ACO PEJOVIC

jao, ljudi moji, sto se vi pravite!!!!
pa, ni ja ne slusam tu muziku, ali znam i ko je on i valjda dve njegove pesme!onaj taxi i prevara valjda......neizbezno je cuti takvu muziku!
ufff, niko ne zna ko je on!!!
 
ja nesam cuo nista al' izleda je neka opasna faca......london je l' to neki raritet,a?
Ne znam probaj da skines e mule ili kazaa il' tako nesto,il' umesto da si otvorio ovu temu mogao si da odes na lepljivu mp3 download....
 
NE MOGU DAVERUJEM.JA SAM SAMO TRAZIO SAJT NA KOME MOGU DA SKINEM PESMU KOJU TRAZIM,A VI SE PREPIRETE O NECEMU STO VAS NIKO NEPITA.AKO NEZNATE SAJT PRODUZI TE **** VAM PAS MATER SVIMA.
 
Teraj se natrag u London. Ako ti je trebala pesma trebo si otici u Download temu. A ti si otvorio ovo s,ranje tako da si sam kriv. Otvorio si kavez koji jedino moderator moze da zatvori. A kakav to londonac slusa nardnjake ili sta god bio taj Aco Pejovic. Mene briga za te indijance tako da ne mogu da ti pomognem. A moja keva je Hippie(dete cveca) nikada nije cula za te tvoje turbo idiote. Znam ja neke narodne muzicare ali za te kretene ni ne zelim da znam. Dok je tebi redovan program ukljucivao City Reccords i Grand Show. Ja sam slusao Pink Floyd. A Sto bi neko nesto morao da pita mi pisemo sta nam se pise. Ova tema treba se zakljucati a taj kljuc istopiti pa da se vise nikada ne odkljuca.
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
 
to onaj kreten sto peva "ma samo opusteno..." bljak...caletova bivsa devojka je bila zaludjena tom pesmom,srecom nervirala je i njega pa su raskinuli.JEEEEEE!!
mrzim tog coveka,ne znam kako izgleda niti me zanima. A ovaj sto se verovatno pravida je iz londona,a pise lokacija:beograd...bolje neka ucuti i ide na download temu.
 

Back
Top