72. ili 63.

Specbr/72.idb
 

Prilozi

  • 72nd_reconnaissance_comando_btn.jpg
    72nd_reconnaissance_comando_btn.jpg
    45,6 KB · Pregleda: 32
  • serbian_special_forces.jpg
    serbian_special_forces.jpg
    71,5 KB · Pregleda: 27
  • serbian_aug_1.jpg
    serbian_aug_1.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 23
  • DSC00136.jpg
    DSC00136.jpg
    31,4 KB · Pregleda: 32
Jesu li ove majice uvedene u standardnu upotrebu ili privatni proizvod?

standardnu za kobre ( svako je dobio crnu i smb ).... za specijalnu brigadu privatni proizvod ....mada 30% pripadnika ih nosi ( 2 varijante smb sa padobrancem u slobodnom padu i grbom specijalne brigade na ledjima ) . Nazalost vise se ne mogu nabaviti jer kolega koji ih je pravio u privatnoj reziji je otisao u prekomandu i ovom prilikom mu zelim sve najbolje i da bude cool kao i do sada . Pozz od BELOG :ok:

P.S Inace na majicama od KOBRI videcete novi grb koji je usvojen ...jos uvek nema amblema za rukav ... ali bice ....polako
 
@Zicoprin - odlicne su majice .... nije mi jos bio M. ...ali culi smo se ...treba danas ili ove nedelje da dodje ,pa cu ti poslati ono ;) . Nabavio sam nesto stranih amblema .
@W.A.S.P. - pa kad si bio u GARDI nisi skidao crvenu beretku ni kad spavas tako da o manekenisanju bolje da ne pricamo :)))
@NenadA85 - ajde brate postavi i ti nesto na ovu temu ... ali ova tema bi odavno bila mrtva da nije pojedinaca koji je odrzavaju u zivotu ;)

Pozz
 
Bio sam sad 14 oktobra na dan 63,padobranske,Onolika kasarna a prazna nema vojske.Redovne odavno a i ove profesionalne slabo.Dosta ljudi otislo u Pancevo.A veterana nikad manje nije doslo.ajde da kazem bio je radni dan pa ljudi su radili i nisu mogli da dodju.
Ali se u sustini nista nije promenilo i dalje se oseca jacina jedinice pa bila ona brigada ili bataljon meni je draga
 

Back
Top