4 zida

Antihejter

Iskusan
Poruka
5.984
Pozdrav.
Ne volim nikako da počinjem nove teme ali mi je loše i to mnogo mi je loše.

Živeo sam jedan normalan, što bi se reklo život, da skratim na poentu: naišao mi period "u 4 zida".

Ako ne računam prodavnicu i takve stvari.
Ukratko, saznao sam da je moj prijatelj, drugar, sa još dvojicom obio moj stan. Totalno sam potonuo, shvatio da prijatelje ustvari nemam.
A navikao sam da sam kući takoreći da jedem i spavam, da se istuširam i slično, hoću reći da nikad zapravo nisam shvatao koliko znači biti napolju sa drugovima, te roštilj vikendom, te pivo pored reke, tako neke sitnice a moj život je bio u fulu takvim "sitnicama".

Žene zapravo neka mi odgovore: Kako izdržavate takozvani "život u 4 zida", ja tako živim (tek) neko vreme i dođe mi da se ubijem. Ali ozbiljno.
Muškarci, iskustva? Odgovorite ljudi, inače ću da se roknem stvarno, mrtav ozbiljan sam (slučajna igra reči)
 
Cekaj jel sad to bitno u 4 zida ili sto ih jos nisi odrobijo,u 4 zida
A?
Nisam te razumeo, misliš da svu trojicu prosto poubijam? Nasmeja me.
***** obijanje stana, u smislu da su me oštetili materijalno mada nisu ni to, samo nešto malo keša je bilo pored compa, ništa takoreći.
Akcenat je na tome što ja nemam nikoga (od kad sam saznao ko je i šta je bilo) shvati da sam sad shvatio pravo značenje izreke "u 4 zida" (taj izraz ceo život slušam u vezi žena pa pitam kako je drugima, i muškarcima i ženama)
 
A?
Nisam te razumeo, misliš da svu trojicu prosto poubijam? Nasmeja me.
***** obijanje stana, u smislu da su me oštetili materijalno mada nisu ni to, samo nešto malo keša je bilo pored compa, ništa takoreći.
Akcenat je na tome što ja nemam nikoga (od kad sam saznao ko je i šta je bilo) shvati da sam sad shvatio pravo značenje izreke "u 4 zida" (taj izraz ceo život slušam u vezi žena pa pitam kako je drugima, i muškarcima i ženama)
Mislim da imas veci problem od zena i takvih "prijatelja",prvo sebi das oduska posaljes njih u 4 zida pa posle rasterecen krenes dalje
 
knjiga , tv , kompjuter - nemas mnogo izbora
Ne mogu. Sve se promenilo. Nekad sam baš uživao u samoći i dobroj knjizi ili filmu, sad pijem "Ksalol" 3 puta dnevno (ne na svoju ruku, bio kod doktora)
Nisam imao pojma šta znači ne izlaziti. Kako bre žene??? Nisam valjda toliko slab da sam slabiji od bukvalno prosečne žene..
 
Mislim da imas veci problem od zena i takvih "prijatelja",prvo sebi das oduska posaljes njih u 4 zida pa posle rasterecen krenes dalje
A, to.
Jedan od njih je (tako sam čuo) dobio 4 godine i trenutno robija. Čik pogodi za koje delo- provalna krađa.
Ovu dvojicu što su mu čuvali stražu neću ni da komentarišem, neka ih.

Nego bre šta ću sam u 4 zida?!
Da se opet ženim ne mogu ni to. Nije brak za mene, ja sam imao 2.
Dođem pod gasom i hoću da se opustim u rođenom stanu a ne da se kao malo dete bojim da se vratim kući jer odmah ide scenario kako ona ne govori sa mnom 2 dana.
Nisam ja vlasništvo ako sam muž i odakle im hrabrost da se uopšte tako ponašaju nije mi jasno, ali da ne odem sad na drugu stranu.

(Dolazilo mi je bilo da je udarim, mene nenormalno nervira to pasivno-agresivno ponašanje, ali nisam mogao. Nežno je to i malo, pa kako udariti?)
 
Ma dobro polako idi malo u neki drugi grad ako imas nekog,na selo par dana,ja otiso par sati do segedina pa mi znacilo da se proluftiram i vidim da vec zive normalno bez maski kao da nije bila korona,sedi na bajs istripuj se na neki sport,pusti zene to ti ne treba sad
 
Ma dobro polako idi malo u neki drugi grad ako imas nekog,na selo par dana,ja otiso par sati do segedina pa mi znacilo da se proluftiram i vidim da vec zive normalno bez maski kao da nije bila korona,sedi na bajs istripuj se na neki sport,pusti zene to ti ne treba sad
Aj da te poslušam dok imam benzina :lol:
Jeste kratkoročno ali imaš pravo, možda mi sine nešto za kasnije mada optimista nikad nisam bio.
Hvala 👍
 
Da ne zalazim u izbor zena...samo cu ti skrenuti paznju da sledecu biras tako da te postuje...tebe, tvoje vreme, ulozene emocije, sve...ne recima..delima...zajebi hemiju i ostala cuda...to prodje ionako za mesec do tri dana...sem ukoliko ne volis da se tripujes i ne vidis dalje od nosa...biras partnera a ne lutku za j.ebanje...to kupis...

A kako...:think:Imas posao? Jel ti posao ukljucuje ljude?
Nema tu precice...moras da se aktiviras...da upoznajes ljude...eto...da odes negde...nadjes neku zanimaciju nesto sto te interesuje...
i meni nedostaju bas ta vikend okupljanja sa malim odabranim drustvom...ok imam ih povremeno...ali ne bas u toj meri u kojoj bih zelela...
Meni ionako dvoje - troje zaista bliskih osoba u zivotu dovoljno, i ne treba mi vise...
 
Буразеру "живот" у четри зида ти је затвор који ти не препоручујем из искуства,или болница где си прикован због болести. Ти си упао у депру. Не видим шта је проблем изаћи напоље? Набави пса па у шетњу,или нађи рибу неку па под рукицу лагано. Ако већ блејиш гајби,онда нека добра књига,филм,почни да куваш ако не знаш,цртај,одакле знам.. нађеш нешто креативно.
 
Pozdrav.
Ne volim nikako da počinjem nove teme ali mi je loše i to mnogo mi je loše.

Živeo sam jedan normalan, što bi se reklo život, da skratim na poentu: naišao mi period "u 4 zida".

Ako ne računam prodavnicu i takve stvari.
Ukratko, saznao sam da je moj prijatelj, drugar, sa još dvojicom obio moj stan. Totalno sam potonuo, shvatio da prijatelje ustvari nemam.
A navikao sam da sam kući takoreći da jedem i spavam, da se istuširam i slično, hoću reći da nikad zapravo nisam shvatao koliko znači biti napolju sa drugovima, te roštilj vikendom, te pivo pored reke, tako neke sitnice a moj život je bio u fulu takvim "sitnicama".

Žene zapravo neka mi odgovore: Kako izdržavate takozvani "život u 4 zida", ja tako živim (tek) neko vreme i dođe mi da se ubijem. Ali ozbiljno.
Muškarci, iskustva? Odgovorite ljudi, inače ću da se roknem stvarno, mrtav ozbiljan sam (slučajna igra reči)
Meni nije problem da živim između 4 zida..
U stvari , ja tako najbolje funkcionišem..
Svoj mir, sloboda ,spokoj..
Ne zavisim od nikoga, niko ne zavisi od mene...
..Dovoljno ...
 
Буразеру "живот" у четри зида ти је затвор који ти не препоручујем из искуства,или болница где си прикован због болести. Ти си упао у депру. Не видим шта је проблем изаћи напоље? Набави пса па у шетњу,или нађи рибу неку па под рукицу лагано. Ако већ блејиш гајби,онда нека добра књига,филм,почни да куваш ако не знаш,цртај,одакле знам.. нађеш нешто креативно.
Ja "nešto kreativno" mogu kad mi je dobro. Ustvari tuga je često inspirativna, samo ja nisam čak ni tužan, ja sam sheban u pojam a kreativnost je za sada nemoguća misija
 
Nee.Idem.
Izlazim , nisam bukvalno stalno i samo između 4 zida.
A posao da, od kuće...
Nije to navika..Nekima to odgovara..
Nekima kojima su se smučili ljudi i uopšte gužvanje sa njima...
To je -izabereš način života koji ti odgovara ..
Ali , kod tebe je drugačije..Ti ne želiš tako da živiš ..
Potrebno ti je nešto drugo ..Možda da sačekaš da prođe malo vremena..
Da se sve namesti...
Mada ja i nisam najbolje razumela-koji je razlog što ne izlaziš?
Strah?Panika?Ili jednostavno nedostatak volje?
 
Ja "nešto kreativno" mogu kad mi je dobro. Ustvari tuga je često inspirativna, samo ja nisam čak ni tužan, ja sam sheban u pojam a kreativnost je za sada nemoguća misija
Мислим да је препорука да промениш мало средину од овог члана изнад на месту. Биће ти лакше сигурно,по могућности ако имаш неку родбину на селу. Ако пак немаш,имаш сеоски туризам кад будеш при кешу. Одмориш мало психу уз ракијицу и природу,ако наиђе млада сељанчица тим боље. :D
 
Nije to navika..Nekima to odgovara..
Nekima kojima su se smučili ljudi i uopšte gužvanje sa njima...
To je -izabereš način života koji ti odgovara ..
Ali , kod tebe je drugačije..Ti ne želiš tako da živiš ..
Potrebno ti je nešto drugo ..Možda da sačekaš da prođe malo vremena..
Da se sve namesti...
Mada ja i nisam najbolje razumela-koji je razlog što ne izlaziš?
Strah?Panika?Ili jednostavno nedostatak volje?
Ortaci (za koje sam mislio da su ortaci, drugovi, drugari, prijatelji, nazovi kako hoćeš) mi obili stan i kad sam saznao, normalno da sam prekinuo da se družim sa njima.
Napisao sam u uvodnom postu.
 
H
Мислим да је препорука да промениш мало средину од овог члана изнад на месту. Биће ти лакше сигурно,по могућности ако имаш неку родбину на селу. Ако пак немаш,имаш сеоски туризам кад будеш при кешу. Одмориш мало психу уз ракијицу и природу,ако наиђе млада сељанчица тим боље. :D
Hahaha
Jbg nemam kontakt 20 godina sa rodbinom na selu ali nije loša ideja da dvratim u neko drugo selo. Jednostavni ljudi, jednostavan način života i što meni treba: napolju.
UUglavnom..
Hvala i tebi druže @georgejune
 

Back
Top