Afrodizijaci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
321px-Red_Wine_Glas.jpg

Izvoli Marina !!!
 
pa, granica je kad ti ocenis... ima neki ljudi sto piju bez mere... ne volim ja to... pa se napiju, pa lupetaju... pa smaraju... al' neka... bolje je kad si dobro zagrejan... pa muzika pocne na uvce da ti svira... ili dodje onaj sa kontrbasom, pa ti udara bas pored uveta... sve je manje dobrih tamburasa... sve je manje snasa,.... i salasa...
 
Smuckala malopre dorucak ..


Tri kasike Ella sira (beli sir sa 0%mm), 1 mala glavica crnog luka, sitno seckana, prstohvat sveze mlevenog sarenog bibera, malo kalijumove soli, pola sitno seckane sveze ljute papricice, kafena kasicica rendanog svezeg djumbira i malo seckane psenichne trave (ono, trava od psenicnih klica)


I sve sam to pojela bez hleba. Ako mi ne pozli pisacemo se josh :)

A pola od sastojaka pospesuje cirkulaciju .. sad kad mi sve grune u ribicu :)
 
Smuckala malopre dorucak ..


Tri kasike Ella sira (beli sir sa 0%mm), 1 mala glavica crnog luka, sitno seckana, prstohvat sveze mlevenog sarenog bibera, malo kalijumove soli, pola sitno seckane sveze ljute papricice, kafena kasicica rendanog svezeg djumbira i malo seckane psenichne trave (ono, trava od psenicnih klica)


I sve sam to pojela bez hleba. Ako mi ne pozli pisacemo se josh :)

A pola od sastojaka pospesuje cirkulaciju .. sad kad mi sve grune u ribicu :)

izgleda da ti je pozlilo, chim te nema... :) a ja i dalje chekam da chujem valja li taj recept... :)
 
Da li ima istine u tome da mala kolicina alkohola moze da bude dobar afrodizijak? Koje pice najbolje sljaka? Gde je granica kada alkohol pocinje da deluje negativno po tom pitanju?

Alkohol nije afrodizijak , jednostavno opushta ...Sljaka sve od chega mozesh da se zagrejesh :) Naravno granica je kad se napijesh ko letva pa nemash pojma gde se nalazish ......U stvaroi tada si preshao granicu :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top