A vasi muskarci?

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Pricali smo o samponima, kremama, rumenilima, sta oblacimo a sta niposto necemo u ormar...koje cizme su moderne a koji ruz je out....
Sta mene zanima je:
Kakvi su vasi partneri?
Kako se oblace?
A sta mrze?
Idu li sami u kupovinu?
Ili im vi kupujete odjecu po sopstvenoj zelji?
Mazu li se kremicama?
Stavljaju li gel u kosu?
Koliko ste vi zasluzni/krivi za njegov trenutni look?
 
ooo moj muz i ja se ne slazemo bas preterano kad je moda u pitanju.sto se svog stila tice on je bas klasican,nikad ne bi eksperimentisao,ne daj boze da spomenem nesto sto nije extra macho vec onako fensije:roll:
jedva ga ubedih da kupi neku modernu koznu jaknu inace bi i dalje nosio neki model pre hrista.a tek panatlone boze koje muke ubaciti ga u pantalone uske gore a siroke dole :roll:
ok sad vidim da sam ipak uticala na njegov stil.
sto se tice nege koristi stvarcice koje mu donosim ali ne bas redovno.
 
I kod mene je slicna situacija. Takodje obozava maco stil, klasicne kozne jakne ili kao i one pilotske, bele majice, naocari za sunce,pomalo militari mada to je uglavnom jer mu posao ne dozvoljava da se preterano sredjuje. Ali zato kada se u posebnim prilikama sredi onda je wow i uziva u tome. U kupovinu ne da ne voli vec mrzi da ide i zato mu uglavnom ja kupujem ono sto voli da nosi. Nikakve kremice ne dolaze u obzir osim after shave-a i parfema.Ne trudim se nista da menjam u vezi sa tim jer mi se jako dopada ovako.
 
sto se kozmetike tice, nesto je preterano ne mirise, samo ono sto mora, tj osnovne stvari...
ali sto voli da se ogleda u ogledalu!!! preteruje, uvek se nacrta ispred mene kad se sminkam :-) kad setamo gradom ama ne omasi nijedan izlog a da se ne pogleda... ne znam, valjda su mu zene previse puta rekle da je lep a on kao prava devica (tj. perfekcionista i picajzla) mora stalno sebe da proverava...
ne znam, voli i sam da kupuje a voli i u drustvu, svejedno mu je, ionako to mrzi pa gleda da sto krace traje... jako malo imam uticaja na njegovo odevanje, a na zadnjem koncertu njegovog benda skinuo se u gace iako sam ga preklinjala da to ne radi...
 
Uvek mu ja biram stvari, baksuz sam - kad kupi nešto bez mene smaram ga sa bljaaaaak, nećeš valjda to da nosiš? ili Molim te, molim te, molim te, molim te, molim te, molim te budi dobar i daj to mlađem bratu, rođaku, komšiji :lol:
Hoću ja u kupovinu!
Što ne? Ja to volim a njemu je sve jedno...
A i on voli da me sluša kad sam u elementu da podyebavam sve oko sebe i da se emejem...
Joooj, šta ono beše tema - zaboravila sam :lol:
A da - ne maže se kremama, ali ga ja stalno jurim s tim pa se on kao ljuti
Kad stavi gel na glavu i napravi onu macansku frizuricu - obavezno je rastršam dlanovima
I tu se ljuti - nja nja nja :lol:
I onda ga obavezno pitam - Pa zar ta frizurica nije bila zbog mene, ne? Ako jeste, onda mi ne znači ništa da je samo gledam Mora malo da se igram s njom :D
Tako da ono, jadničak.... završi na kraju bez željenog look-a
 
mammy:
Pricali smo o samponima, kremama, rumenilima, sta oblacimo a sta niposto necemo u ormar...koje cizme su moderne a koji ruz je out....
Sta mene zanima je:
Kakvi su vasi partneri?
Kako se oblace?
A sta mrze?
Idu li sami u kupovinu?
Ili im vi kupujete odjecu po sopstvenoj zelji?
Mazu li se kremicama?
Stavljaju li gel u kosu?
Koliko ste vi zasluzni/krivi za njegov trenutni look?

moj muž se oblači lepo. uvek ima dobre cipele (koje uglavnom JA izaberem:razz: ) i nikad mu ih nije dosta. Ne voli mnogo vremena da provodi po radnjama i uglavnom ne kupuje sam, postao je nesiguran u svoj izbor:mrgreen: , pa moramo zajedno.
Zapravo, nisam mnogo uticala na njegov look, nijanse su u pitanju. Jedva sam ga privolela na roze košulju zato što mu super stoji. Ne stavlja gel u kosu zato što je nema, ali zato maže glavu bekutan kremom:lol: .
mnogo voli da lepo miriše, ima nekoliko parfema, a dezodorans uvek mora biti u stiku i isti kao parfem.
 
Moj dragi je baš, baš klasičan tip. Jedino ne voli obične, plave farmerke, pa kupuje u boji od kepera. Kad sam ga upoynala nosio je sve beneton, jer je često putovao preko i kupovao po povoljnijim cenama nego što je ovde, ali uz mene navikao i na neki dzemper sa tezgi iz Sremske. Sportski je tip oblačenja, vrlo je uredan, presvlači se u trenerku čim udje u kuću, ali ne koristi kozmetiku redovno sem sapuna. Parfem mu traje po nekoliko godina. Smejala sam mu se pre neko veče, mazao je plavu niveu na lice, po rukama i nogama: pa ti imas jednu kremu i za lice i za dupe...? ;) Bolje što je takav nego da provodi više vremena od mene pred ogledalom, pa popizdela bih.
 
Usli mi tako u Macy's. Ja se zabila medj zenskom garderobom, kad posle nekog vremena, ja vidim njega nema? Reko, sad je popizdeo i otisao covek. Kad ga nadjem, a on isprobava 12 pari pantalona! :lol:
Ume sve sam da kupi, al' ako je veca kupovina, vodi mene.
Sportska elegancija, takvog ga ja i najvise volEm. U farmerkama, majicama sa kratkim rukavima sa kragnom i kad je u trenerci. U odelu mi izgleda kao mafijas. Ne voli dzempere, npr! Ja ne volim nalickane tipove, a on se toga grozi. Ne podnosi parfeme, koristi after shave, dezodorans naravno. Sad cu da mu kupim Lush sapun za muskarce, ne znam kako ce to da primi. :lol:
Naravno, ima slucajeva kad mi se ne svidi kako se obukao, al' boze moj, musko je, mislim, zabrinula bih se da je obrnuto.:)
Al' ne nosi vise onu svoju pilotsku jaknu, kao ouzbiljio se. :?
 
Svojevremeno sam tadasnjem momku poslala ovu sliku s porukom da bih voljela da ga vidim ovako obucenog...
Nije me udostojio ni odgovora... :roll:
 

Prilozi

  • moda pariz muska.JPG
    moda pariz muska.JPG
    35,1 KB · Pregleda: 39
Gel? Kremice? :) Mislim da bi pobegao glavom bez obzira na sam pomen istih a u vezi sa njim :lol: Od kozmetike dezodorans, aftershave i katkad parfem. Oblaci se bas onako kako i volim da vidim muskarca obucenog, casual uglavnom, ali kad sam ga idela u odelu odlepila sam :) Pazi na svoj izgled, cak kad idemo vanka prvo baci okce sta sam ja obukla pa pokusa da se u boji i stilu donekle uskladi sa mnom. Sam sebi kupuje garderobu i to po principu ugledao-probao-kupio, kao i svaki drugi muskarac koga znam ali posto sam ja shopping freak obicno idem sa njim, cisto da klimam glavom posto nam se ukusu strasno slazu i shopping se zavrsi bliskovitom brzinom. :D Ponekad mu ja kupim nesto sto znam da ce mu se svideti, posto sam do sada itekako upoznala njegov stil. Veoma je fit i to i odrzava, ionako je prilicno veliki sportista, mada smo se ove zime zbog silnih minusa (bas juce nesto kontam da ovde vec mesecima nije ziva u termometru presla 0 ) prilicno ulenjili. Sta mrzi? Kao i svako musko mrzi da ide u shopping sa mnom :lol: Ali s obzirom da bilo kakvo drustvo sa mnom u shoppingu mrzim i ja, jer najlakse kupujem kad sam sama, to mi cak i odgovara :) Sta jos? Mrzi nefer igru, pokvarenost, licemerstvo, sebicnost.... Mogla bih da ga hvalim do sutra, bolje da se na vreme zaustavim.
 
Kakvi su vasi partneri?
Kako se oblace?
A sta mrze?
Idu li sami u kupovinu?
Mazu li se kremicama?
Stavljaju li gel u kosu?
Koliko ste vi zasluzni/krivi za njegov trenutni look?

oblaci se jednostavno, ali u poslednje vreme voli da se sredi poceo je da nosi neka odela koja mu njam dobro stoje i nekako mu isticu bradicu.
mrzi da se kupa, da radi po kuci...
obicno idemo zajedno u kupovinu. ja sam uticala malo na njegov stil, ponekad je otvoren za predloge nekad ne. voli da ide u shoping ali ne voli da to dugo traje, i naravno samo ako ima pare sa sobom.
od kozmetike koristi sampon, gel za tusiranje u kombinaciji sa istomirisucim dezodoransom, balzam za posle brijanja i to je to.
sve u svemu uticala sam solidno na njegov izgled. ponekad ga ja sisam, i uglavnom zajedno biramo garderobu i obucu. i slaze se i on da sad izgleda bolje!
e da otprilike jednom godisnje se istripuje pa stavi malo pudera na neku bubuljicu.
i tako.
ma sladak je mnogo i ima divne zelene okice.
mnogo je fin, i pametan i mnogo ga volim.
 
Jedina krema koju sam ikada koristio je neka protiv bubuljica...beskorisno,i dalje mi izlaze a imam 23 godine....
Umivanje ujutru,redovno pranje i namestanje rukom frizure je meni od udesavanja dovoljno.
Sto se oblacenja tice najvise mi prija neka opustena varijanta crno/belo,ne voli uske stvari,ne volim jarke i svetl boje....da je do mene svuda bi iso u pidzami ali konvencije...
 
kakav je...egzotican :)
nosi jarke boje (crna duga kosa, taman ten, valjda samo oni to mogu i da nose).....ima jako cudan orman koji sadrzi smoking (za koncerte) i dres kostarikanske fudbalske reprezentacije :)
ne petljam mu se u izbor, ima izgradjen ukus, ne biram mu garderobu...mislim da je to uvredljivo a i malo glupo...
kad me pita, kazem...na urnebesne kombinacije (fudbalski dres!!!) se uglavnom smejem ali mi na pamet ne bi palo da ga teram da se presvlaci...
svidja mi se sto zna da se obuce u zavisnosti od prilike i sto mu tu stvarno ne treba pomoc....ne maze se kremicama...mislim, latino tip i kremice, hihihi...
parfem da...
ne stavlja gel, ima ravnu, dugu kosu pa mu ne treba...e da, uzima mi pakovanje za krajeve i tera mene da mu to stavljam jer ga mrzi...
sta mrzi...uske majcice, odela....
koliko sam zasluzna za look - mislim da nisam uopste...to je majka priroda :) i urodjen ukus, to sam izabrala i ne vidim zasto bi uticala...
kupila sam mu indijsku kosulju, ako je to nekakav uticaj....i jako mu se svidela...
 
mammy:
Sta mene zanima je:
Kakvi su vasi partneri?
Dobro parce
Kako se oblace?
Casual, farmerice, somot, majice
mito i korupciju
Idu li sami u kupovinu?
retko
Ili im vi kupujete odjecu po sopstvenoj zelji?
svidja mi se njegov...stil
Mazu li se kremicama?
samo ako ga ja podsetim
Stavljaju li gel u kosu?
ne. Imao je divnu dugu kosu, sada ima divnu kratku kosu
Koliko ste vi zasluzni/krivi za njegov trenutni look?
kriva sam, priznajem
 
anakin:
kakav je...egzotican :)
nosi jarke boje (crna duga kosa, taman ten, valjda samo oni to mogu i da nose).....ima jako cudan orman koji sadrzi smoking (za koncerte) i dres kostarikanske fudbalske reprezentacije :)
ne petljam mu se u izbor, ima izgradjen ukus, ne biram mu garderobu...mislim da je to uvredljivo a i malo glupo...
kad me pita, kazem...na urnebesne kombinacije (fudbalski dres!!!) se uglavnom smejem ali mi na pamet ne bi palo da ga teram da se presvlaci...
svidja mi se sto zna da se obuce u zavisnosti od prilike i sto mu tu stvarno ne treba pomoc....ne maze se kremicama...mislim, latino tip i kremice, hihihi...
parfem da...
ne stavlja gel, ima ravnu, dugu kosu pa mu ne treba...e da, uzima mi pakovanje za krajeve i tera mene da mu to stavljam jer ga mrzi...
sta mrzi...uske majcice, odela....
koliko sam zasluzna za look - mislim da nisam uopste...to je majka priroda :) i urodjen ukus, to sam izabrala i ne vidim zasto bi uticala...
kupila sam mu indijsku kosulju, ako je to nekakav uticaj....i jako mu se svidela...

je l to nije frajer pijanista posle koncerta one night izvini citiram neku temu
 

Back
Top