Aikido i Realni Aikido reopen

Trenutno nemam, potrebe. Izađi i ti u ring. Koliko sam skontao ni ti nisi bio u ringu a i pitanje je šta je kod tebe funkcionisalo.
Nisi ti nista skontao, u tome i jeste problem. U 46-toj godini sam imao zadnju borbu u ringu - ful kontakt karate.Pre toga je bilo u grupama sa raznim stilovima karatea, posebno dzudo, dz, dzice, tekvando.I uvek, medju prva tri mesta.
I sve je funkcionisalo, sto sam znao.
Ti nemas potrebu, hoces reci, da nemas petlju, jer nisi siguran, kako ti tehnike funkcionisu, ili je stvarno Istina da aikidoke, NE mogu da se bore sa drugima , :?:
 
Nisi ti nista skontao, u tome i jeste problem. U 46-toj godini sam imao zadnju borbu u ringu - ful kontakt karate.Pre toga je bilo u grupama sa raznim stilovima karatea, posebno dzudo, dz, dzice, tekvando.I uvek, medju prva tri mesta.
I sve je funkcionisalo, sto sam znao.
Ti nemas potrebu, hoces reci, da nemas petlju, jer nisi siguran, kako ti tehnike funkcionisu, ili je stvarno Istina da aikidoke, NE mogu da se bore sa drugima , :?:

Jeste ali se i to radi na strunjačama a ne u ringu dakle nikada nisi ušao u ring i prozivaj druge za isto :D . Nemam potrebu. Ako misliš na sportsku borbu onda ne.
 
Jeste ali se i to radi na strunjačama a ne u ringu dakle nikada nisi ušao u ring i prozivaj druge za isto :D . Nemam potrebu. Ako misliš na sportsku borbu onda ne.
U USA se radi u ringu i na strunjacama i na parketu, zavisi koja je vrsta sportske borbe u pitanju, i sve sam to odradio.
I konkretno su Sportske borbe u pitanju.
Znaci, nemas nikakvo iskustvo u sportskim borbama.
Zakljucak: kada budes imao takvo iskustvo, pisi.
A sto se tice Real Aikida, posto smatras da je debilizam, otidji kod njih i Javno im to reci i izazovi ih na borbu.

Psiholozi za takve ljude, kao sto si ti, kazu da su psihicki nezreli i da nemaju samopouzdanje, i to je razlog da ti pljujes po drugima, tj. pises negativne komentare.
Poradi na sebi, bolje ces proci u zivotu.
 
U USA se radi u ringu i na strunjacama i na parketu, zavisi koja je vrsta sportske borbe u pitanju, i sve sam to odradio.
I konkretno su Sportske borbe u pitanju.

Znaci, nemas nikakvo iskustvo u sportskim borbama.
Zakljucak: kada budes imao takvo iskustvo, pisi.
A sto se tice Real Aikida, posto smatras da je debilizam, otidji kod njih i Javno im to reci i izazovi ih na borbu.

Šta koja vrsta? Fulkontakt karate u Americi se radi na strunjačama kao ovo sve ostalo. Toliko godina "iskustva" a i dalje ovde pišeš nebuloze, strašno. Pa debilizam je i to se vidi i to im je rečeno više puta i na sve to oni nikada nisu ni reagovali jer manje-višu znaju.

Psiholozi za takve ljude, kao sto si ti, kazu da su psihicki nezreli i da nemaju samopouzdanje, i to je razlog da ti pljujes po drugima, tj. pises negativne komentare.
Poradi na sebi, bolje ces proci u zivotu.

Vidi maloga, sad si i kvazipsiholog, samo napred. :D
 
Šta koja vrsta? Fulkontakt karate u Americi se radi na strunjačama kao ovo sve ostalo. Toliko godina "iskustva" a i dalje ovde pišeš nebuloze, strašno. Pa debilizam je i to se vidi i to im je rečeno više puta i na sve to oni nikada nisu ni reagovali jer manje-višu znaju.



Vidi maloga, sad si i kvazipsiholog, samo napred. :D
Dakle, toliko nebuloza si napisao, da je ovo ispod Nule.
Da ne zivis slucajno u USA, pa znas kako se radi ful kontakt, :?:
Ti si nevidjeni " biserko", :hahaha:
 
Pazi, Aikido majstor naleteo na medjeda :
Moj komšija ima oko 50 godina, cijeli zivot trenira Aikido, svaki tjedan mu se suši taj jebeni kimono na balkonu. I tako se on prije par godina derao na nekog tipa sta mu je parkirao auto uz ogradu od kuce a tamo di se parkirao taj tip, to je posjed od drzave. I veli taj moj susjed "alo medo, ***** ti mater ne mozes tu parkirat". I medi pukao film, u jednom potezu preskocio ogradu i tom mom susjedu naravnao i kičmu i glavu, raspao se covjek ko jugoslavija nakon mede. Ćaća i ja smo morali ici prekidat medu da mi ne ubije susjeda aikido majstora.
:hahaha:
 
Idi ih izazovi, kada se vrte ko dervisi, pa da vidimo, kako ce tebe da vrte, :hahaha:

Zaista nemam potrebe za takvom vrstom dokazivanja, a jos manje za pricanjem lovackih prica, ko je trenirao sta i ko je dobio batine od koga. Ne bih imao nikakvo zadovoljstvo da ih izblamiram.
Vec sam objanjsavao da mi nije merilo uspeha ko je koliko ruku polomio, kako se to cesto Bulja Vracarevic hvalio.

A uzor (i izvor informacija) ti je malo jaca faca, iskompleksirani siledzija, Dzakic, lozi se na skupe "starlete" :lol: a ne moze da ih jebbe, pa okolo laje jadnicak...
Po cemu je on kompetentan da komentarise neku drugu borilacku vestinu, Aikido u ovom slucaju? Valjda nema kako da se dokaze nego da ukopava druge, ali realno, smesan je.
Ko kada bih ja rekao MMA ne valja, oni se bore po pravilima, nije sve dozvoljeno a na ulici jeste, znaci nije realna situacija.
 

Back
Top