5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

porez.. imam ja kuću koja ima svoju vodu, nešto struje.. ali dođu ovi svake godine nešto da naplate.. a neće da prime jabuke
Porez nije velik, struja ako malo trosis isto I naravno da ce da ti na plate. Zasto da prime tvoje true jabuke? Prodaj na pijaci pa ces imati da plats.
ali je indirektno obavezna (što je isto).. u italiji poslodavac dobija krivičnu prijavu ako daa platu nevaksanom
MI nismo u Italiji...
ali će ti predajnik staviti na 500m od kuće sa svim tim i još više!?
A ti ces nekome sve svinjac ( ne ti licno) pa ce taj da se gusi ili poljski wc....
ja pijem ne hlorisanu vodu (tj sa planine) i potpuno je drugi svet!
Dobro I?
i tu nisu pitali ništa samo seru po raji
A sta bi da te pitaju, ja.bi im dao jer ne verujem. U gluposti koje ti verujes...
itekako bi bio moguć - ali eugenika i industrija raka ne bi bila moguća!
Lupetas, pojavi se plamenjca I ode ti sve recimo...
 
u prirodi postoje sistemi regulacije uglavnom pozitivne povratne sprege - voleo i priznavao ti to ili ne.
to što nekom propadne deo godišnje zarade.. to nek dotični raskrsti sa poimanjem novca.
99% ljudi je za NSP.....
tako je napravljen mehanizam da privuče ljude njihovom "slobodnom" voljom.. ali sva sreća onih 1% imaju slobodnu volju bez navodnika
Samo da se pohvalim, moj novi 5G telefon je fantastičan.
pa softverski i kako su izveli sam projekat je stvarno fantazija ali da li smo na pravom putu? (što se mene tiče veoma nismo)
MI nismo u Italiji...
doće taj sistem pre ili kasnije do srbije
što se tiče pijenja čiste vode - mnogo mi bolje rade čula ukusa i mirisa, bolje se sećam snova bolje spavam, bolje mi radi moral, intuicija, inteligencija, motivacija, sveopšte poimanje stvarnosti i prevara....
A ti ces nekome sve svinjac ( ne ti licno) pa ce taj da se gusi ili poljski wc....
ne jedem meso, tako da nemam potrebu ni da držim životinje u paklu.
Porez nije velik
nije a li ako sačekaš životni vek onda je to reda kuće
asto da prime tvoje true jabuke? Prodaj na pijaci pa ces imati da plats.
neću da mrdnem sa svog placa... ako bi otišao to mesta gde se razmenjuje novac - to bi značilo da ga prihvatam - a ja to neću
 
u prirodi postoje sistemi regulacije uglavnom pozitivne povratne sprege - voleo i priznavao ti to ili ne.
to što nekom propadne deo godišnje zarade.. to nek dotični raskrsti sa poimanjem novca.
I to nema veze sa 5g, veganstvom i ostyalim glupostima
što se tiče pijenja čiste vode - mnogo mi bolje rade čula ukusa i mirisa, bolje se sećam snova bolje spavam, bolje mi radi moral, intuicija, inteligencija, motivacija, sveopšte poimanje stvarnosti i prevara....
Al zato te mrdaju teorije zavere samo tako a i postao si nesto lenj cim neces da radis....
ne jedem meso, tako da nemam potrebu ni da držim životinje u paklu.
Jel si procitao ono u zagradi, tesko da ti je poimanje stvarnosti, paznja i ostralo na visini...
nije a li ako sačekaš životni vek onda je to reda kuće
Pa pazi SBBKBB to ono kao da ne pusis imao bi para za ferari
neću da mrdnem sa svog placa... ako bi otišao to mesta gde se razmenjuje novac - to bi značilo da ga prihvatam - a ja to neću
Aha a net krades, garderobu skupljas na djubretu, struju placas u naturi ili ti mozda roditelji placaju sve to?
 
Poreska politika ne podrzava slobodu coveka, nego stalni kuluk da bi se dao porez...zato nije moguce biti divljaner, planinac....jer ako si na svom imanju, onda ce ti doci porez a ti ne mozes ponuditi nesto drustveno vredno da bi isplatio...
Kuca vise nije dostupna ljudima jer ne kosta toliko materijal, koliko kosta porez i koliko kosta pdv i koliko kosta legalan materijal...

Uzmi da napravis kucu i napravis je....
Poreklo imovine,ce racunati kucu po cenama na trzistu, znaci ako je velika, onda je vrednost 100 000e....ne pita niko da li si ti pekao ciglu , dovlacio kamen ili seko drva....i pravio daske...
 
Kad kaže da je moguće hakovati čoveka ne šali se.
тврдим да телеком компаније већ једно 4-5 година читају и пишу по мозгу оних који су у домету моблиних.
зато живео фарадејев кавез и "tin foil hat"! ))
Total-Recall-1024x554-857642393.jpg

ovaj Harari ladno kaže u videu kako će za 100 godina ljudi gledati unazad na krizu sa koronom i prepoznati da je tad uspostavljen novi režim nadzora..nadzor pod kožom..
тоталес лудило које хоће да пројектују!
гледао сам и дужа излагања од тог јеврејчића.. лика треба уставом укинути.
 
да се врнемо на тему, ово дрво сам постовао пре једно 6 месеци, на жалост није преживело,
нешто га је стрефило прошле године а није ни суша ни гром ни тровање.. само може микроталаси да буду
IMG_5995.JPG
 
filmski lik, u tumacenju arnolda svarcenegera? :D
pa ti si prso s mozgic. :lol: :hahaha:
Obozavam taj film

evo ga i 5g aktivna antena ATC Bezanijska kosa u bloku 70 ruzna braon zgrada na uglu kod autobuske stanice .
Telekomovo mesto za isprobavanje novih zajebancija. NSN oprema Nokia Siemens
Vama ni trodupli Faradejev ne moze da pomogne.
 
да се врнемо на тему, ово дрво сам постовао пре једно 6 месеци, на жалост није преживело,
нешто га је стрефило прошле године а није ни суша ни гром ни тровање.. само може микроталаси да буду
Pogledajte prilog 1154228
Ti kada lupis, onda bas lupis... Ja evo gledam sliku i koliko mi se cini idioti su ga posadili nisu imali 2gr mozga da ostave dovoljno zemlje da voda moze da prodje i dodje do korenja. Koliko vidim nisu o stavili nista...
 
Ja evo gledam sliku i koliko mi se cini idioti su ga posadili nisu imali 2gr mozga da ostave dovoljno zemlje da voda moze da prodje i dodje do korenja.
исто важи и за друга два дрвета па се нису осушили - ово је добар пример, јер су сва три дрвета имала практично исте услове (воду, сунце, земљу) сем концентрације микроталаса!
 

Back
Top