Abby Fine Reader 7.0 Pro

Tratinčica

Zainteresovan član
Poruka
318
Dakle ovako,...
Skeniram tekst na ćirilici. I postavim ćirilicu da ispravi greške. Neće NIKAKO da ga prebaci u word niti bilo koji drugi program. Kaze u wordu (kada sam na kraju probala copy - paste: "The current version does not support copying Cyrillic text to the Clipboard."
Zna li neko?
Thanks...
 
Tratinčica:
Dakle ovako,...
Skeniram tekst na ćirilici. I postavim ćirilicu da ispravi greške. Neće NIKAKO da ga prebaci u word niti bilo koji drugi program. Kaze u wordu (kada sam na kraju probala copy - paste: "The current version does not support copying Cyrillic text to the Clipboard."
Zna li neko?
Thanks...
Mislim da problem moze biti sto je default windows, a ne unicode i on ne moze da izabere cirilicu...
Zna li kogod kako to i gde da promenim?
 
pa da, evo vidi sta kazu na abbyevom sajtu:

Note: Depending on the region where you purchased ABBYY FineReader 7.0 Professional Edition, the product may require FREE and private activation to access some or all of the product features. Without activation, some limitations may apply to your copy of FineReader:

* Recognized Cyrillic texts cannot be saved or printed or
* Recognized texts in any language cannot be saved or printed
 
bundeva:
pa da, evo vidi sta kazu na abbyevom sajtu:

Note: Depending on the region where you purchased ABBYY FineReader 7.0 Professional Edition, the product may require FREE and private activation to access some or all of the product features. Without activation, some limitations may apply to your copy of FineReader:

* Recognized Cyrillic texts cannot be saved or printed or
* Recognized texts in any language cannot be saved or printed

Najlepse hvala. Moracu da razgovaram sa sistem administratorom da mi kaze koliko je dobra ideja da gs ns tsj nscin sktiviran. Cini mi se da je crackovana verzija...

Pozdrav. :)
 
bundeva:
ma uspeo sam ja da resim problem sa sesticom....

;)
Izvini sto kasnim sa odgovorom... :cry:
Nego, kakva ti je 6 u odnosu na 7? Ja sam cula da je 7 mnogo laksa... (U svakom pogledu).
A sto se tice cirilice, to je duga prica... :)
Nekako ne mogu da se otmem utisku da mora da postoji nacin da se i u sedmici OCR-uje cirilica...

U svakom slucaju - hvala puuuno.
 

Back
Top