3 филма која бисте свима препоручили

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.907
3 филма која бисте свима препоручили да погледају. Наведите имена и жанр филма, тј да ли је љубавни, биографски, акција, хорор...

Доста добар начин за филмаџије да сазнају за неке филм који до сад нису гледали и погледају га. Ја лично имам велику листу филмова које бих погледао али ово су моја 3 филма које вам препоручујем

1. Vanilla Sky (Небо боје ваниле) - љубавни, драма, фикција
2. The Girl Next Door (Девојка из суседства) - комедија, драма, романса
3. Роки (сви делови) - овде се нема више шта објашњавати

Има ту још много филмова о којима се може продискутовати и предложити, ал ајде да се држим теме нека буде 3 јер не гледају сви много филмова.
 
Zivot je lep-Roberto Beninji
Ubistvo s predumisljajem-Gorcin Stojanovic
Sinovci-Sinisa Kovacevic
Гледао сам живот је леп. То је о јеврејима из другог светског рата, је л тако? Ако је то тај филм, прелеп је, погледао сам пре 4 године❣️
 
Mad max
Dobar los zao
7 velicanstvenih
I naravno tonu domacih
Наравно хтео сам да напишем небеска удица, лајање на звезде али кпирам да сви на форуму знају за те филмове. Чуо сам за добар лош зао, можда сам и гледао. Дај ми мало о филму ал да не препричаш превише😆
 
Наравно хтео сам да напишем небеска удица, лајање на звезде али кпирам да сви на форуму знају за те филмове. Чуо сам за добар лош зао, можда сам и гледао. Дај ми мало о филму ал да не препричаш превише😆
Vestern.Davno sam gledala,ne sjecam se vise radnje...ali je dobar sigurno.
 
Zelena milja,
Život je lep
Boja novca
Још једна препорука за живот је леп, свака част :) добар укус. Чуо сам и за зелену миљу и пошто имам ЕОН милион пута сам наилазио да могу да је вратим али нисам гледао.
 
Vestern.Davno sam gledala,ne sjecam se vise radnje...ali je dobar sigurno.
Жао ми је вестерна што је тако одједном, као да се угасио. Мада, дође до засићења, обично су радње сличне или исте па схватам да је то и дојадило публици
 
Жао ми је вестерна што је тако одједном, као да се угасио. Мада, дође до засићења, обично су радње сличне или исте па схватам да је то и дојадило публици
Ja sam vesterne gledala kao dijete i bili su mi bas zanimljivi.🙂
Ali ih od tada ,a bilo je poodavno,nisam gledala.
 
Ja sam vesterne gledala kao dijete i bili su mi bas zanimljivi.🙂
Ali ih od tada ,a bilo je poodavno,nisam gledala.
Мој ђед стално гледа "каубојске". Ма ништа, све исто. Данге данге. Шерифи, мексиканци, индијанци... :D ал има често много тешких сцена. Сећам се једне сцене кад је банда малтретирала мајку и децу и терала децу да пуцају у мајку и тако нешто...
 
Ma jok, još ih snimaju...skoro svaki poznati glumac je snimio neki western u zadnjih 10 godina....čak ima i dobrih kao Django unchained Quentin Tarantino
Е видиш нисам знао за то. Баш сам гледао и неку статистику која каже да су вестерни од 90тих до данас много опали по питању снимања, гледаности... Није ни четвртина онога што се снимало нпр кроз 80те...
 
Наравно хтео сам да напишем небеска удица, лајање на звезде али кпирам да сви на форуму знају за те филмове. Чуо сам за добар лош зао, можда сам и гледао. Дај ми мало о филму ал да не препричаш превише😆
Pusti odgledaj al bez prekidanja netom,to ti je chalendz
 
Финансирани од стране мафије? Да ли је Добар, лош, зао такав филм?
Nije, iako je većina holliwoodskih filmova delimično finansirana od strane mafije ili CIAe...mafijasi finansiraju svoje pulene, a CIA američku propagandu Dobar, loš, zao nije špageti western...ima pristojnu radnju, odličnu režiju i još bolju muziku....klasičan western gde dobro pobedjuje sa dobrim scenarijom, odličnim glumcima, savršenom režijom i kamerom uz enio moriconea kao kompozitora...možda i jeste, ali je tada, već, Sergio Leone duboko ušao u Holliwood preko špagetija, pa se izmenio način rada....
 
Poslednja izmena:

Back
Top