- Poruka
- 31.029
nije, nego je video skorasnja zaj...cija, a ti si naseo ko da si juce rodjen...covek precizno predvideo totalni debilizam 21. veka, a voditelj mu ne veruje

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
nije, nego je video skorasnja zaj...cija, a ti si naseo ko da si juce rodjen...covek precizno predvideo totalni debilizam 21. veka, a voditelj mu ne veruje
Одавно су таласи и микроталаси присутни свуда око нас. Ко користи микроталасну пећницу рецимо, ваљда је сам пристао на то?@Black_star možda i jeste skorašnja zeza ali debilizam je pravi,
da ne kažem da mikrotalasuju populaciju bez pristanka iste
da ne kažem da mikrotalasuju populaciju bez pristanka iste
Nego sta je nego je pristao. Vecina populacije je sklona tome da rado pristaje na sve sto je destruktivno. Pa sav ovaj trulez i dekadencija kroz celu poznatu istoriju, koja ne lici ni na sta, ne bi bili moguci bez dobrovoljnog pristajanja vecine covecanstva na sve i svastaКо користи микроталасну пећницу рецимо, ваљда је сам пристао на то?
pa sad pristao.. pristao je da koristi mobilne i wifi i da ne vuče kablove po stanu jer je wifi lakše.. a "pristao" je jer mu nisu rekli sve, a to sve je da mikrotalasi mogu da ozbiljno pomute biološki organizam. i ako to radi recimo 10 godina onda se dobiju teške bolesti i niko ne zna odakle?!Nego sta je nego je pristao.
to jeste, a taj sav trulež je jer čovek (pogotovo beli) rešio da izigrava boga i napravio svoj piramidalni sistem a ne poštuje anarhiju koja vlada savršeno u prirodiPa sav ovaj trulez i dekadencija kroz celu poznatu istoriju, koja ne lici ni na sta
Pa nije ni sa kablovima idealno, zrace kompjuteri, to jest vecina, isto ako ne i vise od mobilnih i tableta.pa sad pristao.. pristao je da koristi mobilne i wifi i da ne vuče kablove po stanu jer je wifi lakše.. a "pristao" je jer mu nisu rekli sve, a to sve je da mikrotalasi mogu da ozbiljno pomute biološki organizam. i ako to radi recimo 10 godina onda se dobiju teške bolesti i niko ne zna odakle?!
još to je tako podešeno da ako se živi na 10tom spratu onaj sa 3ćeg vajfajem dobacijue do 10tog.. značim mikrotalasna rerna tima u zgradamaPa nije ni sa kablovima idealno, zrace kompjuteri, to jest vecina, isto ako ne i vise od mobilnih i tableta.
Nije valjda problem na 10. spratu taj sa treceg. Nezgodno je ako neko ima bezicni telefon u blizini. Pa i pomenuti kompjuter i televizor a nikad ih ne vadi iz uticnice, jezivo. Pa i sve ostalo. Plus sve sto je na bilo kom spratu je vise u dometu baznih stanica.još to je tako podešeno da ako se živi na 10tom spratu onaj sa 3ćeg vajfajem dobacijue do 10tog.. značim mikrotalasna rerna tima u zgradama
ima pozamašan broj ludih.. danasSamo lud covek moze danas da kupuje stan i zivi u zgradi.![]()
ali to je na vodi!U mom sistemu vrednosti stan u Beogradu na vodi ima upotrebnu vrednost 1000 evra
Mislim da je bas ovakva pozicija nezgodna, kada zgrada strci u odnosu na okolinuali to je na vodi!![]()
Haha, zavese za zaštitu od elektromagnetizma.........ovce su za šišanjeGde se mogu naci ove zavese?
https://emfclothing.com/curtains-blinds/super-shield-electromagnetic-shielding-curtains
Odlicna analiza sadrzaja moderne i fajzera u zamrznutom stanju i mjesec poslije odmrzavanja. Duboko zamrzavanje na minus 70C, je veoma neuobicajeno. Izgledao da je potrebno da bi se sadrzav drzao neaktivan. Za posmatranje su Koristeni elktronski mikroskop i spektometri, a snimci su predoceni i obrazlozeni od kanadskog dr. nauka, kojega nije bilo strah da publikuje ove interesantne i kompromitujuce nalaze. Uocava se neprisustvo organskih materija, pa samim tim niti rnk proteina, dok se ugljik i kiseonik (u najvecem djelu sadrzaja) aluminijm, silkon i neki drugi rijetki metali transformiraju u cudne strukture, mjesec dana kasnije, Potvrdjeno je prisustvo grafena. Vjerovatno da je neka napredna tehnologija u pitanju, koja reaguje na spoljne uticaje elektromagnetnih zracena mobilnih mreza. Moze se predpostaviti da ovakav sadrzaj sigurno nema povoljan uticaj po zdravlje korisnika, niti zastite od tkz. virusa.ah te nove tehnologije uvek su interesantne!
Deluju, okacio sam na prozor tkaninu slicnu ovoj u @DarkMoon -ovom linku i smanjuje znacajno. Samo problem je sto na tom mestu prolazi i kroz zidove, postavljaju sve vise baznih stanica svuda...Haha, zavese za zaštitu od elektromagnetizma.........ovce su za šišanje![]()
Znaci fajzer ne deluje u dalekom SibiruOdlicna analiza sadrzaja moderne i fajzera u zamrznutom stanju i mjesec poslije odmrzavanja. Duboko zamrzavanje na minus 70C, je veoma neuobicajeno. Izgledao da je potrebno da bi se sadrzav drzao neaktivan. Za posmatranje su Koristeni elktronski mikroskop i spektometri, a snimci su predoceni i obrazlozeni od kanadskog dr. nauka, kojega nije bilo strah da publikuje ove interesantne i kompromitujuce nalaze. Uocava se neprisustvo organskih materija, pa samim tim niti rnk proteina, dok se ugljik i kiseonik (u najvecem djelu sadrzaja) aluminijm, silkon i neki drugi rijetki metali transformiraju u cudne strukture, mjesec dana kasnije, Potvrdjeno je prisustvo grafena. Vjerovatno da je neka napredna tehnologija u pitanju, koja reaguje na spoljne uticaje elektromagnetnih zracena mobilnih mreza. Moze se predpostaviti da ovakav sadrzaj sigurno nema povoljan uticaj po zdravlje korisnika, niti zastite od tkz. virusa.
U najkracem, teorije zavjera se polako obistinjuju . . .
Predpostavljam, djeluje u smanjenom obimu, a ti ako ne vjerujes - provjeri.Znaci fajzer ne deluje u dalekom Sibiru![]()
Neka hvala ja nisam sprican.Predpostavljam, djeluje u smanjenom obimu, a ti ako ne vjerujes - provjeri.
nema wifija.. a signal mobilne telefonije je na minimumu.. čudno ti signali su mnogo jaki@openbox sta tebi pokazuje detektor unutar kaveza?
a glupe ovce za kancerHaha, zavese za zaštitu od elektromagnetizma.........ovce su za šišanje