ADA CIGANLIJA

Naravno...svake godine u sezoni po 300.0000 kupača...što si tu uhvatila detalj kad nema gužve ne znači ništa, možda onome ko nikad nije bio... smrad i prljavština u svako doba godine..nisam obilazio nudistički deo...tako da za to ne bih imao komnetar..

Pre ćeš ti da se lečiš od onog što pokupiš tamo svakojake boleštine.......ne lažu lekari..za grad je afirmativno da piše pohvalno o Adi...
Možda nije baš toliko ''kritično'', kopneni deo ade recimo gde je trim staza je prečist, tačno osećaš da je vazduh čist ali su nam sve reke, jezera i plaže u Srbiji sem par izuzetaka prljave baruštine, postale...Ono što me je oduševilo u Grčkoj na krfu je što sam se tamo bukvalno preporodio od čistoće mora, vazduha, bio sam 5x zdraviji kada sam se vratio, bukvalno kosu nisam morao da perem, inače imam osetljivu, koliko je, neopisivo, a kupao sam se svaki dan, bar po 2, 3 sata aktivnog plivanja, često i više, sinusi su mi se prečistili, probaj to ovde...:heart:
 
Mislio sam na plažu na Adi, jedan deo Ade jeste sasvim u redu i lep za šetnju i pošumljen i održavan i sve okeT... Kako da ne, pa čista voda otvara sinuse, čisti i blagotvorna je za zdravlje...naročito morska...nema rane koja ne zaceli ( : Imam osetljivu kožu i nema šanse da ne reagujem na nečistoću.
Razmišljao sam i ja o naplaćivanju plaže...kako bi izgledalo, ali nije obećavajuće.
NIje toliki problem u naplaćivanju, već kako bismo uopšte kontrolisali one koji bi deo plaže uzeli u zakup....da se rasparča cela plaža, na primer... ja sam imao u Americi iskustva koja su krajnje dobra i ona koja su, napraviću prigodnu paraleli - kao da je plažu uzeo u zakup neki neodgovorni Crnogorac...pa tuš ne radi, a u kabine ili toalet bolje i da ne pomišljaš da uđeš... iako je MIčigen ogroman da teško može da se provali izdaleka i da je u pitanju jezero, deo plaže je kao najlepša morska obala...nema ništa za dž.....
 
u uredjenim zemljama je sredjeno nesto sto nema veze ni sa cim,pre svega mozak ljudi da ne ostavljaju za sobom sranja i idu okolo usrani ,smrdljivi,neobrisanog dupeta,a ada bi trebala da blista koliko ljudi zivi od nje,jedva plate neke zadrigle pajsere iz obezbedjenja i raspale motorcice ,a 1 kiosk nikad manji kosta pola miliona dinara za sezonu,pa sad vidite koliko ostali placaju zakup,i onda nema para da se sredi bolje,pff
 
danas

DSC05479.JPG
 

Back
Top