A J N S T A J N

C*E*C*A:
Koliko je za nas znacajan Ajnstajn???
Ајнштајн је једна од кључних фигура за илуминате (владајућу класу на Земљи) и њихове послушнике еволуционисте зато што им је његов концепт релативности итекако био потребан за стварање поретка какав данас постоји у свету у коме царују зло и неморал. Зато су га и форсирали, иако је био теоретичар, док је један Тесла са огромним бројем генијалних идеја потврђених кроз експерименте и проналаске који би били од велике користи свим људима, био гурнут у страну.
 
Astral-Blade:
Ајнштајн је једна од кључних фигура за илуминате (владајућу класу на Земљи) и њихове послушнике еволуционисте зато што им је његов концепт релативности итекако био потребан за стварање поретка какав данас постоји у свету у коме царују зло и неморал. Зато су га и форсирали, иако је био теоретичар, док је један Тесла са огромним бројем генијалних идеја потврђених кроз експерименте и проналаске који би били од велике користи свим људима, био гурнут у страну.
Ne razumem zasto mislite a Anstajnove ideje u vecini slucajeva nisu eksperimentalno potvdjene ???
 
Ајнштајн је једна од кључних фигура за илуминате (владајућу класу на Земљи) и њихове послушнике еволуционисте зато што им је његов концепт релативности итекако био потребан за стварање поретка какав данас постоји у свету у коме царују зло и неморал. Зато су га и форсирали, иако је био теоретичар, док је један Тесла са огромним бројем генијалних идеја потврђених кроз експерименте и проналаске који би били од велике користи свим људима, био гурнут у страну.

Bio tehnicki pronalazac ( inovator )/ Tesla nema ni jedan zakon a ipak je jedini od svih takvih naucnika - inovatora koji imaju svoje ime u SI sistemu.
 
Značajnu ulogu u ispitivanju strukture jezgra imao je ciklotron. No, pri većim energijama čestica nije ispracno radio i kada su uveli Ajnštajnovu fiziku (kako neko reče) konstruisan je sinhrociklotron koji je dobro radio.
 
Ajnstan nije imao pojma sa matematikom... Veci znacaj za nas ima MILEVA MARIĆ AJNŠTAJN (1875-1948 matematičarka... Mislim da ga je ona naucila svemu...
Ajd ne lupaj gluposti.
Ponasas se kao neki srednjoskolac. On je bio izvrstan fizicar i matematicar. Radio je u zavodu za patente. Tacno je da mu je Mileva pomagala oko njegovog rada iz razloga sto on nije imao mnogo vremena da se bavi trivijalnim stvarima iz matematike. Oni su zajedno studirali i upoznali se na fakultetu. Ziveli nekoliko godina dobili sina, razveli se, on onda ozenio svoju prvu rodjaku.
Mileva Maric je opisana u nasem narodu tako jer imamo tendenciju da sebi pripisujemo i uvelicavamo stvari " Jednim zamahom dvadeset glava"...

Evo ti literatura za citanje:

"Moj pogled na svet"
"Moja teorija"
" Anastajn i relativnost"
" Veliki prasak"
" Einstein, his life and universe"

;-)
 
ajnstajn je bez svake sumnje veliki mislilac, ali je svakako i los covek. dobrar i veliki covek cini dobra dela. pronalazak ataomske bombe ili usmeravanje i koriscenje te energije je sigurno najlosija stvar koja ga svrstava u kategoriju losih ili zlih ljudi.
 
Ma Ajnshtajn je bio car.Secam se jednog njegovog citata na temu matematike:

"Ne brinite ako imate problema sa matematikom, ja imam vece!"

Ma kralj totalni.Samo citao sam neke stvari da se nije bash najbolje odnosio prema Milevi tako da ....svaka medalja ima dve strane!
 
Ајнштајн...

Пре "тог" једини велики ум је био Њутн као јеврејин.
Да се направи легенда, узет је тај болесник, јер је само преформулисао формулу
(дал) Лапласа и тако направио теорију релативитета.

Милева Марић је била у СВЕТУ позната математичарка, која је радила и као близак
сарадник пара Кири. Она је без сумње ауторитет.

Комичар у аустрији није чак пред комисијом успео да ПРЕДСТАВИ извођење наводно
ЊЕГОВЕ теорије. И то је су ЧИЊЕНИЦЕ.

Шта још рећи о том манијаку и лопову, да није више имао НИ ЈЕДНУ теорију, изум, итд...
Све остало му је напаковано у "фирми", док се он бекељио и снебивао.

Само што је оженио своју сестру, па ваљда вам то говори какав је то психопата,
какав бре његов научни ум? О чему причате?

Ко и данас, узо Гејтс па програмирао у гаражи са ортацима, па програмирао, па...
па откупе "гаражери" од Вестерн Дигитала њихов топ пројект ВинНТ, па откупе права
на Дос,...
Глупости.

Поздрав!
 

Back
Top