Advokati i sudije dilovi bez presedana

imao sam neki dug u Cacku, sudio se godinama...moja dva advokata radila protiv mene...stalno odlagali sudjenja i napalatu duga...a ja, prepun problema...moj duznik, da advokatu 100 evra i ovaj odlozi...nekako naplatih taj dug, sa advokatom iz Krusevca
A i kod mene trebao delit imovinu i moj me zajebao.Kako bi tek netko drugi.Klasicni prevaranti i sljam.
 
imao sam neki dug u Cacku, sudio se godinama...moja dva advokata radila protiv mene...stalno odlagali sudjenja i napalatu duga...a ja, prepun problema...moj duznik, da advokatu 100 evra i ovaj odlozi...nekako naplatih taj dug, sa advokatom iz Krusevca
I ta stoka nastavlja da radi i dalje
Umesto da nikad vise ne mogu da rade u pravosudju
 
Drzava ima šapu nad advokatima i pravosudjem i sve diriguje.Fuj fuj!
A ovi pijuni i spijuni lazu narod i razvlace predmete i narod upada u bankrot.Nucili 3 recenice prava i ponavljaju ko papagaji a sudovi u dilu sa njima.
Ko upadne u taj mlin nema mu spasa.Ostade siromah i u parama i dusi.
Izbeci u sirokom luku.
 
Ja verujem da nema pravde i kada si u pravu kada te u mlin uhvate advokati u sudelovanju za sudovima.Mafija iste strukture.Masine za uzimanje novca natezanje gradjana.Sreca je ne imati posla sa tom mafijom.
u jednom nemackom gradu di sam bio neko vreme, imao je kancelariju neki advokat koji je zastupao mnoge firme. On je u dogovoru sa vlasnicima firme dogovarao konkurs firme i obezbedjivao je pozitivan ishod na sudu. To je nekima iz politike zapalo za oko jer su primetili da sve firme koje su odlazile na konkurs bile klijenti ovog advokata. Doslo je do istrage i par sudija je suspendovano i zajedno sa advokatom pozvani su na odgovornost.
Kasnije se ispostavilo da istraga ne bi ni postojala da advokat nije bacio oko na politicku karijeru.....sto lokalne politicke mafije nisu dozvolile.
Ogromna vecina nas iz Srbije nemamo pojma do koje mere je korumpiran kompletan zapadni sistem.
 
Srpsko pravosudje je posle obojene revolucije 1968. godine prvo zauzeto i postavljeni su isključivo ljudi koji su bili protiv države Srbije, a kasnije i protiv naroda.
Devedesetih je sve to postalo javno i lako je saznati da nije moguće postati sudija ako nisi član DSS i to još pre višestranačkog sistema, kada su sudije moralnu podobnost potvrdjivali i odgovarali SK dok su u isto vreme bili članovi DSS...od 1991. G17 je takodje imao pristup postavljanju sudija, kao i onaj, antisrpski deo DS....Javna istina je da nije moguće postati sudija ako nisi član demokrata, od sudija su napravili radnike koje je kontrolisao predsednik suda, obično neko polupismen, surov i sirov....
Advokatske komore, sudijske komore, izvršiteljske komore su pod kontrolom mafije koja upravlja državom Srbijom i dan danas...javni tužioci su direktno pod kontrolom mafije posadjene na mesta gde se donose odluke "velike stručnjake" a realno kriminalce....
 
u jednom nemackom gradu di sam bio neko vreme, imao je kancelariju neki advokat koji je zastupao mnoge firme. On je u dogovoru sa vlasnicima firme dogovarao konkurs firme i obezbedjivao je pozitivan ishod na sudu. To je nekima iz politike zapalo za oko jer su primetili da sve firme koje su odlazile na konkurs bile klijenti ovog advokata. Doslo je do istrage i par sudija je suspendovano i zajedno sa advokatom pozvani su na odgovornost.
Kasnije se ispostavilo da istraga ne bi ni postojala da advokat nije bacio oko na politicku karijeru.....sto lokalne politicke mafije nisu dozvolile.
Ogromna vecina nas iz Srbije nemamo pojma do koje mere je korumpiran kompletan zapadni sistem.
Ne samo zapadni nego svi na svetu rade udruzenim sistemom da nas sjebu gde god mogu i kad god mogu
Mafije bez presedana.
 

Back
Top