3 филма која бисте свима препоручили

Nije, iako je većina holliwoodskih filmova delimično finansirana od strane mafije ili CIAe...mafijasi finansiraju svoje pulene, a CIA američku propagandu Dobar, loš, zao nije špageti western...ima pristojnu radnju, odličnu režiju i još bolju muziku....klasičan western gde dobro pobedjuje sa dobrim scenarijom, odličnim glumcima, savršenom režijom i kamerom uz enio moriconea kao kompozitora...možda i jeste, ali je tada, već, Sergio Leone duboko ušao u Holliwood preko špagetija, pa se izmenio način rada....
Читао сам и много се наслушао о холивуду и свим "пороцима" холивуда. Пих. Грозно је о томе и помишљати а камо ли причати. Опет, ако је тако како кажеш и ако филм шаље лепу поруку, опростићемо :)
 
Za mene film broj jedan.
Sniman po romanu, koji je još bolji.
Да, видео сам да је сниман по роману из 1935. Мада, одма знаш да су сви филмови снимани по роману добри. Јер, да није роман добар, не би ни филм био сниман. Хоћу рећи, већина, сигурно има изузезака.
 
Да, видео сам да је сниман по роману из 1935. Мада, одма знаш да су сви филмови снимани по роману добри. Јер, да није роман добар, не би ни филм био сниман. Хоћу рећи, већина, сигурно има изузезака.
Film je snimljen 1999.Radnja je smeštena u1935.
Ako voliš da čitaš, preporučujem.
 
Аха, дакле моја грешка очигледно. :) видим да се ради о неком црначком затворенику који има моћ да лечи људе?
Da, Džon Kofi.Inače ,moj omiljeni lik.💛
ETp430-LXg-AARf-VG.jpg
 
Da, Džon Kofi.Inače ,moj omiljeni lik.💛Pogledajte prilog 1419247
Јадни ти црнци сами по себи. Од тога како су их западњаци колонијализовали, поробили и третирали ко робове све до релативно недавно. Прича је и смештена на америчком југу где је много црнаца, је л тако?
 
Који су жанрови ових филмова? Овај релатос салвахес је неки вестерн?
Nije, u pitanju je omnibus, drama, triler, crni humor, satira, zaista ima odličnih priča, u omnibusima su retko kad sve priče dobre, ali ovde jesu, nema loše.
Southern Comfort je kultni film Voltera Hila, triler, akcija, drama...
Miss Violence je vrlo mračna, nihilistička drama.
 
Nije, u pitanju je omnibus, drama, triler, crni humor, satira, zaista ima odličnih priča, u omnibusima su retko kad sve priče dobre, ali ovde jesu, nema loše.
Southern Comfort je kultni film Voltera Hila, triler, akcija, drama...
Miss Violence je vrlo mračna, nihilistička drama.
Јако волим када неко да мало детаљнији опис па онда и имам жељу да погледам филм. Омнибуси су филмови са више прича као нпр буре барута?
 
Јадни ти црнци сами по себи. Од тога како су их западњаци колонијализовали, поробили и третирали ко робове све до релативно недавно. Прича је и смештена на америчком југу где је много црнаца, је л тако?
Tačno.Optužen je za ubistvo dve devojčice , bez dokaza .Hteo je samo da im pomogne.
Pretužno. Pogledaj ako želiš.Nećeš se pokajati.
 
Јако волим када неко да мало детаљнији опис па онда и имам жељу да погледам филм. Омнибуси су филмови са више прича као нпр буре барута?
Tako je, omnibusi se sastoje od nekoliko priča koje funkcionišu kao samostalne narativne celine.
 
Tako je, omnibusi se sastoje od nekoliko priča koje funkcionišu kao samostalne narativne celine.
Ма такви филмови знају бити одлични. Многи се пронађу у таквим филмовима. Гледао сам такав неки филм везан за дан заљубљених, и некк, мислим да се звао зима у њујорку.
 
Ja ne volim filmove sa teskom tematikom.
Ма такви филмови знају бити одлични. Многи се пронађу у таквим филмовима. Гледао сам такав неки филм везан за дан заљубљених, и некк, мислим да се звао зима у њујорку.
Jesen u Njujorku.🙂
Sa Ricardom Girom?
 

Back
Top