Ah ti forumashi,,,,,,,

Jednom u gradskom, ima tome ne više od metra, prečuh kako dve devojke spominju loopa, tunu i bobbu. Pomislih da se nisam istripovao, da mi se pričinjava Forum i off-line. Okrenuh se da ih bolje osmotrim, ali pritom me i one pogledaše - i ućutaše. Posle su pričale o drugi stvarima,te ih više ni nisam slušao.
 
jao dise sto je to interesantno...kako si izdrzao da im ne pridjes....ja bih ih pitala koje su one !

meni se to ne moze desiti jer ja zivim na mesecu tj na saturnu...odnosno na onom srednjemn prstenu..blizu venere.

da ...ipak na veneri
 
Peruzzi:
avu

hm.....napravimo bedzeve - forumash sam pa shta? ili tako vec nesto, ajde sad smisljajte vi slogan, bash e briga, ja sam dao prdlog :lol:
a moze i npr prishivachi, tetovaze na vidnim mestima, i tako to nemam pojma sta jos

Da, da....tetovaza na vratu ili chelu...;)
Ali stvarno ne bi bilo loshe da smislimo neki znak raspoznavanja.....
 
Ah, ja videh svakakve forumaše na fakultetskom besplatnom "internet kafeu"...
A i Ivanu u KST-u, možda sam nekad :wink:

Recimo, videh Cara Dušana. Ali, on je nekako anonimus, ovde.
Hm. Ma poruke ima, eno plakata gore...
Ali - Klintone...
 
Svoje sugrađane ne srećem na forumu... mada mi se desilo da je tip putem mojih neizbrisanih kolačića otišao na sajt i poslao mi par pp. Kasnije mi je priznao da je bio na istom računaru sa koga sam jednom kuckala u net caffe-u.
Nekada davno preko GPRS-a sam često na forumima susretala jednu sugrađanku koja se i nije Bog zna kako dopisivala sa mnom. U nicku joj je bila riječ "riba" što je asociralo na neku extra ribu (a tako je pisala o sebi).
Prošlo je godinu dana, dečko mi je rekao da je i on tada bio na pojedinim forumima i rekao da zna tu extra ribu i pokazao mi je. Ako je to bila riba onda je bio u pitanju plavi kit! Godzila od cca 185 cm visine i cca 95 kg težine.
Toliko o iskrenosti na forumima.
 
Struja:
i sta onda?
a sto se nisi javio? ja kada bih nekoga prepoznala ja bih se javila. meni su se javili neki i bilo je bas simpaticno i smesno. ja se tako javim nekada i nekome koga en znam. sta sad. jedan osmeh nece nikoga unesreciti, zar ne?
Pa ja bih se vrlo rado javio, da zivim u njihovom gradu. Na zalost, ne zive svi gde i ja... Ili na srecu :P
 
-Eva-:
Svoje sugrađane ne srećem na forumu... mada mi se desilo da je tip putem mojih neizbrisanih kolačića otišao na sajt i poslao mi par pp. Kasnije mi je priznao da je bio na istom računaru sa koga sam jednom kuckala u net caffe-u.
Nekada davno preko GPRS-a sam često na forumima susretala jednu sugrađanku koja se i nije Bog zna kako dopisivala sa mnom. U nicku joj je bila riječ "riba" što je asociralo na neku extra ribu (a tako je pisala o sebi).
Prošlo je godinu dana, dečko mi je rekao da je i on tada bio na pojedinim forumima i rekao da zna tu extra ribu i pokazao mi je. Ako je to bila riba onda je bio u pitanju plavi kit! Godzila od cca 185 cm visine i cca 95 kg težine.
Toliko o iskrenosti na forumima.
Pa nisu svi neiskreni, evo ja npr... Sve sto kazem je, na zalost tacno...
 
hehehhe tako sam jagodicu srela i upoznala sluchajno
bilo je jako komichno
kad neko prodje pored tebe, pogledate se, nastavite dalje i onda se oboje u istom trenutku okrenete jedno za drugim u fazonu "znam ovu osobu, samo ne znam odakle" ..kad ono :lol:
 

Back
Top