a kako ovo misli izvesti

Registra.:
A, izvini, ja se zanela u ovu drugu diskusiju koja nema veze sa temom. U pravu si. Ti to diskretno nama stavljaš do znanja da smo malo odlutale. Pa imaš i pravo. :lol:
Recimo. A tema je itekako ozbiljna i zabrinjavajuća. Kakvi sve dolaze na funkcije, katastrofa. Požari su sitnice u odnosu na ovakve pojave i izjave u vladi Srbije. Nama ni Bog ne može više pomoći. Digao je ruke i rekao nešto kao "J.... se".
 
drvasic:
Recimo. A tema je itekako ozbiljna i zabrinjavajuća. Kakvi sve dolaze na funkcije, katastrofa. Požari su sitnice u odnosu na ovakve pojave i izjave u vladi Srbije. Nama ni Bog ne može više pomoći. Digao je ruke i rekao nešto kao "J.... se".


Ajde, ajde, nemoj da ti je duša u grlu. Seti se kako je bilo, sad je ipak malo bolje. Nego ima nešto što mi nije jasno, ali stvarno: kakve to sad avione naši šalju u Grčku, a kad je kod nas gorelo dolazili Rusi da gase požar? Ništa mi nije jasno.
 
drvasic:
Recimo. A tema je itekako ozbiljna i zabrinjavajuća. Kakvi sve dolaze na funkcije, katastrofa. Požari su sitnice u odnosu na ovakve pojave i izjave u vladi Srbije. Nama ni Bog ne može više pomoći. Digao je ruke i rekao nešto kao "J.... se".

"Ajde budi pošten pa reci jesam li ja bio uzdanica bivšeg režima ili nisam! Jesam, nego šta sam! Jesam li se kleo u bivšeg predsednika, premijera i ostale visoke funkcionere? Ja šta sam! Više sam voleo predsednika nego rođenu decu, to su svi znali. Jesam li od prvog dana finansirao Partiju, jesam! Jesam li se i sam kandidovao i na pravdi Boga u izbornoj kampanji ispljuvao prvog komšiju opozicionara i pride mu sredio otkaz u fabrici? Zna se da jesam! "

"Ko je u našem mestu na onim izborima pokrao najviše glasova opozicije? Ja! Ko je policiji dostavao spiskove demonstranata za hapšenje? Opet ja! Ko je sredio da se zabrane one opozicione novine? Ja, zna se! Kaži, života ti, ko je pozvao narod da brani naše svete zemlje, ako nisam ja! Ajde reci slobodno! A ko je prvi u našem kraju otkupio fabriku za šaku dinara? Seti se, pa kaži.

Stavi prst na čelo pa razmisli ko je mogao da sredi da sve one pare koje smo drugovi i ja zaradili na švercu budu oprane. Ko, ako ne ja? Ko je ćutao dok su ljude prebijali, otimali i ubijali. Niko bolje od mene!

Pa što se onda prijatelju čudiš što sam danas ja ministar, a ne neko drugi"


(od ...xxxx)
 
Registra.:
Ajde, ajde, nemoj da ti je duša u grlu. Seti se kako je bilo, sad je ipak malo bolje. Nego ima nešto što mi nije jasno, ali stvarno: kakve to sad avione naši šalju u Grčku, a kad je kod nas gorelo dolazili Rusi da gase požar? Ništa mi nije jasno.
Registra, to su avioni za logistiku. Na njemačkim vijestima nabrojaše sijaset zemalja što poslaše pomoć za Grčku. Srbiju ne pomenuše. :roll:
 

Back
Top