A.S. ROMA

A dobro Gari, moram malo da zezam...:mrgreen:
Tako ja uvek pričam...možda potrefim jednom...:D
Sad će vas Benitez da uništi, pogledaj, uništio je Liverpul i došao malo kod vas.:per:


Pa jednom ces sigurno potrefiti,samo se nadam da ce proci jos vremena do toga:lol:

Benitez je uvek imao dve odlicne sezone kad negde dodje kao novi trener,pogledaj prvu sezonu kad je dosao u Liverpul,odma je osvojio Ligu sampiona i to je vas pobedio:p

Tako da ocekujem da i sa Interom u prvoj sezoni uzme Ligu sampiona :D


A posle dve godine kad mu istekne ugovor,cemo ga oterati i dovesti Kapela,kojem taman istice ugovor 2012 sa englezima;)
 
Pa jednom ces sigurno potrefiti,samo se nadam da ce proci jos vremena do toga:lol:

Benitez je uvek imao dve odlicne sezone kad negde dodje kao novi trener,pogledaj prvu sezonu kad je dosao u Liverpul,odma je osvojio Ligu sampiona i to je vas pobedio:p

Tako da ocekujem da i sa Interom u prvoj sezoni uzme Ligu sampiona :D


A posle dve godine kad mu istekne ugovor,cemo ga oterati i dovesti Kapela,kojem taman istice ugovor 2012 sa englezima;)

Jeste, dobar je Benitez bio u Liverpulu, sad ove poslednje sezone je sve usr'o...
Ne spominji mi to...:sad2:...ali mi smo im vratili za to.:per:

Kakva 2012?:eek:
Pa do tada ćete vi odavno propasti.:hahaha::mrgreen:

Ma kakav Kapelo, on je Milanez.:mrgreen:
 
Jeste, dobar je Benitez bio u Liverpulu, sad ove poslednje sezone je sve usr'o...
Ne spominji mi to...:sad2:...ali mi smo im vratili za to.:per:

Kakva 2012?:eek:
Pa do tada ćete vi odavno propasti.:hahaha::mrgreen:

Ma kakav Kapelo, on je Milanez.:mrgreen:


Ma bitno da on donese trofeje prve dve godine,posle cemo ga najuriti kao sto ti rekoh:mrgreen:

Sto se tice Kapela,on ce da dodje kod nas 2012-taman posto je vama interista Anceloti doneo dve lige sampiona,red je da Kapelo donese nama:D
 
Ma bitno da on donese trofeje prve dve godine,posle cemo ga najuriti kao sto ti rekoh:mrgreen:

Sto se tice Kapela,on ce da dodje kod nas 2012-taman posto je vama interista Anceloti doneo dve lige sampiona,red je da Kapelo donese nama:D

Najbitinije da donosi trofeje, on je dobar trener, sećam se kako je Liverpul bio jak...ne znam ša mu bi...posle, kada vas uništi.:per:

Što se tiče Kapela, može, dajem vam.:mrgreen: Nama ne treba.
Mi imamo vrhunskog stručnjaka Alegrija.:lol:
 
Vučinić ugasio svetlo Benitezu!
Golom Mirka Vučinića u 92. minutu Roma srušila Inter i stigla do prvog trijumfa u sezoni. Svi čekali podelu bodova, ali Crnogorac fatalan za Inter.
Rim gori, Mirko Vučinić je na terenu bio svega dvadesetak minuta, za kapitena crnogorske reprezentacije sasvim dovoljno da obeleži derbi i postigle gol za prvenac "vučice" u sezoni.

Pre par dana je izjavio da će spasiti Romu i to je i učinio.

Inače, meč je bio prosečan, igralo se tvrdo, Benitez i Ranijeri nisu puno rizikovali, a gosti su najbliži golu bili kada je Dejan Stanković pogodio prečku. Bolja igra Intera u prvom poluvremenu, ali je Roma imala par šansi.

Kako je meč odmicao činilo se da je "nula" bez golova neizbežna, Ranieri je povukao Totija, ubacio Vučinića i, ispostavilo se, napravio potez meča.

U finišu meča imao je Inter šansu da dobije, ali je Lobont sjajno intervenisao. I onda, pre poslednjeg zvižduka Morgantija, asistencija De Rosija i gol Vučinića za pobedu Rimljana.

Inter je možda platio ceh rezervisanijoj igri u drugom delu, ali svejedno, nisu dali gol iz par zrelih prilika, brutalno su kažnjeni na kraju.







Ova pobeda je veoma znacajna, jer je prva u sezoni, a i ovako je sladja.:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Ova Roma je kao Arsenal...igraju odlicno iako se iz sezone u sezonu krpe sa igracima(nikad nemaju jedan isti formiran tim vise sezona) i stalno im nesto fali...ili nemaju srece , koncentracje...kad najvise treba....ili prvo zeznu sve pa onda krenu da nizu pobede ali kasno.... odlicna je utakmica za sada,puno prilikana obe stane,ali ovaj zulio serdjio brani kao dida u najgorim danima vec tri puta ispusta loptu, i primio je jako glup gol,prosla lopta ispod njega....a napad pre toga odlicna prilika za romu.....steta...ima jos celo drugo poluvreme,videcemo sta ce biti...
 
Inace ovaj Vucinic je sjajan igrac...gde bi nam kraj bio sa njim u napadu...ali eto,on zapao crnogorcima,pandev makedoncima,dzeko i ibisevic bosancima,hrvati uzeli eduarda.......a nama pantelic........gde je tu pravda ?! Kosmicka pravda gospodo !!!
 
E sto je glup ispao ovaj Burdiso...ne moze da stigne Pacinija i potkaci ga budala,napravi penal i dobije crveni....mada ovaj snimak sa neta i nije neki, nisam ni video da li je bilo kontakta... a i ne znam sta mi je sa ovim vredjanjem danas, prvo ferdinanda,pa alegrija sad burdisa...izgleda postajem nervozan zbog steroida.....
 
Pa to ti je to...kod rome zavisi kad igras sa njima....kad su u punoj formi i barcu bi dobili,ali kad je raspad,onda je bas rasulo......a nama i inace ne leze otkad je sheva otisao,ranije je on znao da im ucacka gol kad treba, sad nas nadigraju skoro svaki put......
 
Pa to ti je to...kod rome zavisi kad igras sa njima....kad su u punoj formi i barcu bi dobili,ali kad je raspad,onda je bas rasulo......a nama i inace ne leze otkad je sheva otisao,ranije je on znao da im ucacka gol kad treba, sad nas nadigraju skoro svaki put......

Pa jeste...čak su nas i na oproštajnoj utakmici Maldinija pobedili...:(
 


Sta je rosoneri jel ste se ponadali?:per:

Hehe vidim okupirali ste temu o Romu u nadi da ce vam pomoci:D

Realno odlicna tekma ali Roma je totalno nadigrana,i stigli su do 4-3 samo zbog glupog gola koji smo primili kad je Vucinic sutirao i lopta se odbila od nekog igraca i prevarila Cezara...

Ali Roma je uvek opasna i treba im cestitati na borbi do kraja:ok:

Ali...Forza Inter idemo na titulu!;)
 

Back
Top