Quantcast

A.S. ROMA

save90

Primećen član
Poruka
622
Navijam za Romu i imam njen navijacki sal...Na njemu mi pise na italijanskom sledece:
"dal nostro cuore un solo grido...grazie roma"pa ako neko zna italijanski da mi to prevede.
Bas me zanima sta znaci...

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.042
Momci, šta mislite povodom sutrašnjeg derbija? Inter-Roma. Niti Inter ima nekog posebnog razloga da se brani, niti Roma ima šta da izgubi. Mislim da to obećava dobru utakmicu koja bi mogla da vrati malo života u već upola završenu sezonu.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
A svi vide Lion kao neki strah i trepet. Možda u Francuskoj već 6 godina kidaju sve živo, al u Evropi ne mogu dalje od 1/4 finala. Dokaz koliko je francuska liga jaka!

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.042
Zahvaljujem se svim ljudima dobre volje koji su tako prijatno uputili čestitke na adresu Vučice...:D
Kakav podvig, to se očekivalo ;D. Neka mi izvinu navijači Intera, ali malo mi je godra što su ispali, jer kidaju u Serie A.
Mancinijev go je sjajan, momak je u životnoj formi, a odbrana je od betona. Mexes i Chivu se kontaju odlično.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.