- Poruka
- 5.947
ja papagaj a ti uporno ponavljaš kako život počinje sa začećem i vrtiš to kao prvarac koji naučio napamet jednu jedinu lekciju i trudi se učiteljici da pokaže kako je pametan.
Pomešao si kengure i ljude...I koristiuš kengursku torbu kao neki dokaz nečeg što ne dokazuje.Kengurska torba funkcioniše kako prirodni inkubator.Plod kengura kad se rodi i uđe u torbu je u stajumu razvitka u kom je plod čoveka u nekom 5.-6. mesecu trudnoće,to je drugo tromesečje kad je taj plod vrlo živ i može da preživi u inkubatoru,jer već ima srce,pluća,mozak i td...Zato je prozor za abortus prvo tromesečje,kad nema teoretske šanse da to preživi u inkuvatoru jer nema organe iu nije živo.
Ma kome li ja pričam kad tačno zam da ćeš ti opet da se uhvatiš kako život počinje omdah sa zaćečem i bla,bla jer ne kapiraš ništa što sam napisao.
Скроз омашена поента.