod podnevnim suncem - uvek će i u svačemu izgledati dobro.


A steznici i odeća mogu svašta da sakriju. Da se čovek obraduje ...pa istraumira kad je demontira
Ja sam dve godine imao prisilne flešbekove pred očima zbog jedne takve. :sad2:
 
Nemaš na čemu da se izvinjavaš.
Smatram da su Ugz čizme smislile neke supertajne, superzle sile, samo da testiraju dokle su stigli sa debilizovanjem masa.

Ili je to, ili žene jednostavno gutaju sve što je na reklami :D

ma jes' ti kliknuo na taj moj link...da vidiš kako su se sile univerzuma zaverile protiv muškaraca :lol:

- - - - - - - - - -

U stvari..odlična ideja. Nešto poput tehničkog pregleda pre registracije:lol:
Odma vidiš u kakvom je dotični stanju...ako ne može da preroni 25 metara, znači pluća..znači ne vadi cigaru....ako mu je malo žućkasta koža ili neki kapilarčići popucali.. znači jetra...znači alkos ili hepatitis...ako se depilira, a koža mu ko bebina guza, znači metro...znači troši više kozmetike od tebe...ako ima tetovažu, kakav je simbol u pitanju ...kakvo mu je dupe...noge, pileće ili jake..ako je suvonjav, znači besan (ovo je govorila moja baba za mršave ljude: ))...ako je debeo, znači holesterol, znači hipertenzija..itd.itd.

:rotf:

pravi skener :zcepanje:
..
jbt...sistematski a ne sastanak :lol:
 
ma jes' ti kliknuo na taj moj link...da vidiš kako su se sile univerzuma zaverile protiv muškaraca :lol:
Ma video sam Šabana ali videh i da mnoge planiraju da mu otmu Ugsice :D

Ugsice, zvoncare, one ukakane dimije...pa hbt, nema odvratnijeg ženskog izdanja od toga. Eventualno dlakave noge i pazusi mogu da se mere

- - - - - - - - - -

Mislim da postoji još nešto u rangu te grozote, makar meni...one neke patike sa "skrivenom platformom"
Užas:confused:

patike-30-300x209.jpg



48553_ccl.jpg

Tzv čizmice- kompleksašice, za one patuljančice.

Meni nisu toliko aktivno gadne kao Ugs ali definitivno nisu elegantne...ali bar ne poželim da je upucam na licu mesta :lol:
Kad vidim neku "ukakanu" i "ugs-urziranu", gađao bih je smrznutim paradajzom :mrgreen:
 
Mislim da postoji još nešto u rangu te grozote, makar meni...one neke patike sa "skrivenom platformom"
Užas:confused:

patike-30-300x209.jpg



48553_ccl.jpg

e sad samo nek neko stavi one stare borosane :lol:
..
i ubili smo temu o ženskom doterivanju :lol:
.

- - - - - - - - - -

Ma video sam Šabana ali videh i da mnoge planiraju da mu otmu Ugsice :D

Ugsice, zvoncare, one ukakane dimije...pa hbt, nema odvratnijeg ženskog izdanja od toga. Eventualno dlakave noge i pazusi mogu da se mere

- - - - - - - - - -



Tzv čizmice- kompleksašice, za one patuljančice.

Meni nisu toliko aktivno gadne kao Ugs ali definitivno nisu elegantne...ali bar ne poželim da je upucam na licu mesta :lol:
Kad vidim neku "ukakanu" i "ugs-urziranu", gađao bih je smrznutim paradajzom :mrgreen:

jao, jao :lol: :lol:
sreća moja...to ne doživeh..skup paradjz zimi :lol:
 
I

Samo se zahebavaj ali ne znaš koliko si u pravu.
Koja dobro izgleda u kupaćem pod podnevnim suncem - uvek će i u svačemu izgledati dobro.


A steznici i odeća mogu svašta da sakriju. Da se čovek obraduje ...pa istraumira kad je demontira
Ja sam dve godine imao prisilne flešbekove pred očima zbog jedne takve. :sad2:

Pa i ne zayebavam se previše, ali eto...nikad nisam imala takav "ogoljeni" prvi dejt, ali nikad i nije bilo nekih međusobnih traumatičnih naknadnih "otkrića".
Traume obično budu uzrokovane onim noćnim , klupskim i sl. poznanstvima, kad se pojedini primerci namontiraju do neprepoznatljivosti, a mužjaci se u delirijumu zalete ko muve...
 
e sad samo nek neko stavi one stare borosane :lol:

.

Meni žemske u borosanama simpatične :rumenko:

Valjda relikt prošlosti...žene su ih nosile kad sam počeo da zagledam doopeta i noge.
Podsvest ženo, podsvest

- - - - - - - - - -

Pa i ne zayebavam se previše, ali eto...nikad nisam imala takav "ogoljeni" prvi dejt, ali nikad i nije bilo nekih međusobnih traumatičnih naknadnih "otkrića".

Nisam ni ja jer nikad nisam bio ljubitelj jakog sunca, plaže itd. Ali zahebo sam se ( donekle)

Traume obično budu uzrokovane onim noćnim , klupskim i sl. poznanstvima, kad se pojedini primerci namontiraju do neprepoznatljivosti, a mužjaci se u delirijumu zalete ko muve...

Nije bilo tako. Mislim, nije ona ništa kriva, hvala joj i ovako ( i na traumi iako sigurno nije to planirala ) ali hbg...moram ubuduće više da se pazim :lol:
Stvarno nije bilo funny :sad2:
 
e sad samo nek neko stavi one stare borosane :lol:
..
i ubili smo temu o ženskom doterivanju :lol:
.

Borosane su Manolo Blahnik za ovo:lol:...doduše, ja baš i nisam nešto u trendu, nisam uopšte, ali svejedno mi izgleda grozno, a baš vidim da se nose nenormalno.
I inače..sve to šo se sezonski izbaci kao neki modni hit, pa krenu svi da nose...ajao,
Možda sam samo izvan tokova, ne znam, ali fakat mi to bude presmiješno.
 
citam ovih dana na ovom pdf vasa misljenja na temu koliko je lose kad su zene kupoholicarke
e sad, da bi neka ulozila u ambalazu, mora da kupi
da bi bila zapazena, mora da se oblozi

i mahom ste svi ovde protiv trosenja i kupovina
e sad vi meni kazite - zasto onda vasu paznju ne privuce skromna osoba, za koju se na prvi pogled vidi da nije puno ulozila u to sto ima na sebi
nego vam paznju privlaci i prilazite onima sa ful opremom

:aha: bas da vas cujem

Жене не треба да се сређују уопште већ да троше паре у кладионици како би биле кул.:cool:
 
Meni žemske u borosanama simpatične :rumenko:

Valjda relikt prošlosti...žene su ih nosile kad sam počeo da zagledam doopeta i noge.
Podsvest ženo, podsvest

- - - - - - - - - -



Nisam ni ja jer nikad nisam bio ljubitelj jakog sunca, plaže itd. Ali zahebo sam se ( donekle)



Nije bilo tako. Mislim, nije ona ništa kriva, hvala joj i ovako ( i na traumi iako sigurno nije to planirala ) ali hbg...moram ubuduće više da se pazim :lol:
Stvarno nije bilo funny :sad2:

ma ta je tebe opasno istraumirala...ccccc:nono2:
..
od sada samo na bazen ili plažu da izlaziš...za tebe noć i diskoteke nisu nikako :lol:
 

Back
Top