A posle vencanja...slike...:-D

Ja sam u subotu došla tek posle venčanja u 4 sata popodne na jednu svadbu .... od 4 do 9 sam kupila 10 slika .... mogu misliti koliko slika imaju ljudi koji su bili od ujutru na toj istoj svadbi.

Znači 10x120=1200.00 dinara samo od mene

Na svadbi bilo 190 ljudi ... nije to baš zanemarljiva cifra .....

ALi dobro, niko nas ne bije po ušima da kupimo ... oni rade svoj posao i mirna Bačka.

190 ljudi ukupno to ti je oko 50-60 porodica jer nisu svi došli sami.Obično po porodici se kupuje 4-8 fotki,a ima i ekstrema koji ne znaju da kažu ne pa kupuju sve što im se stavi ispred nosa.Pa sad izračunaj koliko je para.:eek:
 
Мени не сметају фотографи на свадбама.
Рекох већ, сметају ми само младенци који терају госте да купе фотке.
А фотографи раде свој посао, зашто да не?
 
Ма, да, писала сам о томе на пар страна пре! Као, ако госсти купе одређен број слика, онда младенци добију слике за џ! :sad2:

a evo sam sam procitala.
stvarno ruzno.
ovdje to nije obicaj.
postoji poseban dio veceri gdje se mladenci darivaju.pridjes, ostavis kovertu u korpu (potpuno je prevazidjeno ono kupovanje poklona) i stanes sa mladencima da se slikas.
imas samo tu sliku i kasnije, u toku veceri, kupis AKO HOCES.
e sad na zadnjoj svadbi gdje sam bila, fotograf je isao od stola do stola i slikao parove.. ko je htio, mogao je kupiti i tu sliku. uglavnom niko ti ne nudi. covjek izradi slike, stavi ih na sto i ljudi pridju ako ce kupiti.
 

Back
Top