Aj' sad ozbiljno bre

Happiness..

Veoma poznat
Poruka
11.857
Kako ulazite u Novu godinu, tu smornu Novu godinu..opet Nova godina i opet se svi gube, nemam pojma zashto..muka mi je vishe od Novih godina..sve sam starija, razocharenija, pogubljenija, mislim da ce uskoro smak sveta, jer su mushkarci ili piccke ili ******, retko kad se dokazze suprotno..chast izuzecima...

pffff

dakle, pitanje je: kako ulazite u Novu godinu? sa vezom ili bezveze? :neutral:
 
znas, desava mi se nesto sto nisam ocekivala ni najmanje....tip koji me muva godinu dana, mladji, relativno detinjast, privlacan i sladak ali ni malo za mene....i tako, motao se, malo smo se svadjali, malo lupetali i bas mi se svideo....imala sam dobru vezu sa ozbiljnih covekom, stabilnim, koga sam postovala....u medjuvremenu moje pilence se bas uozbiljilo, pocelo da sazreva, da postaje pravi muskarac....i ja prekinem dugu vezu, on se opet ponudi po ko zna koji put, i ja se upustim u sex....ma da ispunim sebi zelju....i vec drugi sastanak on rece: nije sex najvazniji....i tako je pocelo...ne pamtim da mi je sa nekim bilo tako lepo, da je neko bio tako pazljiv i da me je neko tako osluskivao.....da, ima on mana, ne krije, ali toliko se dobro slazemo da sam sva u oblacima....i tako ne verujem u trajnost, te zivim za danas.....zahvalna sam na ovome sto je sada....:)
 
znas, desava mi se nesto sto nisam ocekivala ni najmanje....tip koji me muva godinu dana, mladji, relativno detinjast, privlacan i sladak ali ni malo za mene....i tako, motao se, malo smo se svadjali, malo lupetali i bas mi se svideo....imala sam dobru vezu sa ozbiljnih covekom, stabilnim, koga sam postovala....u medjuvremenu moje pilence se bas uozbiljilo, pocelo da sazreva, da postaje pravi muskarac....i ja prekinem dugu vezu, on se opet ponudi po ko zna koji put, i ja se upustim u sex....ma da ispunim sebi zelju....i vec drugi sastanak on rece: nije sex najvazniji....i tako je pocelo...ne pamtim da mi je sa nekim bilo tako lepo, da je neko bio tako pazljiv i da me je neko tako osluskivao.....da, ima on mana, ne krije, ali toliko se dobro slazemo da sam sva u oblacima....i tako ne verujem u trajnost, te zivim za danas.....zahvalna sam na ovome sto je sada....:)

Tesko ti palo. z:mrgreen:
 
Kako ulazite u Novu godinu, tu smornu Novu godinu..opet Nova godina i opet se svi gube, nemam pojma zashto..muka mi je vishe od Novih godina..sve sam starija, razocharenija, pogubljenija, mislim da ce uskoro smak sveta, jer su mushkarci ili piccke ili ******, retko kad se dokazze suprotno..chast izuzecima...

pffff

dakle, pitanje je: kako ulazite u Novu godinu? sa vezom ili bezveze? :neutral:

Bez očekivanja. Ne volim praznike i tu euforiju. Nikad se ništa ne menja s dolaskom NG, bar meni; promene mi se ponekad dešavaju preko noći, ponekad sporo, nevezano za doba godine i datum. :neutral:
 
Kako ulazite u Novu godinu, tu smornu Novu godinu..opet Nova godina i opet se svi gube, nemam pojma zashto..muka mi je vishe od Novih godina..sve sam starija, razocharenija, pogubljenija, mislim da ce uskoro smak sveta, jer su mushkarci ili piccke ili ******, retko kad se dokazze suprotno..chast izuzecima...

pffff

dakle, pitanje je: kako ulazite u Novu godinu? sa vezom ili bezveze? :neutral:


Samo povod za dobar provod :lol:
 
Kako ulazite u Novu godinu, tu smornu Novu godinu..opet Nova godina i opet se svi gube, nemam pojma zashto..muka mi je vishe od Novih godina..sve sam starija, razocharenija, pogubljenija, mislim da ce uskoro smak sveta, jer su mushkarci ili piccke ili ******, retko kad se dokazze suprotno..chast izuzecima...

pffff

dakle, pitanje je: kako ulazite u Novu godinu? sa vezom ili bezveze? :neutral:

Imam dve, nazovimo ih veze. Ne znaju jedna za drugu, naravno. z:mrgreen: I necu ni sa jednom docekivati Novu godinu, naravno. z:mrgreen:
Popicu par piva sa drugarima. z:) Naravno.
 
7 god i 3 meseca...:D....i ispada da je meni vise smetalo nego njemu.....i ima vrlo ozbiljne namere prema meni, bas se trudi.....ali opet kazem, vazno je danas, sta ce biti sutra, e ko to zna.....
jao piletina:zaljubljena: ...opasna zzeno :lol:
Bez očekivanja. Ne volim praznike i tu euforiju. Nikad se ništa ne menja s dolaskom NG, bar meni; promene mi se ponekad dešavaju preko noći, ponekad sporo, nevezano za doba godine i datum. :neutral:
takodje :/
radzu mozemo da podelimo, ponuda stoji :)
jes, pa da posle ne znam shta radim ..lele :rumenko:
/hvala druzze :)
ma rekoh, svidja mi se, uporan je, mlad i pun energije, bice zestoko i mnogo.....:D.....kad ono, ispade ljubav.....a i za sex nisam pogresila
samo uzzivaj, nek je sa srecom !! i da dugo traje i da si tako srecna i zadovoljna!! :D
 
sta to pricas
ja sam sve mladja za svaku novu godinu...

elem, pretprosle sam usla sa vezom
prosle se ta ista veza raskantala
ove ulazim sama i srecna
nove godine su nekako prekretnice u mom zivotu, ocekujem nesto spektakularno i ovd
mozda da umrem od petarde
 
Zato što je izveštačena i nategnuta, a ne volim kad je nešto na silu: osmeh, provod, zezanje, dobro raspoloženje...samo zato što je 31.12. Što ne bi bili takvi nekog drugog dana, nego samo za praznike?
i ja mrzim komercijalizaciju bilo cega, suvise plstike uvek ubije sustinsku lepotu
Kako ulazite u Novu godinu, tu smornu Novu godinu..opet Nova godina i opet se svi gube, nemam pojma zashto..muka mi je vishe od Novih godina..sve sam starija, razocharenija, pogubljenija, mislim da ce uskoro smak sveta, jer su mushkarci ili piccke ili ******, retko kad se dokazze suprotno..chast izuzecima...

pffff

dakle, pitanje je: kako ulazite u Novu godinu? sa vezom ili bezveze? :neutral:

hvala
@ bez veze, ali mi po prvi put drago sto je tako
 

Back
Top