agencija - "Na Prvi Pogled"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
C,c,c ... vidiš li ti ovo Lilymoon, odeš na zasluženi odmor posle stotine testiranja kandidata
a oni se sami uparuju :) Lepo i pošteno što će još i da plate, moramo i mi od nečeg da živimo...
Ajde deco, nek je sa srećom... :):)
Milanče, ne sekiraj se, rekla sam ti... Moraš da veruješ ;)
 
#$%#&%/$/())&%$#"!"!$$%$% ovakvu firmu i ovakvog šefa... opet sam pocepala suknju na glupavu stolicu i polomila nokat o izanđalu fioku....

Dobro jutro batka mijo... hoćeš li kupiti nov kancelarijski nameštaj? Dosta je bilo ovako, vidiš
koliko smo zaradili a ti ništa, stiso si se kao stipsa ;) :)
 
ja ne znam koliko smo zaradili... danas je 1 a stanje se izvlaci na kraju meseca... koliko puta sam vam trazio da mi pokazete statistiku, a vi se zezate??!! znaci, nista od toga... a i blagajnik nije ovde... pa ne mogu ja o svemu da brinem...
idem sad u kafanu da podmitim finansijsku policiju... yeee.... ne znam gde mi je glava od obaveza... :D
 
batka_mija:
ja ne znam koliko smo zaradili... danas je 1 a stanje se izvlaci na kraju meseca... koliko puta sam vam trazio da mi pokazete statistiku, a vi se zezate??!! znaci, nista od toga... a i blagajnik nije ovde... pa ne mogu ja o svemu da brinem...
idem sad u kafanu da podmitim finansijsku policiju... yeee.... ne znam gde mi je glava od obaveza... :D

Ništa on ne zna... Kao nema statistike a nije ni pogledao mejlove koje sam mu slala....
Hm... i to što mu u fioci stoje avionske karte za Maldive, kao mi ne znamo...
Hoće da vodi gospođu na letovanje a vi sitna boranijo, cepajte garderobu o nameštaj...
E pa neće moći.. Idem ja sama da kupim ponešto pa nek se buni, ako sme ...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top