A J N S T A J N

1) О "генију" говоре његова дела и живот.
2) Сазнај.
3) Благо глупима... (Благо оном ко рано полуди, вас му живот у весељу прође!)

Анштајна и његове болесне мисли, треба забранити. Јер су фаталне за децу и омладину.
Сем као пример лажи и превара, лењости и покварености.
Само се ви НЕУГЛЕДАЈТЕ на Анштајна и биће све у реду.

Поздрав!
 
A oprosti ti si nekakav doktor fizike, onda mi molim te reci kakave su to "gluposti" koje nam je Ajnstajn dao.I stavise imash li neke dokaze? Ili je to onako srednjoskolsko misljenje Ajnstajn je imao jedan iz fizike i matematike pa nije vredan gledanja.Vidi ako se ne bavish fizikom kao naukom ne mozesh da je osudujesh. To je isto kao da ja kazem Aristotel je bio glup, samo zato shto se njegov stil razmisljanja razlikuje od moga, pri cemu ja ne znam nishta o njegovom razmisljanju i radu.

Lepo je Marija Kiri rekla : Trebali bi vise paznje posvetiti nauci koju su geniji razvili, a manje o njihovom zivotu>
 
Svrljig,
ti kao da licno imas nesto protiv tog coveka. To sto si napisao u poslednja dva posta, kada bi izjavio negde javno osim na forumu, bila bi senzacija.
Predpostavljam da si to pokupio negde na nekom drugom forumu ili od neke osobe koja je vodjena tvojim stilmo razmisljanja.

Anstajn i njegove bolesne misli? Zadnjih 10 godina sam citao svaku knjigu koju sam nasao koja se tice Anstajna i njegovog zivota. Ima ih prilicno mnogo. Pored toga ono sto je jako bitno jeste zivot i misljenje njegovih savremenika o nauci a i o samom radu Alberta Anstajna.
Da li si primetio nacin na koji mu se dive ostali naucnici njegovog vremena?
Pored toga da li je od koga imao ukrasti i ideju za koju je dobio nobelovu nagradu?
 
Ma pusti ga lupa. Kako me nervira to tipicno seljacko misljenje : Ajnstajn je bio los dak, imao je lose ocene bio je budala. A cinjenica je da je sam Albert imao veoma dobre ocene iz prirodnih nauka. Ali ne, to kada se cuje od nekog kvazi intelektualca pa pokupi to od njega pa blati tako jednu divnu i pametnu ososbu kao sto je Ajnstajn, zaista nemam sta reci osim da je budala.
 
Пре "тог" једини велики ум је био Њутн као јеврејин.

vidim, poznajes svet nauke i umnih ljudi....

Да се направи легенда, узет је тај болесник, јер је само преформулисао формулу
(дал) Лапласа и тако направио теорију релативитета.

Комичар у аустрији није чак пред комисијом успео да ПРЕДСТАВИ извођење наводно
ЊЕГОВЕ теорије. И то је су ЧИЊЕНИЦЕ.

Шта још рећи о том манијаку и лопову, да није више имао НИ ЈЕДНУ теорију, изум, итд...

c,c,c,c koliko neznanja.....

Ко и данас, узо Гејтс па програмирао у гаражи са ортацима, па програмирао, па...
па откупе "гаражери" од Вестерн Дигитала њихов топ пројект ВинНТ, па откупе права
на Дос,...

vidim, i oko ovoga nemas pojma....

1) О "генију" говоре његова дела и живот.

upravo tako.
Анштајна и његове болесне мисли, треба забранити. Јер су фаталне за децу и омладину.

kao prvo, treba zabraniti ovakav nacin misljenja.

Сем као пример лажи и превара, лењости и покварености.

prevare, a?
jel znas sta je GPS i kako radi?
 
sve same gluposti,nijednu teoriju,ni pronalazak nije sam izmislio nego sa timom kojji su pomagali,pa da je bio voda tog tima pa mu pripisuju sve pronalaske to je druga stvar,i danas ako negde radis i nisi sef nista od slave jer ce to neko da pokupi pre tebe.
 
Швабов: "vidim, poznajes svet nauke i umnih ljudi...."
Да некомпликујем сам то рекао...

Остало:

Драге, живите у облацима...
Је*о вас анштајн - "лопов" и психопата.
Лопов под наводницима да невређам "поштене" лопове.

Поздрав!
 
Швабов: "vidim, poznajes svet nauke i umnih ljudi...."
Да некомпликујем сам то рекао...

Остало:

Драге, живите у облацима...
Је*о вас анштајн - "лопов" и психопата.
Лопов под наводницима да невређам "поштене" лопове.


Поздрав!

Ljudima je mnogo lakse da prihvate rec koja govori protiv necijeg dobrog i velikog dela neko da prihvate i samo delo kao dobro. Ako si svojim izjavama pokusao da prezentujes reci kao, ljubomora - zavist, neznanje ili neinformisanost i ne pristojnost, ja ti licno skidam kapu jer si ih prilicno jasno prikazao. No, cisto da ne dodje do zabune, negde na forumu otvori temu posvecenu recima i recenicama pa ih tamo prezentuj ih nacinom koji si prezentovao ovde.


Drage, zivite u oblacima???
Mislis kao drage budale?
I jesmo jel trpimo ljude poput tebe na forumu.
Sledecu puruku necu ni da citiram jer je ispod nivoa cak i onih najprimitivnijih forumasa.
Pozvao si se na um Njutna. Da li si nekada cuo da se Njutn poistovecuje sa Dekartom koji je imao osobine koje ti pripisujes anstajnu?
Da li znas da je Njutn imao prilicno krvave ruke svojevremeno?
 
Швабов: "vidim, poznajes svet nauke i umnih ljudi...."
Да некомпликујем сам то рекао...

Остало:

Драге, живите у облацима...
Је*о вас анштајн - "лопов" и психопата.
Лопов под наводницима да невређам "поштене" лопове.

Поздрав!

Ha, ha, ha. A ja sam mislio da si ozbiljan čovek samo malo nakrenut na pogrešnu stranu.
:D
 
1) О "генију" говоре његова дела и живот.
2) Сазнај.
3) Благо глупима... (Благо оном ко рано полуди, вас му живот у весељу прође!)

Анштајна и његове болесне мисли, треба забранити. Јер су фаталне за децу и омладину.
Сем као пример лажи и превара, лењости и покварености.
Само се ви НЕУГЛЕДАЈТЕ на Анштајна и биће све у реду.

Поздрав!
Ma ne pricaj gluposti molim te.... sagni glavu i citaj malo vise.:D
 
Ma pusti ga lupa. Kako me nervira to tipicno seljacko misljenje : Ajnstajn je bio los dak, imao je lose ocene bio je budala. A cinjenica je da je sam Albert imao veoma dobre ocene iz prirodnih nauka. Ali ne, to kada se cuje od nekog kvazi intelektualca pa pokupi to od njega pa blati tako jednu divnu i pametnu ososbu kao sto je Ajnstajn, zaista nemam sta reci osim da je budala.

Mala napomena:

Ajnstajn je dobio nobelovu nagradu za otkrice fotoelektricnog efekta, ne za teoriju relativnosti(mada je zasluzio). Cisto da ne bude zabune...
 
Швабов: "vidim, poznajes svet nauke i umnih ljudi...."
Да некомпликујем сам то рекао...

Остало:

Драге, живите у облацима...
Је*о вас анштајн - "лопов" и психопата.
Лопов под наводницима да невређам "поштене" лопове.

Поздрав!

Kulja inteligencija iz ovog posta. Kladim se da tvoj mali um nije kadar da shvati ni trunku onoga sto je ovaj veliki covek uspeo da uradi. Osloboditi se ideje apsolutnog prostora i vremena koje je tako blisko coveku i uvesti relativno prostor-vreme, potpuno apstraktno i neshvatljivo (bolje reci, nemoguce vizuelno predociti). I biti pri tom u pravu? To ne moze svako. Zato je Ajnstajn genije za razliku od tebe, drugar.

Dalje, teorija relativnosti je do sad potvrdjena mnogo puta. Binarni pulsari, crne rupe, gravitaciona sociva... Pojave u mikrosvetu pri brzinama bliskim brzini svetlosti... Tako da od one price, "to ne moze eksperimentalno da se utvrdi" nema nista....
 

Back
Top