5G tehnologija, zacarenje Antihrista i NSP

Ma da a toliki virusi u proslosti mislis da su bili prirodni?
virus jeste prirodan i deo je imunog sistema a ovi ga preacili u nase neprijatelje pa zatiranjem virusa zatiru imuni sistem pa time i zivot
dakle virusi sluze za odstranjivanje otrova iz naseg tela i ne zive van naseg tela.. zato nisu nigde ni nasli viruse sem u zivom coveku
 
Meni nije jasno gde u zivotinjskom svetu ima primer da zenka okoti 10 mladih i da od toga manjina doceka zrelost
I ne samo da kućni ljubimci pate, već i djeca odrastaju s razvojnim poremećajima pod utjecajem visoke frekvencije valova. Da, negativan utjecaj valova.
EMF i 5G valovi ometaju izmjenu iona u živom organizmu. Poremećena izmjena iona znači da tjelesne stanice ne mogu razmjenjivati hranjive tvari i izlučivati produkte razgradnje unutar stanice.

Ovu tehnologiju mikrovalova proučavali su znanstvenici, jer uz njihovu pomoć možete pržiti ljude na daljinu kao u mikrovalnoj pećnici.

https://shungite-c60.com/shungite-emf-protection-proof-and-stady/
 
virus jeste prirodan i deo je imunog sistema a ovi ga preacili u nase neprijatelje pa zatiranjem virusa zatiru imuni sistem pa time i zivot
dakle virusi sluze za odstranjivanje otrova iz naseg tela i ne zive van naseg tela.. zato nisu nigde ni nasli viruse sem u zivom coveku
Ova je infomacija vrlo neočekivana i ima se o čemu razmišljati!
 
virus jeste prirodan i deo je imunog sistema a ovi ga preacili u nase neprijatelje pa zatiranjem virusa zatiru imuni sistem pa time i zivot
dakle virusi sluze za odstranjivanje otrova iz naseg tela i ne zive van naseg tela.. zato nisu nigde ni nasli viruse sem u zivom coveku
Istina, recimo virus ebole i virus velikih boginja su najveći čovekovi prijatelji.
 
Iako ćemo od sledeće godine moći da koristimo blagodeti 5G mreže, već postoji određeni broj baznih stanica koje je podržavaju. Veliki izazov za mobilne operatere je to što 5G tehnologija zahteva potpunu pokrivenost, zbog čega postojećih 4.000 baznih stanica za 4G nije ni blizu dovoljnog broja.

Koliki ce biti novi broj, 20000?
 

Prilozi

  • IMG_20231025_102609.jpg
    IMG_20231025_102609.jpg
    164,3 KB · Pregleda: 3
To sto pamti je posledica torzionih polja. Dosta sam proucavao, za sada samo od ruskih naucnika. Jedan koji se istice je Akimov Anatolij inace akademik.
Sta se tu dogadja? Torziono polje je zapravo posledica magnetnog polja i utice na promene spinova elektrona u materiji.
Nije mu potrebna energija za pomenu spinova i prenosi se mislim milion puta brze od svetlosti. I intenzitet uopste ne opada sa razdaljinom. Postoji "severna" i "juzna" TP.

Odnosno, spinovi elektrona zapravo su nosioci informacija.
Ja sam to licno osetio i osecam recimo kada sam u blizini antikviteta ili starih predmeta - jednostavno osecam neku harmoniju. Za razliku od novih proizvoda gde ne osecam nista!

Pa sam se poceo pitati kako to? Jer definitivno osecam nesto.. Prvo sam mislio da postoji neka "magija" a posle par godina sam skontao da jedino sto moze da bude je uticaj torzionog polja na materiju odnosno materija moze da cuva posledice razmisljanja, odnosno proslost!

Ovo objasnjava i telepatiju koja mi se desava. Da se telepatija ostvaruje radio talasima generisanim u mozgu nikada ne bi bila moguca na daljinama vecim recimo od 50m. A ja ponekad osecam ljude na 1000-2000 pa i 6000km bez problema, kada hoce da me zovnu!

Ps Piramide su generatori torzinih polja - unutra i ispod je "juzno polje" a iznad "severno". Juzna TP su dobra za ziva bica a Severna su negativna.
Cevi su takodje generatori TP (guglaj "cloud buster")
Lakše ti je da veruješ u basne o “torzionim poljima” nego da prihvatiš da postoje elektromagnetsko, gravitaciono i još polja sile jake i slabe interakcije?
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top